PDA

Zobrazit normální verzi : kojot (jiny hrac) --> !o!ens



No_Sweety
25-10-17, 22:52
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 233790)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '140194'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < kojot >
[AMXBANS] Tvuj nick: optimus
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:997195074
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:997195074
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.41.32.171
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.41.32.171
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < !o!ens >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Dobry vecer chcem sa spytat jak je mozne ze moj brat dostal permaban ked ma 9 rokov a nevie co je AB a WH?? Rad by som sa chcel skontaktovat s tym dotycnym Adminom na TS ...
Moj mail ninga147@azet.sk Rad sa dohodnem s nim o niakom dni a case a porozpravam sa s nim Dakujem za pochopenie
.
.
.
Roman

svat
26-10-17, 09:44
Brat nebo nebrat, už jak jsem tě chtěl spectit já, tak ti ten cross celkem cukal, teď jenom počkat na vyjádření a dodání dema banujícího admina. ;-)

No_Sweety
26-10-17, 13:42
Dobre nech teda prida demo a nech sa to vyriesi :)

Koprakek
26-10-17, 13:44
Ahoj, počkej na vyjádření banujicího admina, který dodá demo. Avšak řešení na TS moc nečekej.. není taky důvod.

No_Sweety
26-10-17, 13:50
Nechcem si ho chranit a verte alebo nie . Ak fakt bude pravda ze mal WH a AB tak sa ospravedlnujem . Poziadal som o unban len kvoli tomu ze pochybujem ze by take nieco pouzival.

NarutoO
26-10-17, 19:59
Jednou denně chodí na server si zahrát, pingnu mu to na steamu.

nRt

Ales
26-10-17, 22:03
Dobrý večer vespolek..
Tak čím bych začal? :blink:
Popravdě řečeno, přišel jsem na hlášení, kouknul na hráče s nickem "kojot" a po deseti sekundách zabanoval bez dema, ptž to bylo pro mě bezpředmětné.
Aim mu lítat na všechny hlavy..bylo to včera kolem 17:00.
Teďka jsem si řekl, OK..stáhnu HLTV ze včerejška - jsou tam z celého dne tři HLTV. (mimo náš čas)
Postupuji dále, kouknu kde za posledních pár dní všude hrál, najdu čas, stáhnu další HLTV - nejde přehrát?!! :yay::wall::censored::think:
A to stále není všechno...říkám si dobře, prdím na to :yay: , dám mu UB - jenomže ejhle, máme další problém.
Nemůžu se přihlásit do banlistu ( nesprávný nick nebo heslo i přes to, že těch pár let mám stejné heslo jak na fórum, tak na banlist uložené automaticky v pc.)

Takže otázky pro kolegy za tři zlaté bludišťáky zní...jak postupovat dále :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Samco
26-10-17, 22:11
Ahoj, k cheatingu sa už priznal, tým pádom nie sú potrebné ďalšie úkony v podobe sťahovania a prehrávania HLTV.

E: Aha, zle som to prečítal. :D

Škoda, že žiadna z HLTV na viacerých serveroch sa nenahrávala.

Koprakek
30-10-17, 21:41
Ahoj, nyní máš UB. Omlouvám se že to trvalo tak dlouho. Přejí příjemné hraní.