PDA

Zobrazit normální verzi : Admin na Jb



MeliXer-pohoda
31-10-17, 19:00
Ahojte,

chcel by som požiadať o práva na JaliBreak,kedže teraz hrávam aktívne na JaliBrake6 tak mam taký pocit že by som mohol mat Admin práva je mi 15 rokov a JaliBrake hrajem pomerne dost často aj ked som mal malú pauzu.
Chcel by som aby tam to fungovalo uplne v pohode ale nehovorim že teraz to tam nefunguje len chcem to zlepšit a nechcem aby na tom serveri nerobili hluposti a priliš si nedovolovali rad hrávam JaliBrake a aj určite ma poznajú Admini môj nik je MeliXer a moje steamID: STEAM_0:1:199366334 Moje realne meno je Štefan :D



S pozdravom

MeliXer

The Frisco
01-11-17, 01:15
třetí žádost za rok, dej tomu víc času

MeliXer-pohoda
01-11-17, 15:09
Ako čo mi az povedal jeden admin nech splnam podmienky a nech vtedy si dam žiadost splnam už všedky podmineky a davam žiadost :D

KajSinek
01-11-17, 15:31
Komu hlásiš? Mne si sa ozval podľa chatu prvýkrát včera a to s otázkou. Žiadne hlásenia som nepostrehol ani cez "!".

MeliXer-pohoda
01-11-17, 16:19
tak raz som poprasil Mr.Blue a par krat som hlasil ale na ttt to je trošku mimo jb asi a le začinem halsit viac lebo dnes tam bol diež s prepačenim debil ktori nevedel sajmonovat,

Nihilia
02-11-17, 11:30
PROTI, protože se prostě neumíš ani pořádně vyjadřovat a jediné co chceš, jsou práva.

MeliXer-pohoda
02-11-17, 13:36
PROTI, protože se prostě neumíš ani pořádně vyjadřovat a jediné co chceš, jsou práva.

tak to je velka chyba že si to myslite lebo mne ide oto aby sa hračom hralo lepšie.

Koprakek
02-11-17, 18:04
Lck na vl. zd.