PDA

Zobrazit normální verzi : Fallentin --> :_Koprakek_:



Fallentin
01-11-17, 15:50
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem :_Koprakek_:
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Imbecil'
[AMXBANS] Delka: '1 den'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:435606830'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.103.16.121'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Salka Cukru|FalleN' byl zabanovan na





Poznamka:






Dostal som ban nepravom.. Nic som neurobil a admin mi ho len tak dal .. Porieste si ten svoj dementny A-team. Cs 1.6 hram hlavne kvoli tomu aby som zabil nudu a aby som si zahral a nie preto aby mi dajaky nervozny a nervny admin daval ban lebo ma zly den alebo nieco pod.

Koprakek
01-11-17, 15:59
Urážej si někoho blízkého, ne mě. Zabil jsi mě z důvodu toho, že já zabil někoho jiného.. avšak si nejdřív zjisti, kdo první začal střílet.. ke všemu z něho vyletěl knife. Jelikož jsi u nás nestal ( max za zdí) vidět si to tudíž nemohl... takže nemáš právo někoho zabijet.. A to že jsi mi napsal ať nepíšu je jen špetka na dortě.

Fallentin
01-11-17, 16:12
Bol som na rebríku a videl som to, ale je pravda, že som nevidel kto koho zabíja a prečo.. Keďže si tam bol sám a jedno mŕtve telo je dosť pravdepodobné, že si ho zabil lebo si bol zradca. To "Nepíš" som ti napísal preto lebo som ti už odpovedal a ty si pokračoval.. A za takú vec dostanem ban? Nemal som ani čas ti to poriadne vysvetliť keďže ma tvoj ... kolega zabanoval .. Treba ešte niečo vysvetliť ?

Koprakek
01-11-17, 16:17
Zabanoval jsem tě já, UB směřuje na mě, proto ti píšu, že si to nejdřív máš nějak zkontrolovat, než budeš konat..

Fallentin
01-11-17, 16:24
A ty by si si to mohol najskôr dať vysvetliť než dáš niekomu ban nie ?

Koprakek
01-11-17, 16:39
Vysvětlil jsem, tys napsal at nepíšu tak jsem začal mluvit, přičemž ti udělil ban

Fallentin
01-11-17, 18:26
A čo ten unaban Koprakek ?

Koprakek
01-11-17, 21:04
Dal jsem ti jej.

Koprakek
03-11-17, 20:54
Lck.