PDA

Zobrazit normální verzi : I know, you love me. --> Operak



Mlýn
29-10-17, 22:11
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 234259)
[AMXBANS] Mas 7 hodin, 58 minut a 46 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Provokace, nick'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < I know, you love me. >
[AMXBANS] Tvuj nick: I know, you love me.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:106733303
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:106733303
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.230.24.2
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.230.24.2
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Operak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 7 mini (jail_guetta_v1)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:





[indent] skrr skrr, Pan "admin" Operak mi raz povedal, ze pred banom admini upozornuju/menia nick. A zrazu mi da ban na 8H.
Provokacia? LuL xd O ziadnej nikto nevie, keby hej Grakon mi ban uz davno da xdd
"Nick" ako to ty hovoris "Upozornenie" nebolo xdd
Hellou Bradr, Prides na to CSko raz za tyzden a hned si dokazujes xdd

Byval si iny Operak xd GJ Bro.

Grakon2702
29-10-17, 22:15
Ahoj, je zakázáno používat jakékoliv speciální znaky v nicku, protože to dělá bordel v simon menu, ban listu apod. Když jsem přišel na server, upozornil jsem tak všechny pomocí voicu a pak následně ještě jednou pmocí bílého chatu. Jeden, co to ignoroval i po mé změně nicku, dostal ban. Pak se tam napojil Operak a ty sis i tak musel dát barevný nick. V tomto případě jsem proti UB.

Mlýn
29-10-17, 22:17
Ja o žiadnom zákaze neviem, nemám to odkiaľ vedieť, nikto ma neupozoronil, je mi jasné, že si stojíš za adminom. ale vieš že ma nikto neupozornil (:



Čo klameš, asi si to mýliš :DD Ja niesom ten čo bol u CT, ja som bol u T :D :D :D Mňa si mal vtedy tak v P#či :DD
A pýtal som sa pár ľudí zo serveru a nikto si žiaden "Biely chat" nevšimol :DD Takže GJ Bro

Grakon2702
29-10-17, 22:19
Ja o žiadnom zákaze neviem, nemám to odkiaľ vedieť, nikto ma neupozoronil, je mi jasné, že si stojíš za adminom. ale vieš že ma nikto neupozornil (:

Já jsem tě upozornil na serveru ještě před tím, než Oprak přišel.

Operak
29-10-17, 22:22
Takže ty o žádném zákazu nevíš, když jsi byl za stejný nick napomínaný před pul rokem. Ještě před malinkou chvilkou Grakon banoval hráče za stejnou věc?

Mlýn
29-10-17, 22:25
Nevím no :/ Niesom Google sry, ani som dokonca tie pravidlá nepísal :( :( Neviem o tom, že sa to niekde riešilo, nikde som to nenašiel, bohužial. Ty hovoríš, že admin má upozorňovať pred banovaním, sám to nespravíš. ale zaujímavé, že niekto kto tu je Značne Dlhšie ako ty, to nebanuje a hovorí o tom "Že je to zbytočné" (:


E: A pokial myslíš ten ban, čo si mi poslal, tak to bol presne ten ban, od Burtona na vlastnú žiadosť, bohužial sa nemôže vyjadriť, keďže mu boli zobrané práva za neaktivitu.

Operak
29-10-17, 22:43
Ty chce odemě upozornit když hráč před tvým banem když si byl u pc byl zabanovaný za stejnou věc a Grakon to tam řešil? Myslíš to vážně nebo máš o kolečno míň?

Mlýn
29-10-17, 22:45
Jó, mám o "kolečko míň" Každý je niaky, a pokial viem, nebanoval 100% totožnú vec ako to hovoríš ty (: Tak si svoju Arogantnosť nechaj na inokedy (:


E: Odkail vieš že som bol "U PC"? Čo ak som bol afk? A o žiadnom bane neviem? Našiel som ho iba trz v Banliste (:

Operak
29-10-17, 22:47
banoval nečitelný, bordel dělající nick. Tvůj nick když se kouknu do /presun nebo i /vd není pořádně vidět. Pak si můžeš stěžovat, že si dostal fk a nedali ti vd a žádný admin s tím nebude absolutně nic dělat.

Mlýn
29-10-17, 22:51
A ja som to mal odkial vedieť, keď som bol afk, a nikto ma neupozornil?

Operak
29-10-17, 23:01
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=189039

Mlýn
29-10-17, 23:10
Jóó, toto si tu už písal, a taktiež som ti na to odpovedal :D

Moje vyjadrenie, ak si to zabudol prečítať
"Nevím no :/ Niesom Google sry, ani som dokonca tie pravidlá nepísal :( :( Neviem o tom, že sa to niekde riešilo, nikde som to nenašiel, bohužial. Ty hovoríš, že admin má upozorňovať pred banovaním, sám to nespravíš. ale zaujímavé, že niekto kto tu je Značne Dlhšie ako ty, to nebanuje a hovorí o tom "Že je to zbytočné" (: "

E: A keď si dá niekto nick napr. "Operák je blbý" tak mu hodíš hneď 8H. bez upozornenia?

Operak
29-10-17, 23:11
Mlynku před banem který jsem sem dal s tebou bylo tolik problémů, že teď není co řešit a bral jsem to jako provokaci.

Mlýn
29-10-17, 23:12
"Tolik problému" Ja o žiadnom probléme neviem (: Na servery si bol ledva 30S. tak čo tu píšeš za blbosti :D

Operak
29-10-17, 23:14
Nehodlám se stebou už o tom bavit. Před ani né 8mi měsíci jsi byl za stejnou věc už jednou banovaný. Teď na reakci banu k nějakému hráči na serveru jsi si znovu změnil nick. Kdyby byl chatlog, tak ho sem hodím a neřeším to těma dalšíma 5ti komentama jen se neuložil.

Mlýn
29-10-17, 23:15
Som sa preklikol a otvoril zlý config možno :O a ty si mi hneď dal 8h. Fail (:

Mlýn
29-10-17, 23:27
A ešte niečo. Časť chatlogu sa uložila- ailbreak 7 mini 29-10-2017 22:01:34 STEAM_0:1:106733303 109.230.24.2 I know, you love me. Kolovr
A to presne toto- čas keď som si zmenil nick. V tej istej minute si mi dal ban. Bez možnosti zmenenia nicku s5, bez upozornenia. Len si hodil 8 Hodín. Ešte stále si trváš za tým, že si ma upozornil a stihol si to za menej ako 30s? (Doba keď som bol na servery- 22:01:34)

Samozrejme, keď už si uvedomíš svoj #Fail tak mi ten ban vymaž z banlistu. Díky (:

Chatlog nikdy nesklame❤

E2: poprosil by som adminov aby to nelockli hneď po vypršaní. Čakám na uznanie že to pokazil/vyjadrenie admina, ktorý rozmýšla:D ❤

Grakon2702
30-10-17, 07:01
Několikrát bylo na fóru řečeno, že barevné nicky nebo nicky s nestandartními znaky se budou trestat. Přišel jsem na server, slušně jsem požádal simona, ať si změní nick s vysvětlením, že to dělá bordel. Ten mě poslal někam a řekl, ať mu klidně dám ban. Řekl jsem si, že mu dám druhou šanci. Změnil jsem mu nick a on si ho změnil zpátky. V ten moment jsem mu dal tři hodiny. Tvrdíš, že jsi byl v tento moment čirou náhodou afk? Okej, to bych bral. Ještě před tím, než jsem ten ban udělil, přišel Operak a začal se potom ještě se všema ostatníma na serveru o tom bavit. Ty mi chceš říct, že si v tento moment čirou náhodou změníš normální nick na nick s barevnými prvky? To, že jsi byl celou tu dobu afk během toho, jak se řešil hráč před tebou, bych pochopil, ale že se ti ještě k tomu čirou náhodou změní nick na zákázaný třeba jen překlikem, to už je na pováženou.

Mlýn
30-10-17, 07:25
Tam ide o to, že som nemal šancu si nick zmeniť (: ban mi dal hneď na to ako som otvoril zlý config. Chyby sa stávajú. Jemu tiež nezobrali práva hneď po tom ako dal fail ban (: (A tých teda bolo :DD)
Ty keď prídeš na server tiež nedáš ban za no mik. Ale spýtaš sa/počkáš. On nečakal. Už len z dôvodu, že v minulosti mal somnou problém (:

Grakon2702
30-10-17, 07:51
To proto, že to byla z tvé strany čistá provokace, vzhledem k tomu, že to bylo na serveru řešeno hned předtím a máš za to na kontě už jeden ban. Zda se jednalo o špatně načtený cfg, už nás zajímat nemusí, máš si na to dávat pozor.

Mlýn
30-10-17, 07:58
Tak ešte raz. Čo si spravil, keď si prišiel za hráčom čo mal nečítatelný nick. "Zmenil si mu meno" (Podľa tvojho tvrdenia. Ja som bol predsa afk :D)
On si to zmenil nas5 ako si povedal ty. dostal ban. Ďaľšie kolo som prišiel. Išiel som si otvoriť config na zvýšenie fps. Nechtiac som otvoril zlý config. chcel som si zmeniť meno s5. no Operák mi hneď dal Ban na 8H.
Tým pádom, som nemal ani len možnosť zmeniť si nick sám. (:
Unáhlený ban? Alebo si chce dačo dokázať? :D

Koprakek
04-11-17, 20:10
Lck.