PDA

Zobrazit normální verzi : Ing,Strejda,Smoula --> scratch



Madzikeen
05-11-17, 14:29
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 234941)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 53 minut a 10 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '197577'
[AMXBANS] Duvod banu: 'umyslne porusovani pravidel'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Ing,Strejda,Smoula >
[AMXBANS] Tvuj nick: Ing,Strejda,Smoula
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:484052196
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:484052196
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.177.85.109
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.177.85.109
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < scratch >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (de_westwood)





Poznamka:






Byl jsem na Trouble in Terrorist Town, Odepisoval jsem pritelkyni a z niceho nic me admin SCRATCH zabil, kdyz byl detektiv. Dalsi kolo jsem se zeptal proc me zabil, a jeho odpoved byla "Jen tak" Tak jsem mu rekl ze ho jen tak taky zabiju no zabil on me ja ho jen hitnul, a dal mi ban na 3 days za "umyslne porusovani pravidel" Podle jeho tvrzeni, podle meho zacal porusovat on jako admin. timto zadam o UB. Dekuji..

shooting-star
05-11-17, 14:33
byl zradce a byl s kolegou co mel usp zakempenej, tak jsem je sejmul oba. Nasledne me oba nazvali hanlivymi vyrazy a tatka ze rozhodnul pomstit (nevinny-nevinny). Doporucuju nesnizovat a zamknout

Madzikeen
05-11-17, 14:37
byl zradce a byl s kolegou co mel usp zakempenej, tak jsem je sejmul oba. Nasledne me oba nazvali hanlivymi vyrazy a tatka ze rozhodnul pomstit (nevinny-nevinny). Doporucuju nesnizovat a zamknout

Hanvlivými výrazi ? že jsem se tě normalně zeptal proč jsi mě zabil ? A tvoje odpověd byla Jen tak ? Navíc jsem Afkoval a ani jsem se nehnul otočil jsem se a dal jsi mi HS.

A na 3 dny ? pokud vím zabil jsi ty mě, ne já tebe, já žádné pravidlo neporušil a pokud si myslíš,že ano tak si ještě jednou přečti pravidla na TTT děkuju.
Dále žádost o UB pokračuje.

Mě teda za to že jsem tě nahitoval na 2 hp + do tebe střílel i někdo jiný, nepříjde normální ban na 3 dny :) Maximalní delka banu je 1 den, normalní admini davají 8 když je to poprvé. Hádat se budu pravidlo jsem neporušil, jenom ty.

Jinak bych to řekl tak, že tady není co řešit, hoď mi unban, Budu to brát jako varování, ale 3 dny za nahitování no no no :D to je docela vtipná záležitost.

shooting-star
05-11-17, 14:53
Za neznalost pravidel zpravidla davame 8-24 hodin aby si dotycny mohl precist pravidla a hrat dal.

Za umyslne porusovani pravidel je daleko vetsi postih, protoze se jedna o mentalni nesrovnalost, ktera vyzaduje vychovne opatreni (ban na 3 dny v tomto pripade).

Madzikeen
05-11-17, 14:57
Jak už jsem psal do zpráv, nezabil jsem tě, neporušil jsem. Sorry za hitování, Je jen na tobě zda dáš unban nebo nedáš.

Tatka.Smoula
05-11-17, 22:15
Dobrý večer, prošel jsem téma rychle a nebudu do toho zasahovat, jelikož se mě to netýká. Jen se tam vyskytují mé iniciály. Hele, strejdo, změň si nick :zeman5::van17:

Madzikeen
06-11-17, 13:24
In game ? Taťko ? Já si pamatuju, že jsi mi ho sám osobně změnil :D Ale pokud ti to vadí, dobře, dej návrh už jsem si udělal jméno, tak něco podobného :D

Koprakek
08-11-17, 20:33
Lck.