PDA

Zobrazit normální verzi : OpLaTka_ --> prcam jednorozce



OPLATOK
06-11-17, 16:15
Vypis z konzole:


AMXBANS] Duvod banu: 'Bugovani'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < OpLaTka_ >
[AMXBANS] Tvuj nick: OpLaTka_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:265170026
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:265170026
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.194.196.78
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.194.196.78
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < prcam jednorozce >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (cs





Poznamka:






Zdravim,zadam o unban.
Prcam jednorozce me upozornil na to ze je to svinarna ale to,za co jsem byl banovat neni v pravilech TTT.
Zadam o zruseni a pridani do pravidel... Dekuji.
OpLaTka_
prcam jednorozce-to jsem od tebe teda necekal :/
je to možna jen na den ban ale taky si chci ještě dneska zahrat.myslím si že jsi mi mohl dat kick na upozornění ale tuto věc banovat na 1 den to ne :D :D :D nudím se a chci si zahrat :D

pweredbytvaroh
06-11-17, 16:31
pro adminy (http://csko.cz/forum/showthread.php?60265-TTT-rs-(0-karmy)&p=471097#post471097)

Po upozorneni to snad nedelam, ne? Ja osobne ani jednomu z vas unban z vlastni vule nedam. Uvidim, co na to reknou ostatni admini.

OPLATOK
06-11-17, 19:47
nevídím v tom žadny problem je to žadost o unban pokud jsem ho dostal nepravem a ja si jsem jisty že hraju podle pravidel ktere si přečtu a to o co se jedna není v pravidlech a popravdě nevím ani jak jste to mohli nazvat bugovaním.Ještě mi řekní že podobu tří map ktere jsme společně jsem dělal něco co porušovalo pravidla...

Koprakek
06-11-17, 19:59
Zatím bych byl pro ub.

OPLATOK
06-11-17, 20:01
Zatím bych byl pro ub.

Děkuji....fakt už se nudím...

OPLATOK
06-11-17, 21:12
Opravdu mě nebaví čekat na tvou odpověd.co sis uvařil,to si taky zbašti.
opravdu nemam naladu sledovat jak ty tu nejsi a ja s ayeemse mužeme utlouct

Leilloo
06-11-17, 22:30
Tiez som pre UB malo by sa to najprv poriesit v AF ci to dat do pravidiel alebo nie a potom ked tak banovat.

pweredbytvaroh
06-11-17, 22:49
Nemusi to byt v pravidlech, aby se to dalo banovat. Hrac to zneuzival ke svemu prospechu, po upozorneni dostal ban, jednoduchy.

Grakon2702
07-11-17, 00:14
Hráč by měl respektovat slovo admina, ne se vymlouvat, že něco nebylo v pravidlech. V pravidlech nemůže být úplně všechno a admin je tu právě od toho, aby zajistil bezproblémový průběh hry. Jsem proti UB, už jen z principu, že jste na jeho upozornění schválně kašlali.

Leilloo
07-11-17, 06:51
Nemusi to byt v pravidlech, aby se to dalo banovat. Hrac to zneuzival ke svemu prospechu, po upozorneni dostal ban, jednoduchy.

Okej je to na tebe ja vobec uprimne neviem o com moc som sa stym nestretol preto ja osobne by som ban nedal ale ak to robil schvalne k svojmu prospechu a zrejme si si isty tak ban nechaj :)

metanol
07-11-17, 08:11
Pokiaľ si dostal upozornenie, a aj napriek tomu si to spravil, tak som proti UB.

OPLATOK
07-11-17, 13:41
jake upozornění?
jak že je jedno že to není v pravidlech?
miluju take blaboly co jim mluvíš do hlavy!opravdu toto jsem nečekal.Dostal jsi nervy že jsem tě díky toho sundal akorat nic víc tka jsi mi tam šupl ban za něco co není v pravidlech tudíš to každy muže použivat.Abych pravdu řekl v 16:00 končí ban a to same budu dělat dokud se to nenapiše do pravidel protože toto se mi opravdu nestalo dostat ban za tokovou kravovinu.Je to ještě lepší než ban na tyden za demenci že zabiju admina ale vubec jsem nechtěl a admin zneužije prav a vylije si na mě nervy a da mi ban na tyden a jede dal...
Opravdu někdy uvažovat nad tym co banuješ,tam maš sledovat hrače co si nečtou pravidla a fragují jen tak a ne hrače ktery ma každou novou mapu 1000 karmy a prostě ti jen naklepal prdel. smiř se s tym a opravdu sam se nad sebou zamysli myslel jsem že jsi celkem slušnej ferovej hrač ale ted jsi pro mě jen 0 jako ti ostatní.tod vše.Dejte si to třeba do archivu a podle toho se řit při dalších těchto super banech ale budeš jen pro smich.čau.

OPLATOK
07-11-17, 13:43
Tiez som pre UB malo by sa to najprv poriesit v AF ci to dat do pravidiel alebo nie a potom ked tak banovat.

přesně myslím si,že nejdřív řeším potom konam.

OPLATOK
07-11-17, 13:45
Hráč by měl respektovat slovo admina, ne se vymlouvat, že něco nebylo v pravidlech. V pravidlech nemůže být úplně všechno a admin je tu právě od toho, aby zajistil bezproblémový průběh hry. Jsem proti UB, už jen z principu, že jste na jeho upozornění schválně kašlali.

Dělal jsem snad nějake problemy?
Mam tady už celkem nahrane tak znam pravidla přečtu je a řidím se podle nich když nevím zeptam se ale o tom nic nebylo psano co není psano to není dano a nazdar !
tak co tu řešíš?Nebudu skakat jak admin řekne neřidím se pokyny admina ale pravidel serveru.

Grakon2702
07-11-17, 13:54
Kdo si myslíš, že vymýšlí pravidla? Admini. A vymýšlí je ve svém svědomí tak, aby byl zachován pohodový průběh hry. Když ve hře nastane situace v pravidlech nepopsaná, přichází na řadu právě admin, který v daný moment rozhodne, jak se situace bude řešit (momentálně je tento problém v procesu řešení). Čekal jsem teda, že budeš rozumný člověk, který to pochopí. No, jestli opravdu chceš nadále dělat problémy a bordel, tak tě zdravím u dalších žádostí.

OPLATOK
07-11-17, 14:45
:doge:

pweredbytvaroh
07-11-17, 16:30
Abych tve myslenky uvedl na nejakou rozumnou miru. Z nervu jsem ti urcite ban nedal, to bys ho dostal hned potom, co si me diky tomu zabil. Ban jsem ti dal po nekolika minutach, dokonce az na dalsi mape, po x upozorneni (daji se dohledat jak v chatlogu, tak v logu pres amx_tsay). Jestli mas pocit, zes mi naklepal prdel a ja s tim nedokazu zit, tak te ujistuji, ze nekdo jako ty by mi tu prdel tezko mohl naklepat :teehee:. V pripade nahoneni ega si muzeme zahrat cokoliv - 1v1, gather - hodne rychle by ti ale spadlo.

e. Navic sam priznavas, ze si me diky tomu zabil. Prelozim - zneuzil jsem bugu, abych se zvyhodnoval oproti ostatnim hracum.

OPLATOK
08-11-17, 13:53
Pokud vím nikde o tom nevidím nic napsane že je to bug.

Indian0
09-11-17, 15:23
Upozornený adminom si bol. Nerešpektoval si to. Ban je v poriadku.