PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o Práva



slepice
11-03-12, 13:31
Ahoj,
Něco málo o mě
Jmenuji se Lukáš Bartoň je mi 15 let.
Chodí na základní školu.
Moje zájmy jsou Baseball, počítačové hry a Atletika.
Nick ve hře: $lepiska

Kde chci být Admin
Admin bych chtěl být na Jailbreaku 1 a 2.

Zkušenosti se hrou a amx
Tak zkušenosti se hrou rozhodně mám Cs hraji už asi 3-4 roky z toho na kotelně asi 2.
Na kotelně sem začínal na Deathrunu pak jsem přešel na HnS poté na Surf a pak jsem se dostal k JailBreaku.
Na JailBreaku rozhodně zkušenosti mám Hraju už nějakou dobu.
Amx no některé příkazy znám některé ne ale to by mi snad někdo pomohl.
Na nějakém portále jsem asi 2 měsíce adminoval to bylo ještě před kotelnou ale ten portál asi už zrušili.
Během svého hraní na kotelně jsem prostřídal mnoho nicku, serverů a hrál jsem NS ale od té doby co mám steam hraji jen pod Nickem $lepiska.
Než jsem začal hrát JailBreak hrál jsem na těchto serverech: Deathrun, Hide N Seek, Surf.

Proč chci být admin ?
Admin chci být proto že Kotel založil Jailbreak 2 a Jailbreak 2 se posledně zrušil kuli nedostatku adminů.
Protože na Obou Jailech byl hrozný "Bordel" tak bych mohl pomoct ten "Bordel" uklidnit.
Taky bych chtěl uklidnit ty vulgarity nebo nadávání do Rodiny apod.
Rozhodně nechci být admin proto aby jsem se mohl nad ostatními povyšovat.

Informace o Steamu
Steam ID : STEAM_0:1:29133382
Steam mám od roku 2009
Přes steam mám na Counter-Striku nahráno asi 615 Hodin.
Dříve jak už jsem zde psal Jsem hrál NS.

apach29
11-03-12, 13:56
Myslim, ze ani napotreti ti to nevyjde.

AnnoyingGreg
11-03-12, 15:14
Když to takhle zkoušel 56x chodiciZadelanejRespekt na Jailfejku, bylo to vtipný. Když to takhle zkoušíš ty, smrdí to nepodařenym vtipem Wsudu plnýho slepičince.

slepice
11-03-12, 19:01
Vyjádři se ještě někdo ?
E: Nějakej názor ještě ?

Charon35
11-03-12, 23:24
Ak chceš pomôcť, buď CT taký, aký má byť. Admin.......neviem neviem. :/

Ale to len taký postreh na rýchlo, nič som nezisťoval.

slepice
12-03-12, 17:12
Hele Jail hraji už přes 1 rok. a pravidla ovládám. Nevidím důvod proč ne.

MAGi
12-03-12, 17:37
Ja vidim duvod proc ne, takze ne.

slepice
12-03-12, 21:44
A jakej Důvod ?

Leryx
13-03-12, 16:32
Včera jste s Matulem dělali pěkné kraviny, máš jediné štěstí, že mi bylo včera tak zle, že jsem ani na ten ban neklikl. Dám si na tebe pozor ale těď ti neřeknu ani ano ani ne. Co se týče Magiho, pokud nejsi lepší než on, nebaví se s tebou, takže ho neřeš :D

AnnoyingGreg
13-03-12, 16:34
On se choval vždycky jako debil na jailu. S šestapadesatkou když byl u CT tak do mikráku kvičel, že prej musí, že je SLEPICE. Nenašel jsem na to vhodnej reason do důvodu banu..ale už tenkrát byl na pěst. Chováš se na JailFejku jako malej Jarda, co k tomu víc chceš slyšet?

slepice
13-03-12, 21:36
On se choval vždycky jako debil na jailu. S šestapadesatkou když byl u CT tak do mikráku kvičel, že prej musí, že je SLEPICE. Nenašel jsem na to vhodnej reason do důvodu banu..ale už tenkrát byl na pěst. Chováš se na JailFejku jako malej Jarda, co k tomu víc chceš slyšet?

Jo to je pravda ale já už takové kraviny dávno nedělám Gregu.Dělam jsem je když jsem na Jailu začínal.

slepice
16-03-12, 23:10
Ještě nějaký to vyjádření ?

dtr
16-03-12, 23:44
Ještě nějaký to vyjádření ?

jo

ne

Charon35
03-04-12, 16:55
Nie.
Sú tu lepší kandidáti. GL v hre.