PDA

Zobrazit normální verzi : Sťažnosť na nejakého Kotla, či ako to ma ten škaredý nick



BlueX
11-03-12, 16:52
Zdravím, Bluex mi požičial účet, kedže Biiocka skill real borca Kotel zabanoval na fore. Ide o to, že pred nedávnom som obdržal tento ban v hre: http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=21554
Unban nežiadam aj ked neviem, čo ma spoločný spam na fore s banom ingame.. Ale vyprosím si aby si mi daval do dovodu ab+wh. Upni mi demo, kde mam wh alebo ab :) Si to dal do dovodu aby to vyzeralo krajšie? Ale mne to kazí povesť a jednoducho mi to prekáža. Daj mi tam tvoj oblúbený status: Nežádoucí do dovodu, ale nie toto. S pozdravom Biock1

ZEUS
11-03-12, 16:58
Myslím, že zrovna u tebe Kotel nemusí dokazovat vůbec nic. Je to jeho portál, může si psát do reasnu co chce.

BlueX
11-03-12, 17:00
Prečo prave u mna?

apach29
11-03-12, 17:03
Nemam do toho co mluvit, ale vzdy jsem prosazoval reasony podle pravdy. Jestli nemel hacky, muze mu to Kotel upravit smaznutim toho WH+AB.

BlueX
11-03-12, 17:08
Nechapem, najprv simicek dostal takyto reason a ja po takej dlhej dobe dostanem ingame ban a este k tomu ten reason.. Ubohe !

AnnoyingGreg
11-03-12, 17:13
Shit happens

Svacinar
11-03-12, 17:15
Imo je tohle fakt na hovno a při tom jak hraje mu tohle fakt kazí reputaci. Ať cheatoval nebo ne, nikdo mu to zatim nedokázal (aspoň jsem nikde neviděl ban) a tohle dokáže dost znepříjemnit život. Reason: Nežádoucí a všechno ok ne?

Kotel
11-03-12, 18:08
Me se taky nikdo neptal, jestli mi muzete shazovat server ddos utokama, spamovat na foru, psat vulgarni pmky. Pokud je tu vsechno tak nahovno, proc tu porad chcete hrat? A biock ma vubec odvahu mi neco psat po tom, co mi napsal v pmce? Mozna to nevite, ale Biock zabanoval bezduvodne asi 30 hracu.