PDA

Zobrazit normální verzi : Korienkar --> Samco



Korienkar
02-11-17, 19:50
Vypis z konzole:


Detaily banu detaily
Hráč Korienkar tvoj - nos
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:869767277
IP adresa 92.245.5.43
Udělen 02-11-2017 - 19:43
DĂ©lka BANu 4320 minut
Vypršà 05-11-2017 - 19:43 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 2 dny 23 hodin 54 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod Nicenie mostov spoluhracom (pravidlo c.1)
BAN dal Admin Pecene gastany (Samco)
BAN dal Server csko.cz | Zombie Escape (ze_campescape_lg)
Předchozà bany 18





Poznamka:






Ani jeden most som na serveru neznicil, admin pochybil, je to hanba, bezdovodne a chybne, nemal byt adminem

Samco
02-11-17, 19:52
Mosty si samozrejme ničil, ako inak. Unban ti neudelím.

Korienkar
02-11-17, 20:00
Ziaden most som neznicil, dal si mi Ban bezdovodne, mas demo daj tu!! Si bez charakteru, nenicil som mosty a dal si mi ban na 3 dni, ti co nicili mosty si dal ban na 180 min. Nesi hoden admina a mali by ta toho zbavit.

Koprakek
02-11-17, 20:03
Demo se na tak krátké bany netočí.

Samco
02-11-17, 20:05
Neviniatkom sa robíš iba keď som na servery. Inak tam robíš s prepáčením bordel. Demo k tomuto potrebné nie je a pri tvojich "smiešnych" poznámkach v hre, si myslím, že je táto dĺžka optimálna.

Korienkar
02-11-17, 20:06
Posielam staznost dalej, tento pan nemal by robit admina

Korienkar
02-11-17, 20:25
Bezdovodny ban = je odobratie administratora to ti nevadi si na fore? To si administrator na spravnom poste, mali by ta zbavit admina

Korienkar
02-11-17, 20:59
Pan Samco, bezdovodne dava BANY na cs serveru prosim o zbavenie administratora tohto pana.
Bezodovodne mi dal ban na 3 dni za nicenie mostov, ked som pytal vysvetlenie alebo DEMO tak napisal ze som mu nesympatycky. Na cs serveroch ho sleduju a chybne sa rozhoduje vo viacerych pripadoch. Vyhladava si zombi alebo neklasisicke servery ponekud nevie nic ine a kde svojim spravanim odpudza hracov k tejto hre. Je to konfliktny a bezcharaktertny typ cloveka. Nemal by vykonavat takuto funkciu administratora

Grakon2702
02-11-17, 21:18
Samco je zde dlouhodobý zkušený admin, který určitě nemá zapotřebí banovat si jen tak, co se mu zachce. Ne ke všem banům je potřeba důkaz a obzvlášť u tohoto případu. Bylo ti to již vysvětleno výše, tak to tu prostě nefunguje a měnit se to nebude. Naopak, jedná-li se o stížnost na admina, je třeba dodat plnohodnotný důkaz o jeho provinění. V případě nedodání nebude stížnost dále řešena.

Korienkar
02-11-17, 21:22
Je to tak ako to tu pisem. Tak si to precitaj este raz a skuste to riesit pretoze ja to nepisem len tak do vetru.

Pan Samco, bezdovodne dava BANY na cs serveru prosim o zbavenie administratora tohto pana.
Bezodovodne mi dal ban na 3 dni za nicenie mostov, ked som pytal vysvetlenie alebo DEMO tak napisal ze som mu nesympatycky. Na cs serveroch ho sleduju a chybne sa rozhoduje vo viacerych pripadoch. Vyhladava si zombi alebo neklasisicke servery ponekud nevie nic ine a kde svojim spravanim odpudza hracov k tejto hre. Je to konfliktny a bezcharaktertny typ cloveka. Nemal by vykonavat takuto funkciu administratora

Grakon2702
02-11-17, 21:26
Pan Samco, bezdovodne dava BANY na cs serveru prosim o zbavenie administratora tohto pana.
Bezodovodne mi dal ban na 3 dni za nicenie mostov, ked som pytal vysvetlenie alebo DEMO tak napisal ze som mu nesympatycky. Na cs serveroch ho sleduju a chybne sa rozhoduje vo viacerych pripadoch. Vyhladava si zombi alebo neklasisicke servery ponekud nevie nic ine a kde svojim spravanim odpudza hracov k tejto hre. Je to konfliktny a bezcharaktertny typ cloveka. Nemal by vykonavat takuto funkciu administratora

Dobře, napíšu to ještě jednou a jednodušeji: Dodej důkaz, jinak se s tebou o tom nebudeme dále bavit.

NarutoO
02-11-17, 21:33
Stavět mosty není prča své o tom ví Katka a Jindra:


https://youtu.be/2N9kVmU9J8A

Samozřejmě je někd čas mosty bořit (https://www.csfd.cz/film/5696-most-pres-reku-kwai/prehled/), ale veřím Samčovi, že to on pozná.

Proti UB.

Korienkar
02-11-17, 21:35
Grakon2702: nespamuj na mojom fore, JA musim dodat dokazy o svojej nevine?!

Pan Samco, bezdovodne dava BANY na cs serveru prosim o zbavenie administratora tohto pana.
Bezodovodne mi dal ban na 3 dni za nicenie mostov, ked som pytal vysvetlenie alebo DEMO tak napisal ze som mu nesympatycky. Na cs serveroch ho sleduju a chybne sa rozhoduje vo viacerych pripadoch. Vyhladava si zombi alebo neklasisicke servery ponekud nevie nic ine a kde svojim spravanim odpudza hracov k tejto hre. Je to konfliktny a bezcharaktertny typ cloveka. Nemal by vykonavat takuto funkciu administratora

Burak1
02-11-17, 21:43
Tak si to shrneme. Historie banů velká, pravděpodobnost lhaní admina nulová. Vzhledem k tomu, že on je zde důvěryhodná osoby a tebe tady nikdo nezná, zkus si tipnout, komu budeme věřit. Dále chceš potrestání admina. Na základě čeho by měl být potrestán? Protože jsi to ty řekl? To je hloupost. Admini ti napsali, že pokud nemáš demo, tak není šance se pohnout dál, protože je to slovo proti slovu a ty jim napíšeš, ať nespamují na "tvém" fóru?... Doufám, že toto je jen vtip, pokud ne, tak si přečti znovu to, co tu již bylo zmíněno (ve zkratce, pokud nemáš důkaz o zneužívání práv, máš smůlu).

Korienkar
02-11-17, 22:06
pravděpodobnost lhaní admina nulová?! Ja musim mat demo aby som nebol potrestan? Doufám, že toto je jen vtip, pokud ne, tak si to přečti znovu

Pan Samco, bezdovodne dava BANY na cs serveru prosim o zbavenie administratora tohto pana.
Bezodovodne mi dal ban na 3 dni za nicenie mostov, ked som pytal vysvetlenie alebo DEMO tak napisal ze som mu nesympatycky. Na cs serveroch ho sleduju a chybne sa rozhoduje vo viacerych pripadoch. Vyhladava si zombi alebo neklasisicke servery ponekud nevie nic ine a kde svojim spravanim odpudza hracov k tejto hre. Je to konfliktny a bezcharaktertny typ cloveka. Nemal by vykonavat takuto funkciu administratora

Grakon2702
02-11-17, 22:09
My nechceme demo o tvé nevinně, chceme demo o zneužívání admin práv (nebo jakýkoliv jiný důkaz). A ano, pravděpodobnost lhaní admina je téměř nulová. Takhle to tu prostě chodí.

Korienkar
02-11-17, 22:22
Burak1 : ja to hram od verzie 1.0 to nemam mat historiu banu, za 17 rokov?? Neviem kolko si mal vtedy alebo kde si vtedy bol:} mne je to je jedno a teraz tu ide o pana SAMCA


Pan Samco, bezdovodne dava BANY na cs serveru prosim o zbavenie administratora tohto pana.
Bezodovodne mi dal ban na 3 dni za nicenie mostov, ked som pytal vysvetlenie alebo DEMO tak napisal ze som mu nesympatycky. Na cs serveroch ho sleduju a chybne sa rozhoduje vo viacerych pripadoch. Vyhladava si zombi alebo neklasisicke servery ponekud nevie nic ine a kde svojim spravanim odpudza hracov k tejto hre. Je to konfliktny a bezcharaktertny typ cloveka. Nemal by vykonavat takuto funkciu administratora

Korienkar
02-11-17, 22:27
Grakon2702: (nebo jakýkoliv jiný důkaz) ved prave cela debata je tu len o tom.

Detektor
02-11-17, 22:36
Samčo je určite z tých , ktorý dáva bezdôvodne bany :laughing1:


btw. "Je to konfliktny a bezcharaktertny typ cloveka" . Toto myslíš akože vážne ? :yay:

Korienkar
02-11-17, 22:37
njn je to hanba:laughing1:

Korienkar
02-11-17, 22:46
btw: si precitaj cely obsah textu nech to tu nekopirujem pre nechapavych:cray:

Pan Samco, bezdovodne dava BANY na cs serveru prosim o zbavenie administratora tohto pana.
Bezodovodne mi dal ban na 3 dni za nicenie mostov, ked som pytal vysvetlenie alebo DEMO tak napisal ze som mu nesympatycky. Na cs serveroch ho sleduju a chybne sa rozhoduje vo viacerych pripadoch. Vyhladava si zombi alebo neklasisicke servery ponekud nevie nic ine a kde svojim spravanim odpudza hracov k tejto hre. Je to konfliktny a bezcharaktertny typ cloveka. Nemal by vykonavat takuto funkciu administratora

Grakon2702
02-11-17, 22:54
Já to vzdávám.

KajSinek
02-11-17, 23:04
Já to vzdávám.

Nevadí...ešte aj klame. Keby, že to hraje 17 rokov, tak má určite nejaký ten vek. 27 - 30 určite a taký človek by tu nevyplakával kvôli 3 dňovému banu a nerobil z toho veľké haloo, ale ešte by sa aj slušne Samčovy ospravedlnil.

Detektor
02-11-17, 23:05
Dosť adminov tu napísalo ,že s banom súhlasia a stoja za Samčom čiže ban ostáva. Ak chceš podať sťažnosť na admina musíš mať dôkazy čo samozrejme nemáš . Takže sa nič diať nebude . Čo je na tom nepochopiteľné ?

Samco
04-11-17, 00:26
Mrzí ma, že máš o mne mýlnu mienku, avšak to už bude chyba asi na tvojej strane.

Bolo by dobré uviesť konkrétny prípad, ako podľa teba "odpudzujem" hráčov? Štýlom hry? Escape tu hrám už od jeho vzniku, od novembra 2012 a dovolím si tvrdiť, že zo súčasnej komunity aj najdlhšie. Videl som a prešiel som si tam všeličím, jednak čo sa týka samotných zmien na tomto móde a jednak čo sa týka rôznych typov hráčov. Veľa kráť to príjemné nebolo. Mám však dostatočný rozhľad a viem, čo si môžem dovoliť a čo nie. Čakám do bodky na každého s každým dopravným prostriedkom (či je to loď, auto alebo podržanie vrtuľníku na konci), hoc keď aj zaostáva pólku mapy. Také niečo, že by som zavrel niekomu úmyselne dvere pred nosom alebo mu ničil mosty alebo ho nepočkal, sa nikdy nestalo a ani nestane.

Trestám jedine hráčov, ktorí porušujú pravidlá, čiže z tohto pohľadu možno tieto typy ľudí odpudzujem. Mojim cieľom je a vždy bolo zabezpečiť bezproblémový a pohodový chod hry pre slušných hráčov aj na úkor toho, že si niekoho "znepriatelím".

Či som bezcharakterný, to môžu posúdiť najlepšie ľudia, ktorí ma poznajú osobne, ty však určite nie. Dovolím si jednoznačne tvrdiť, že konfliktný typ človeka nie som, tak ako ani tu (aspoň ja si to myslím), tak ani v realite.

Pochopenie mám vždy pre každého slušného človeka a keď niekto potrebuje pomôcť, tak mu nezištne pomôžem... Ty však ideš vedome proti mne a provokuješ ma. Včera však ničili mosty viacerí, obdržali bany rôznej dĺžky, aj podľa histórie a podľa toho ako často ich ničili. Sledoval som aj teba 3 kolá pod fake nickom, o mne si preto pochopiteľne ani nevedel.

Koprakek
06-11-17, 14:16
Lck.