PDA

Zobrazit normální verzi : Daxer :(



darkkk
29-10-17, 02:24
Ták nejaká ta demencia FKs šak posudte sami robil toho ešte viac ale to už demo nemám :) snad to postačí.

MENO Player (A.K.A Daxer)

ID STEAM_0:1:118846735

IP 95.143.138.8

DEMO : http://csko.cz/dema?UPD=qKf9uRp5

THX : Dark :)

Grakon2702
29-10-17, 10:02
Ahoj, na demu jsem si žadnémo porušení pravidel nebo demence nevšimnul. Na začátku byly dva FK, to jsem od něj jaksik nepochopil, ale za toto ban z webu dávat nebudu. Na konci tam myslím zabil jednoho, ikdyž nebyly příkazy, každopádně kolo na to chtěl spustit HVD, čimž se všechno nuluje. Asi si uvědomil svou chybu později.

darkkk
29-10-17, 14:32
Ahoj, na demu jsem si žadnémo porušení pravidel nebo demence nevšimnul. Na začátku byly dva FK, to jsem od něj jaksik nepochopil, ale za toto ban z webu dávat nebudu. Na konci tam myslím zabil jednoho, ikdyž nebyly příkazy, každopádně kolo na to chtěl spustit HVD, čimž se všechno nuluje. Asi si uvědomil svou chybu později.

Dobre ale robil naschváli TK a dával free VD náhodu 2 krát za kolo lenže to na demu nemám ale prečo by som klamal ..

Grakon2702
29-10-17, 15:01
Dobre ale robil naschváli TK a dával free VD náhodu 2 krát za kolo lenže to na demu nemám ale prečo by som klamal ..

Na tvrzení hráčů nemůžeme brát ohled, ikdyby to byli naši nej kamíci, kterým bychom věřit mohli. Nemohu banovat to, co není v demu. Si vem, že by si Daxer přišel pro UB a tvrdil, že to, co tvrdíš ty, není pravda. V tomto případě by to byl z našeho pohledu neřešitelný případ tvrzení proti tvrzení.