PDA

Zobrazit normální verzi : Hledam Chlapa Na Sex --> Burak



HledamChlapaNaSex
25-10-17, 21:23
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas 4 tydnu, 5 dnu, 19 hodin, 6 minut a 50 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '44660'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Voicechat spam - neuposlechnuti upozorneni, nasledne nevhodne chovani, historie'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Hledam Chlapa Na Sex >
[AMXBANS] Tvuj nick: Hledam Chlapa Na Sex
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:626726752
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:626726752
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.181.114.7
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.181.114.7
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Burak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (de_westwood)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
foxo dropped
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k





Poznamka:






Co to ma zase byt?? Za to, ze tam nevinni zabiji detektivy, se ban nedava... Ale me si chytnou za to, ze tam s mym mladsim kolegou jedeme rap bitky ve voicechatu.

Burak1
25-10-17, 21:44
Upozornil jsem vás přes bílý chat, vy jste se na 5 sekund utišili, ale hned jak text zmizel, začali jste zase mlet jakési blbosti do mikráku. Dal jsem vám bany na 3 - 8 hodiny (teď nevím, kolik přesně to bylo) a ty jsi začal, že co si to dovoluju, že jsi kokot a podobné výrazy. To už jsem vás měl plné zuby a šel jsem si po jistotu omrknout historii. Tam jsem viděl tvou až nechutně velkou historii banů, tak jsem ti jednoduše dal ban na 35 dní s tím, že jestli se do příště neuklidníš, bude to perma na ttt.

Jak i ostatním, tak i tobě dám nabídku. Jsem ochoten ti zkrátit ban na 5 dní s podmínkou, že jestli se to bude opakovat a ještě jakkoliv porušíš pravidla, dostaneš ban minimálně na 2 měsíce, souhlasíš s tím?

Nihilia
26-10-17, 12:28
Voice chat ve hře je snad od toho, aby jste si tam dělali nějakou "rap" párty?

Tebe znám z TTT moc dobře a měl jsi ode mě 3 bany a spamování voicu je u tebe na denním pořádku.
Burák ti dal nabídku, kterou když příjmeš, tak ji stejně porušíš, tak zvaž, jestli chceš nyní 35 dní nebo chceš poté 2 měsíce.

Leilloo
26-10-17, 14:35
Proti skrateniu aj odomna tam mas bany a na servery je stebou len problem...Ale je to teda na Burakovi ako sa rozhodne

Deda z Depa
26-10-17, 14:58
Jsem proti Ub Í do mě se tento hráč navázel na jb...nahlásil jsem ho poté gregymu

Burak1
26-10-17, 19:06
http://csko.cz/forum/showthread.php?60043-Hledam-Chlapa-Na-Sex-Burak

Možnost zkrácení banu tímto padá.

HledamChlapaNaSex
26-10-17, 22:11
Teraz pojďeme tak:
Ban mi klidně sniž (jakože jo). Ale jakmile se tam zjeví serverem oblíbený Kakenspritz, tak se s ním začnu navzájem randomovat, Tonko mě seřve a já seřvu jeho, Psyxo bude chytat na mě zase rage, že ho pronásleduju a lákám na death station + že detektivové randomují a seřve za to mě (to je dobře), pak s Itachim tam nedáme pokoj v talkingu (ale od toho je /mute, pokud to vůbec funguje), na mapě cs_estate se naštěstí blikat může (Frisco mi to povolil a Psyxo mě za to randomoval každé kolo). Pak na mě budou chodit stížnosti, že beru věci do svých rukou (to je tak, když zrádce to trollí, detektiv se odpojí a nevinní mají v píči, tak cca 30 sekund před koncem kola začnu killit všechny kolem, bo nikdo do té doby ještě nechcíp a už mě dál nebaví čekat). Jeden admin s tím dokonce souhlasil. A pak nakonec sem hodím mého dobrého šukacího přítele Ing.Yvory, kterej je nasranej už z toho, že jsem se připojil...

NarutoO
26-10-17, 22:41
Teraz pojďeme tak:
Ban mi klidně sniž (jakože jo). Ale jakmile se tam zjeví serverem oblíbený Kakenspritz, tak se s ním začnu navzájem randomovat, Tonko mě seřve a já seřvu jeho, Psyxo bude chytat na mě zase rage, že ho pronásleduju a lákám na death station + že detektivové randomují a seřve za to mě (to je dobře), pak s Itachim tam nedáme pokoj v talkingu (ale od toho je /mute, pokud to vůbec funguje), na mapě cs_estate se naštěstí blikat může (Frisco mi to povolil a Psyxo mě za to randomoval každé kolo). Pak na mě budou chodit stížnosti, že beru věci do svých rukou (to je tak, když zrádce to trollí, detektiv se odpojí a nevinní mají v píči, tak cca 30 sekund před koncem kola začnu killit všechny kolem, bo nikdo do té doby ještě nechcíp a už mě dál nebaví čekat). Jeden admin s tím dokonce souhlasil. A pak nakonec sem hodím mého dobrého šukacího přítele Ing.Yvory, kterej je nasranej už z toho, že jsem se připojil...

Simtě, už to nehul.

HledamChlapaNaSex
26-10-17, 22:59
Jenže to se fakt děje. Nepotřebuješ bejt znásilněnej bezdomovcem, abys věděl, co je to metro.
BTW nejseš ty ten, jak jsem tě randomoval??

Nihilia
27-10-17, 13:47
Tahle debata nikam nevede a rovnou to lockněte, než to bude ještě horší.

Burak1
27-10-17, 14:04
http://csko.cz/forum/showthread.php?60043-Hledam-Chlapa-Na-Sex-Burak

Možnost zkrácení banu tímto padá.

Můžete uzavřít.

Koprakek
27-10-17, 14:41
Vím, jenže ne vše se dá uzavřít hned. To že to napíšete neznamená že to jen tak jde. Je tu nějakej systém