PDA

Zobrazit normální verzi : d2o / WH



teecko
03-11-17, 09:02
valsorim
STEAM_0:0:238583443
46.47.154.250
http://leteckaposta.cz/128595663

nejspíš i obchází.

NarutoO
03-11-17, 15:28
Má, ale jedno kolo je děsně málo. HLTV nemůžu najít dává si bacha. Dává si bacha i na adminy(Steam).

Jsem pro přesunutí do AF a sledování.

svat
03-11-17, 20:28
Ten wallhack bije do očí.

teecko
03-11-17, 22:13
Chce to brýle naruto. Odchází ti zrak.

NarutoO
04-11-17, 17:25
Chce to brýle naruto. Odchází ti zrak.
Proč myslíš?

teecko
04-11-17, 18:37
z mého pohledu, to co jsem viděl, na ban bohatě stačí. Wh tam je.
Admin co nepozná WH si musí pořídit brýle a nebo jít o dům dál. nemyslíš ?

NarutoO
04-11-17, 19:50
z mého pohledu, to co jsem viděl, na ban bohatě stačí. Wh tam je.
Admin co nepozná WH si musí pořídit brýle a nebo jít o dům dál. nemyslíš ?

Tvůj pohled není můj, tvoje pocity mě moc nezajímaj. Já jsem napsal že má, napsal jsem ještě dva další důvody proč má a ty mi zbytečně nadáváš. U non-steamu točím minimálně tři kola, než dám ban. Je logické, že nedám ban na Steam, i když je tam WH jako voči, když tam je jedno kolo.
Long story short: hledal jsem HLTVka, na žádném není. Tzn. tu práci jsem si dal, abych našel další materiál v prospěch tvého přání. Na kvalitu mojí práce máš svůj názor, respektuji ho, vážím si ho, ale radil bych ti vyvarovat se osobních útoků. Je to zbytečné, kontraproduktivní a neomalené.

Pokud je to pro svatíka stoprocentní, ať si ten ban dá. Na jeho zodpovědnosti pak bude, dokázat to jedním kolem tvého dema. Já ho dám pouze v případě, pokud budu mít solidní demo. Včera jsem na něj dvě hodiny číhal a marně.

Tak klidni hormon.

teecko
04-11-17, 19:59
Tvůj pohled není můj, tvoje pocity mě moc nezajímaj. Já jsem napsal že má, napsal jsem ještě dva další důvody proč má a ty mi zbytečně nadáváš. U non-steamu točím minimálně tři kola, než dám ban. Je logické, že nedám ban na Steam, i když je tam WH jako voči, když tam je jedno kolo.
Long story short: hledal jsem HLTVka, na žádném není. Tzn. tu práci jsem si dal, abych našel další materiál v prospěch tvého přání. Na kvalitu mojí práce máš svůj názor, respektuji ho, vážím si ho, ale radil bych ti vyvarovat se osobních útoků. Je to zbytečné, kontraproduktivní a neomalené.

Pokud je to pro svatíka stoprocentní, ať si ten ban dá. Na jeho zodpovědnosti pak bude, dokázat to jedním kolem tvého dema. Já ho dám pouze v případě, pokud budu mít solidní demo. Včera jsem na něj dvě hodiny číhal a marně.

Tak klidni hormon.

Já tam těch situací viděl dostatek na zabanování, proto píšu, aby sis pořídil brýle, když je nevidíš. No to je fuk už to nechám na vás.

The Frisco
04-11-17, 20:03
Na demo jsem se díval už včera a taky se mi zdálo krátké.

Samco
04-11-17, 20:04
Banned, díky! Mal by tu mať ďalšie aktívne bany na steamy. Najbližšie by to mohlo byť aj bez tých zbytočných poznámok na Narutovu adresu. Jednak, že je starší a ešte urobil pre tento portál kus roboty.

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=234855