PDA

Zobrazit normální verzi : Banlist lŽe??????



HledamChlapaNaSex
26-10-17, 20:27
TTT ---- Díval jsem se na banlist a mám tam nějak málo banů (počítám všechny jména, za které jsem na TTT hrál). Přitom si ale moc dobře pamatuji, že během září a začátkem října jsem dostával ban každej den (buď na celej den nebo několik hodin).
Nejvíc banů jsem schytal od Frisca :3 <3 Teda mám taký dojem (strávil tam se mnou nejvíc času) <3 <3

Co si o tom myslíte???

Burak1
26-10-17, 20:29
Myslím si o tom to, že těch banů máš tak moc, že se divím, že jsem ti ještě nedal permu.

Koprakek
26-10-17, 20:30
Nejspíš neumíš hledat, ne všechny bany jsi měl na nynějším jméně, dohledej si to dle IP,ID. P.S. špatná sekce.
Co si o tom myslím? Řešíš zbytečnosti, měl bys být rád, když už by se jednalo o chybu.

HledamChlapaNaSex
26-10-17, 20:31
Právě že jsem hledal na ID a IP a všechny jména, za která jsem hrál.

Deda z Depa
26-10-17, 20:54
BTW. jsem za PERMU ... také to hráče co kazí hru svou "inteligencí" tu nikdo moc nechce

HledamChlapaNaSex
26-10-17, 21:03
To si jenom myslíš. Perma je na hovno. Každej randomák se musí uprgradeovat. Teď místo randomů beru věci do svých rukou. Jeden z adminů mi to dokonce i uznal, když jsem mu tam zdělil příběh o tom, jak na to zrádce sral, detektiv se odpojil a neviní měli v píči...

Deda z Depa
26-10-17, 21:18
Pro info... já tu nepíšu o tom jak jsi se zachoval. Ale o tvém chování viz. chat a voice... nadávky... a to velké, opakovaně. Nedivil bych se kdyby jsi tu permu dostal.

Samco
26-10-17, 22:18
Pravdepodobne si zle pamätáš. Treba hľadať hlavne na základe ID a IP. To však nemusí sedieť, nakoľko si ich možno mohol mať aj iné. Mal by si len čisto ty sám vedieť, za čo si bany podostával, uvedomiť si chyby a poučiť sa z nich.