PDA

Zobrazit normální verzi : Fjury --> KajSinek



Fjury
01-11-17, 22:32
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem KajSinek
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Obchadzanie'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:106067444'
[AMXBANS] Tvoje IP: '85.71.39.205'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Fjury55 | $ HctvArrmy $ |-_-' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Obchadzanie'
By admin KajSinek
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konz





Poznamka:






Smim se zeptat proc jsem dostal ban? za Obchadzanie prosim vysvetleni co to znamena Obchadzanie PS hrač S[3]B!CeK_CZ/ taky dostal ban za Obchadzanie a dostal pouze 21 DNÍ a ja na trvalo

KajSinek
02-11-17, 19:49
Obchádzaš tento ban ---> http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=207487
Sebicek dostal ban za obchádzanie z dôvodu obchádzania banu na 21 dní.

Fjury
04-11-17, 01:27
Takž jsem dostal ban za to že jsem obchazel ten minulej ban ? !. A co , no dostal jsem novej PC tak jsem si chtel zahrat cs 1.6 ted jsem nepoužíval žadné heky a k tomu jsem si koupil VIP . Takže uš nikdy nebudu hrat cs 1.6 lebo vždicky kdyš třeba dostanu novej PC tak dostanu ban od admina kvuli obchazeni toho minuleho banu xd ?!

Grakon2702
04-11-17, 10:43
Všechny permanentní bany se po roce mažou, tzn., že po roce udělení tohoto banu budeš moct zase hrát. To, že si koupíš nové PC, nic nemění na tom, že jsi hrubě porušoval pravidla serveru a že ten ban máš mít.

Indian0
04-11-17, 10:45
Takž jsem dostal ban za to že jsem obchazel ten minulej ban ? !. A co , no dostal jsem novej PC tak jsem si chtel zahrat cs 1.6 ted jsem nepoužíval žadné heky a k tomu jsem si koupil VIP . Takže uš nikdy nebudu hrat cs 1.6 lebo vždicky kdyš třeba dostanu novej PC tak dostanu ban od admina kvuli obchazeni toho minuleho banu xd ?!

Áno, presne tak to funguje.

KajSinek
04-11-17, 17:34
Myslím si, že si sa asi aj sám priznal. Ako ti vysvetlil Grakon, tak v skratke ban ti končí rok po bane, čiže teraz po tomto mojom bane. Tak sa uvidíme o rok.

Koprakek
06-11-17, 14:18
sssssssssssssssssss