PDA

Zobrazit normální verzi : Chumlee --> ;whab



wocogo
01-11-17, 12:59
Vypis z konzole:


[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 234504)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 1 minutu a 47 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '220124'
[AMXBANS] Duvod banu: 'cross na awp, skiny na hracich'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Chumlee >
[AMXBANS] Tvuj nick: Chumlee
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:424906319
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:424906319
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.102.71.52
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.102.71.52
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ;whab >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 4 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Krasny den,
zadam o UNBAN (STEAM mam kocici_hlavy, ale mam zapujceny notebook, tak hraji bez nej).
Na kotelne hraji jiz nekolik let - a konecne si chci poradne zahrat. Nick Chumlee nebo SEN NOCI SVATOJANSKE - pouziva na tomto notebooku i bratranec - a zrejme dostal BAN on - me se to netyka a chci hrat ;-)

Jsem duveryhodna osoba,
srdecne a s diky,
kocici hlavy

wocogo
01-11-17, 13:03
"Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel

Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
Spam/flooding, reklama na jiné public servery, reklama na weby - kick/ban
Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
Neplnění úkolů mapy (zdržování) - slay/kick/ban
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
Vydávání se za admina - ban
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
Skywalking - chození po obloze
Nokill (dohoda o nezabíjení protihráče) - kick/ban
Kopírování nicku/klantagu - ban
scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban
zapnutý developer nebo fps_override na jump, knife a furien serverech (výjimka je surf)

Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti."

Nevím, co konkrétně bratránek udělal - ale já už hraji 5 let. A slušně, a spravedlivě.

Tak díky moc,
kocici hlavy

Troppe
01-11-17, 13:44
Ahoj.
Konkrétně cross na awp (http://fd.csko.cz/upload/01-11-2017-11-39-51-xtr22113.jpg) je zakázaný, je to jisté zvýhodnění oproti ostatním.
Dále jsou tam skiny, které údajně ve tmě svítí. K tomu se moc vyjadřovat nechci, nevím jak moc to může ovlivnit hru, dle screenu bych to nechal být, ovšem ban je hlavně za cross na awp.

Grakon2702
01-11-17, 13:50
Svítivost modelů hráčů ovlivňuje pouze lambert, který se tu dá ovlivnit pouze pomocí cheatů (=> perm. ban). Hráči si mohou změnit skiny, jejichž barvy jsou od prostředí mapy rozdílné, a tak si jich oko lépe všimne. Ve stínu jsou však pořád tmavé.

wocogo
01-11-17, 13:54
Vzdyt ja to AWP ani nekupuji. Hrál za mne bratránek - ja sama mám steam.
Díky za vysvětlení - ale dostat ban po peti letech jeste za nekoho jiného :-/ A jeste mám pujcený ntb.

svat
01-11-17, 14:14
Ahoj,

takže, ban jsem dal na základě domluvy s jiným adminem, ten cross na awp nemá být, takže pokud si ho neodstraníš, bany budou lítat na dále, ale ty skiny se mi opravdu nelíbí, je to znevýhodnění vůči ostatním hráčům.

Některé screeny co jsem fotil, koutkem oka by jsi CT nebo T těžko viděl, ale stím skinem, to je lehké, perma ban mi byl zamítnut, ale uvidíme co odpoví ostatní admini.

ss (http://fd.csko.cz/upload/01-11-2017-11-39-16-xtr21999.jpg) - toto byl první screen co jsem ti udělal, a dost mě to zarazilo.

ss (http://fd.csko.cz/upload/01-11-2017-11-39-23-xtr22022.jpg) - zde máš ten slavný cross na awp.

ss (http://fd.csko.cz/upload/01-11-2017-11-40-37-xtr22263.jpg) - například tento screen, nevím jak by tam šel vidět to T, ale je to prostě vidět, je to znevýhodnění vůči ostatním.

ss (http://fd.csko.cz/upload/01-11-2017-11-47-25-xtr23596.jpg) - nevím, je to prostě takové, né že divné, ale prostě znevýhodnění.

ss (http://fd.csko.cz/upload/01-11-2017-11-42-21-xtr22603.jpg) - takto vypadá T!

Jinak bych prosil o vyjádření ostatních adminů ohledně těch skinů, jestli Ty skiny nevadí nebo vadí.

Jeremy
01-11-17, 14:29
ss (http://fd.csko.cz/upload/01-11-2017-11-39-16-xtr21999.jpg) - toto byl první screen co jsem ti udělal, a dost mě to zarazilo.

A čo je na tom zlé ? Že má oddelenú farbu hlavy od tela ? Mne to vôbec nepríde ako znevýhodnenie oproti ostatným hráčom. A k tomu svieteniu mne to moc nepripadá že by mu to svietilo (http://fd.csko.cz/upload/01-11-2017-11-43-12-xtr22769.jpg). Ak si vymažeš ten cross tak by som bol aj pre unban.

svat
01-11-17, 14:51
Ano, ban je daný hlavně za cross na awp, pokud si ho odstrani dostane UB. Jen me zajimal nazor jinych adminu, nestli je to znevyhodneni nebo ne. =)

wocogo
01-11-17, 15:08
Pánové,
já slušně žádala o UNBAN - hraji to dlouho, zvláště tady. Vždy jsem hrála spravedlivě - v herním diskurzu se pohybuji taky drahný čas - nevím, co přesně dohnalo dotyčného admina k přemýšlení o perma...

Místo aby se naháněli děti a nepoctivci ("vypinání/zapinání") - podnikáte zde "buzeraci" na dlouhodobého hráče.


NTB není můj. Nastavení crossu lze vymazat jedním kliknutím.

Hodně štěstí a velmi rozvahy pro Kotelnu - koho a s jakými zkušenostmi učiní adminem.
Šťastnou ruku

A už tam ten cross nemám.

anakin_pok
01-11-17, 17:07
Za cross na AWP dávám tři dny bez ohledu, zda si vymazal či nikoliv. To jen tak...

svat
01-11-17, 18:04
Za cross na AWP dávám tři dny bez ohledu, zda si vymazal či nikoliv. To jen tak...

Nechám tam Ty tři dny.

^SeaBi
01-11-17, 19:08
Skiny hráčů jsou v pohodě, jestli už nemá ten cross, jsem pro ub...

Samco
01-11-17, 19:35
Skiny by som neriešil, za ten cross ban určite ponechať.

hanba mi
01-11-17, 21:47
Na ten cross tu mame trochu rozdielne nazory, ja za to davam tak max 1 den, casto hravam s awp a pre mna to to nie je nejake extra velke zvyhodnenie...ale ban je Svatika, ked necha 3 dni tak mu to nebudem zazlievat, je to na nom, ale hracku poznam z hry, slusne chovanie bez debilnych vystrelkov, tak ak by Svatik chcel byt gentleman, mohol by to skratit, tot moj skromny nazor.
(peace+nohate :D)

anakin_pok
01-11-17, 21:54
Nehraju skoro nic jiného, než AWP, už několik let. Pokud se to naučíš, je cross u teto zbraně velká výhoda. To je zase můj názor.

PS: Tomu Svatikovi to neulehčujeme, co? DDDD

hanba mi
01-11-17, 21:57
Ako som pisal, nazorovy rozkol :D Svato, je to na tebe, ale som v mensine hh

svat
02-11-17, 08:26
Ban zkrácen o jeden den, zbývají 3 hodiny.

Přeji příjemné hraní.

wocogo
02-11-17, 10:09
JSZ proc si mi dal na steam ban za obchazeni banu? Kdyz Ti rikam, ze tohle s crossem jsem nehrala ja !!!!!! CO TO S VAMA JE___???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! NENI to muj ntb !

logic nula minus nula.
tak se tu mejte a uzijte si tu "moc" jakou nad obycejnymi hraci mate.

svat
02-11-17, 10:11
JSZ proc si mi dal na steam ban za obchazeni banu? Kdyz Ti rikam, ze tohle s crossem jsem nehrala ja !!!!!! CO TO S VAMA JE___???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! NENI to muj ntb !

logic nula minus nula.
tak se tu mejte a uzijte si tu "moc" jakou nad obycejnymi hraci mate.

Admin nevidí kdo hraje na PC, koukal jsem na IP, IP stejná, a steam vlastníš déle. Jde o to, aby nikdo nemohl hrát po dobu 1 hodiny a 42 minut, poté mají oba hráči UB.

wocogo
02-11-17, 10:13
ANO KDYZ NAINSTALUJI STEAM NA STEJNY NTB A NET - tak IP JE STEJNA ! NEASI!

svat
02-11-17, 10:14
ANO KDYZ NAINSTALUJI STEAM NA STEJNY NTB A NET - tak IP JE STEJNA ! NEASI!

Ano, proto říkám, ban je na nonsteamu, ale jelikož je stejná IP, a tudíž se hraje na stejném PC, tak se zabanuje i steam na dobu co je nonsteam, poté ti ban vyprší, a ty můžeš nadále hrát bez problémů.

Koprakek
02-11-17, 14:39
Co tak vím, tak já za to kdysi dal i permu... a on si tu stěžuje že dostal 3 dny. hh

Indian0
02-11-17, 15:25
Ban je v poriadku.

svat
02-11-17, 16:01
Vypršel.

dlxsf
03-11-17, 10:41
Já tedy nevím kluci, ale červený a modrý skiny se vždycky banovaly naprosto úplně všude, je to zvýhodnění jako prase. Ale samozřejmě je to na Vás já jen tak, aby řeč nestála :)

svat
03-11-17, 12:42
Já tedy nevím kluci, ale červený a modrý skiny se vždycky banovaly naprosto úplně všude, je to zvýhodnění jako prase. Ale samozřejmě je to na Vás já jen tak, aby řeč nestála :)

Jé, díky, vidíš, to ja jsem si taky myslel.. Ale bylo mi to vyvráceno zkušenými adminy... =))))

Zoyer
03-11-17, 12:43
Já tedy nevím kluci, ale červený a modrý skiny se vždycky banovaly naprosto úplně všude, je to zvýhodnění jako prase. Ale samozřejmě je to na Vás já jen tak, aby řeč nestála :)

to by si potom museli dat ban i nekteri admini :entneho:

dlxsf
03-11-17, 13:23
V tom případě není co řešit :D

Koprakek
05-11-17, 21:44
Lck.