PDA

Zobrazit normální verzi : ziadost o prava na onlydust2 1



sumne
03-11-17, 15:29
Zdravim, rád by som požiadal o admin práva na Dust2 only 1 servere.

Nick v hre : sumne[A]

Nick na fóre : sumne

Vek : 31

Steam nick : frank907@mchsi.com

Steam ID : STEAM_0:0:888668


Ziadne prehresky nemam a rad si zahram este staru verziu cs 1.6.Steam uz mam strasne dlho a davnejsie som aktivne hral online turnaje na ESL alebo Gather-Network.EU kde som bol isty cas aj adminom.Server adminom som bol v minulosti na servery Esports Panoramix, ktory uz nefunguje.Zijem v Nemecku dlhodobo a rad si zahram na csko.cz serveroch.Casto sa stava, ze ked sa napojim tak tam uraduje cheater a ziadny admin na blizku.Chcel by som dohliadat na dodrziavanie pravidiel a aby sa hracom dobre hralo na servery.Som otvoreny aj rieseniu problemov ak by niekto potreboval poradit.


S pozdravom Maros "sumne[A]" Halkovic

Ďakujem za čas venovaný prečitaniu žiadosti.

LeBaux
03-11-17, 16:24
31 a chces byt admin? Ja mam 30 a mam cim dalej vacsi problem najst si cas zahrat si.
Nic proti len mi to pride zvlastne.

To ze mas 0 prispevkov na fore bude vadit dost adminom (podla mna je to nezmysel).
Navyse by si mal mat nejakeho admina, co sa za teba zaruci, idealne viacerych.
Typicky za teba niekto utrati dobre slovo ked hravas casto, ale hlavne hlasis casto a bez chyby cheaterov.
Cely primaci proces tu na kotelni trva 3 az 24 mesiacov, co je sice docela crazy na prvy pohlad ale eliminuje to vela ludi, co to prestanu hravat.

Pridaj si par adminov na steam, mozes aj mna, hlas a za mesiac dva by som sa k tomu vratil.
Samozrejme je tu moznost ze som jediny co ta vobec nepozna ani nevidel na serveri (tym ze hravam malo teraz).

DajMen
03-11-17, 16:29
Neznám tě,na dustu hraju celkem často a nějak si tě nevybavuju..Zatím proti

sumne
03-11-17, 16:52
Dakujem za odpoved, s pozdravom Maros Halkovic

SEDA EMINENCE
03-11-17, 18:55
Na serveru jsem ho viděla už hodněkrát, nehraje špatně. Ale hlášení si nevybavuju. Pro ani proti zatím nedávám.

hanba mi
03-11-17, 19:57
Maros,
na Panore som bol adminom (je to uz ale strasne davno:cray:) taktiez, co je pre mna velke +, ale nejak si tvoj nick nevybavujem (ale ako som uviedol, je to uz davno), pls pridaj si ma na steam, nahlasuj cheaterske je*liny a moje PRE by nemal byt problem dostat. Ako pisal LBX, proces prijatia na kotelne je celkom zdlhavy, tak dufam, ze neprestanes byt aktivny. Ja som tiez panko daleko po 30tke a zatial si ten cas na hru (hlavne vecer) dokazem najst. GL
huhu+

LeBaux
04-11-17, 23:04
Musim povedat ze Maros dokazal splnit tajny ukol cislo jedna, pridat si ma na steame bez toho, aby pisal do fora alebo mi posielal spravu :)
Dust2 znesie vela adminov a ludia 25+ su rarita tak dufam ze tu ostanes.

Samco
02-12-17, 17:28
Takmer mesiac bez pripojenia v hre a aj na fóre. Čerstvá registrácia, bez hlásení. Necelú hodinu pred podaním tejto žiadosti, žiadanie aj na susednom portáli, žiadosť takmer identická:

https://www.gamesites.cz/forum/ziadost-o-prava-na-dust2-only-1-t171158.html

PROTI

Koprakek
03-12-17, 09:20
Nesplňuješ podmínky pro přijetí.