PDA

Zobrazit normální verzi : WaSd --> Dajmen



somarina
26-10-17, 13:18
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < WaSd >
[AMXBANS] Tvuj nick: WaSd
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:303817323
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:303817323
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.248.230.171
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.248.230.171
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Dajmen >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Player dropped
*** ps|roger killed LaG.ms |RnR| Baba Jagga with a headshot from m4a1 ***
WaSd se pripojil k Teroristum
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






zdravim nepisal by som ale dajmen nesiel defusovat ked bol plant my sme dali plant a bol som v katoch co je ok a da mi ban ze kemp?? ako odtial potial nehram to prvy den a to ze je na mne zasadnuty je zjavne vkuse ma kickuje zadam preto vysvetlenie preco je to tak ked som pravidla neporusil

Koprakek
26-10-17, 13:21
Ty campíš i na TTT

somarina
26-10-17, 13:24
neriesim ttt ale danu situaciu ked som pravidla nneporusil a rovnno ban na 8 hodin?? bez upozornenia lebo mu nie som sympaticky?

svat
26-10-17, 15:07
Kempíš pořád, i hráči mně na steam píšou že neustále kempíš, že stojíš vedle bomby, ale plant nejdeš dát. Nebo se aspoň pokusit.

DajMen
26-10-17, 16:28
Psal jsem ti to do chatu,kickl jsem tě a nepomohlo to,kempíš neustále a pořád...Defus chodím,takže nevím co to tu píšeš,možná jsem pár x nešel když jsem byl třeba sám na 10 abych sejvl tot vše..
ode mě máš 3 bany za kemp,pak tam máš dalších plno banu za stejnou věc,takže ty bany ti budu prodlužovat pokaždé

Koprakek
28-10-17, 01:19
Vypršel.