PDA

Zobrazit normální verzi : hax --> Burak



haxKODYOFFPLZ
07-11-17, 14:06
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 235133)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < hax >
[AMXBANS] Tvuj nick: hax
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:11229539
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:11229539
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.179.147.15
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.179.147.15
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Burak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Buraku, rad bych videl video, na kterem mam tebou zminene haxy. Mile rad se zasmeju.

https://ctrlv.cz/shots/2017/11/07/kWf6.png
http://steamcommunity.com/id/def0rmed

Burak1
07-11-17, 14:12
Pokud půjde o fail, nemám problém se ti omluvit a dát následný unban. Každopádně si prozatím stojím za svým banem.
https://uloz.to/!ptSkgc3vwamG/hax-dust2-dem

Burak1
07-11-17, 15:23
Popřípadě druhé demo s časy https://www.sendspace.com/file/ce7bt9

DiEAcE
07-11-17, 17:46
Čau,

první demo je víceméně čisté, ale bude tam ta akce ze schodů na A plant.

Druhé demo je HLTV, kde se hůř banujou Aimbot žáležitosti, avšak Tvůj recoil v několika časech je více než nemožný. Ten recoil, který má Ak zkrátka nejde nijak obejít a ještě jsem to u čistého hráče za posledních 12let mého hraní neviděl, aby mu to takhle uměle cukalo, viz. třeba čas 7:26 na HLTV.
Časy od nejmenovaného kolegy, se kterým jsem konzultoval jím vypsané časy v příloze, spolu s demem, jsou dostačující na to, aby ti byl unban zamítnut.

Wh nemáš, ten Silent je ale očividný, ať se na to koukne ještě někdo, ale já mám zcela jasno.

Měj se a gl.


DiE

haxKODYOFFPLZ
07-11-17, 18:22
Může někdo kompetentní napsat K1xovi nebo Dajmenovi, se kterým hraju už nějakej rok? Tohle není vůbec normální. Pokud mě chceš nařknout z nějakýho recoilu, tak se laskavě prober a sežen si vypovídající demo. Vždycky jsem s adminama Kotelny vycházel dobře, ale tohle je těžký zklamání.

Maaaaaaaaaaja
07-11-17, 18:50
Nevím, co se tu děje poslední dobou.

Tenhle týpek nemá wallhack ani náhodou a nic jiného taky ne. Dyť má úplně normální recoil. A situací, které wh jasně vyvracejí, tady vypíšu klidně celou A4 ... Viděl jsem demo a asi 9 minut HLTV. A dál se mi nechce spekulovat.

Pánové admini, nic ve zlém, ale tady podle mě těžce ujíždíte oba dva.

pweredbytvaroh
07-11-17, 18:58
Jsem proti unbanu, ban ponechat

Cardoxon
07-11-17, 19:16
kouknu se na to

e: proti ub

Burak1
07-11-17, 19:25
Jen bych chtěl podotknout, že wh jsem tam hodil z důvodu jedné podezřelé akce. Základem banu je podezření na aimbot.

LeBaux
08-11-17, 16:48
Hello, urcite sa na to pozriem, ale popravde sa k tomu dostanem asi az cez vikend... mam teraz crazynec v praci a jak dojdu domu spim. Bolo by dobre, keby sa tu vyjadri co najviac adminov inak, zaujimavy pripad :)

Burak1
08-11-17, 17:10
Prozatím jsem ban smazal, než se to dořeší.

haxKODYOFFPLZ
08-11-17, 18:03
Vycházet z jednoho 2 minutovýho videa je blbost. Config pošlu na vyžádání.

http://leteckaposta.cz/511657638 (http://leteckaposta.cz/511657638)

Hackerům zdar!

//s tím provizorním unbanem nesouhlasím

SEDA EMINENCE
08-11-17, 18:31
Ten čas 3:40 podle mě čistý být nemůže (ale expert na AB určitě nejsem). A tvůj pohyb je fakt hrozný, ale Wh nemáš no :D

ještě sem zapomněla: proti unbanu

DiEAcE
08-11-17, 22:33
Vycházet z jednoho 2 minutovýho videa je blbost. Config pošlu na vyžádání.

http://leteckaposta.cz/511657638 (http://leteckaposta.cz/511657638)

Hackerům zdar!

//s tím provizorním unbanem nesouhlasím

Pokud sis nevsimnul, tak ti tam bylo dodano druhe demo i s casy a co se tyce configu, je asi zbytecne sem postovat default cfg.. Spis bych cekal Tve vyjadreni k danym casum a bez takovych tech reci, ze je to zpusobeno malym pomerem snimku/1s. Ackoliv je pravda, ze zaznam neni tak kvalitni, tak nikdy u cisteho hrace nedela to, co tobe.

Diky..

haxKODYOFFPLZ
08-11-17, 22:57
Vážně chceš moje vyjádření? Fajn.

1) Vzhledem k tomu, že jsem se ničeho nedopustil, neměl jsem důvod jakkoliv komentovat dema.
2) Druhý demo jsem viděl dokonce ještě předtím, než ho sem Burák přidal. Poslal mi link v osobní konverzaci tady na fóru.
3) Fascinuje mě, že místní admini nejsou schopni rozeznat normalního hráče od kodera. Když si při množství udělených banů představím, kolik takovýhle chyb tam museli nasekat, je mi špatně.
4) Odvolával jsem se na K1xe/Dajmena, neboť momentálně jsem v pozici, kdy se nemůžu absolutně nijak bránit. Znají mě, vědí jak hraju.
5) Pokud bych se měl vyjádřit ke "konstrukci" toho banu:
A) Ban udělen za WH+AB.
B) WH zpochybněno téměř většinou adminů. - 50% "obžaloby" je chybné, to je celkem dost, ne?
C) Přidání "No recoil" jako součásti banu. (DiEAcE)

Suma sumárum - rozumím Vaší práci, rozumím i množství té práce, kterou tu odvádíte, ale pro mě je absolutně nepochopitelné, když se hledá problém tam, kde není.

/Zkus se s těmahle statistikama vžít do mý situace - vážně by mi stálo za to zkoušet si jakýkoliv kódy? Stálo by mi vůbec za to zkoušet si je tady na Kotelně? Není mi 10, 15 ani 20. Umím si dát 1+1 dohromady.
//https://ctrlv.cz/shots/2017/11/08/WGUr.png
///Trochu divný obvinění až po tom kvantu odehranejch hodin tady za přítomnosti spousty z Vás.

DiEAcE
08-11-17, 23:10
Pokud vim, bavil jsem se o Silentu, ne norecoilu a taktez jsem premyslel nad tim, proc by si to delal, ale nejsi prvni ani posledni hrac, ktery zapnul i po tolika letech na csku. Kazdopadne se tu shodlo vice adminu, ze je blbost ti davat ub, ale uz se v tom nadale angazovat nebudu, jelikoz mas me vyjadreni i s casy nahore. Zbytek necham na ostatnich, ale chtel bych videt Tve vyjadreni k casum, protoze na to vymluvu henajdes, tedy krom te, ze si se niceho nedopustil a nemas tudiz potrebu se na to divat.

haxKODYOFFPLZ
08-11-17, 23:32
My si nerozumíme v principu věci. Moje obhajoba (nebo jak ty to nazýváš - výmluva) je ta, že takhle prostě hraju. Proto mi přijde naprosto irelevantní se vyjadřovat k jakýmkoliv časům.
Částečně do mojí obhajoby můžeš vztáhnout i to demo, co jsem upnul já. Nicméně oba víme, že to nemá absolutně žádnou vypovídající hodnotu, pokud nejsi úplnej fajnšmekr a nehledáš souvislosti pohybů skrz tři dema.
Taky mi Burák v pm nabízel UB do té doby, než se celá záležitost vyřeší (s podmínkou přítomnosti na fóru). To jsem kategoricky odmítl. Chtěl jsem vidět a vědět, jak to vlastně v takovým případě funguje a jestli to zvládnu ustát. Evidentně ne.

/Není vlastně trochu divný, že jsem ani ne 24 hodin od banu mohl a můžu vesele běhat na d2? Tohle se tváří na systémovou chybu nebo chybu jednotlivce. Nechci se k tomu vyjadřovat, nic mi do toho není.
//Ano, s tím Norecoilem/Silentem si měl pravdu. Dneska jsem se od Dajmena dozvěděl, co to ten Silent vlastně znamená. Díky za rozšíření obzorů.
///Rád bych věděl, jak dlouho tohle řízení vlastně bude trvat. Chtěl bych v tom mít jasno.

dlxsf
09-11-17, 07:45
dneska na to mrknu děti :) z předchozích zkušeností s AB tady, čekám fail, ale doufám, že se pletu...

haxKODYOFFPLZ
11-11-17, 09:26
/up

DajMen
11-11-17, 17:47
Tak koukal jsem dema,kromě 1 času mi tam jinak nic takového nepřišlo,takže se přikláním k UB.

Samco
11-11-17, 22:51
Ahoj, za mňa clear.

dlxsf
12-11-17, 19:53
WH sem nečekoval, ale AB tam není pánové :)

wowz0r
14-11-17, 22:07
All clr

LeBaux
14-11-17, 22:12
Ahoj guys, dival jsem se na to spolu s kebabem a jako... chtel jsem tam neco videt, ale proste ani tuk. Navic je to HLTV a to proste nemuzu brat vazne, tam je vsechno zkreslene. Rozhodne tam nevidim zadny cas na ban. Tolik muj nazor.

FizzyBubble
14-11-17, 22:15
5 adminu proti UB a 6 adminu pro UB, a ted babo rad

E: Demo jsem nekoukal, protože nemam takovou praxi s AB narozdil od jinych adminu, co zde postnuli svůj nazor, takze me zde mohou moderatori brat jako scitace hlasu.

Grakon2702
14-11-17, 22:17
5 adminu proti UB a 6 adminu pro UB, a ted babo rad

Presumpce neviny.

pweredbytvaroh
14-11-17, 22:42
Misto teda "proti ub", "clear" napisu, proc si stojim za tim, aby se hraci nemel udelit unban. Nejdriv zacnu spis takovou teorii - je vubec mozne, aby hrac, kteremu neni 15, navic s 11 letym steamem, nevedel nic o silentu, potazmo norecoilu? S tim souvisi jiz i jeho hra, vzdyt se pohybuje jak bot, vsechen movement na urovni zacinajiciho hrace, ktery ani navic nema zadne nadani pro fps hry. Chodi v cupu, miri do stropu, prehlizi hrace, ktere ma pred crossem. A ted to nejdulezitejsi - tohle vsechno dohromady nejde s tim, jak on strili, proste ne. Nemuzes se pohybovat jak nejvetsi nula a zaroven davat jednotky pres pulku mapy dglem. Dle meho nazoru na strelbe s dglem to je prokazatelny, pro me teda az smesne, ale tohle cisty neni. A poprosim vyslovene dlxsf, aby mi vice zargumentoval jeho nazor, diky.

dlxsf
15-11-17, 08:02
Zítra k tomu něco napíšu, dneska nestíhám, ale obecně myslím, že chlapce zabanovat za tohle HLTV určitě nemůžem. Navíc pokud nestačí můj názor, tak Bauer s wowzorem taky nejsou úplní nazdárci.

_AnGeL_
15-11-17, 08:56
Mne raz bolo povedané, že HLTV sa točí na 60 fps, čiže banovať av či silent aim podľa HLTV je blbosť.

Možno demo pozriem neskôr, ale som lenivý :*

haxKODYOFFPLZ
15-11-17, 09:16
Tak to vypadá, že tu spousta z Vás chce mermomocí udělat justiční omyl. Zkusím to vysvětlit ještě z jiného pohledu - především reakcí na tvaroha.

1) Nikdy jsem nehrál na vrcholové úrovni, vždy jen pro zábavu (dokonce ani mixy).
2) Vždycky jsem hrál pouze a jenom d2.
3) 1.6 jsem zapnul po asi 5 měsících, protože jsem měl na krku diplomku, a proto je ten můj pohyb, koukání do stropu atd. tak šílený. - předpokládám, že mojí IP/SID v logu za ten půlrok neuvidíte. To samozřejmě samo o sobě nic neříká, ale každý z Vás se určitě k 1.6 vracel po dlouhé době, takže chápe, že všechno hned nejde samo. Člověk se do toho musí opět dostat.
4) Pokud se podíváte na HLTV z posledních dní (7+), mám tu nahráno spousty hodin a dal jsem mnohem více zpochybnitelných fragů než ty, ze kterých se mě snažíte usvědčit.
5) Pro mě existuje pouze WH/AB/SH. Víc rozlišovat neumím a ani nechci.
6) S tím deaglem nesouhlasím. Podívej se na HLstats 1/2 dny starý. Mám tam asi 43 fragů, nejvíc z d2. Pěkně si je všechny nastuduj a věřím, že změníš názor.

Většinu z toho, co jsem napsal, budete považovat za "to může napsat každý", ale chtěl jsem vnést trochu světla do toho pohybu, protože když jsem na to sám koukal, styděl jsem se.

Nicméně doufám ve spravedlivý proces a výsledek. Nerad bych se musel nuceně vcítit do role Horákový.

pweredbytvaroh
15-11-17, 09:49
To je ale prave to, o cem mluvim. Jestlize hrajes csko po pul roce, tvuj movement je opravdu spatny (prokazatelny na demu), jak dokazes strilet takhle? Kdyz miris do toho stropu, drzis tu samou mys, se kterou strilis. Docela usmevne, nemyslis? Neni pravda, ze tu chce spousta z nas mermomoci neceho dosahnout. Krome dieace tu nikdo nenapsal zadny rozvinuty nazor, ktery by neco vysvetloval. Proto jsem napsal svuj a poprosil jsem admina, jehoz nazoru si cenim a je prave pro unban, abychom tu mohli nejak vecne diskutovat.

Grakon2702
15-11-17, 10:01
Mám otázku pro své mnohem zkušenější kolegy. To, co předvedl v prvním demu v čase cca od 17:30 (defend bomby ze shortu na A), jde opravdu udělat rukou? Nebo jen já v tom čase vidím to klasické nepřirozené cukání, které dělá každý druhý primitivní aimbot?

haxKODYOFFPLZ
15-11-17, 10:05
Nemůžu si pomoci, ale začínám v tom vidět osobní rovinu. Něco jsem ti udělal?
"Prokazatelně špatný movement" - to se tady banuje? Chápu, že se to tu děje u většiny koderů, ale brát to automaticky jako důvod k banu?
Pokud chceš vážně vstoupit do role soudce, neměl by si moje žádné argumenty brát jako relevantní. To samo o sobě vytváří dojem, že si sám nejsi jistý.

Už mi došly i ty nejvíc pro mě nepříjemné argumenty, kdy jsem musel vytáhnout část svého osobního život. Nebudu se k tomu vyjadřovat do konečného rozhodnutí.

Tvarohu, jak kdysi řekl Winston Churchill: "Jen blbec nemění názory."

pweredbytvaroh
15-11-17, 10:18
Jeste jednou ti odpovim citaci z predesle odpovedi, protoze ti zjevne usla pointa, proc zde zminuji tvuj movement.



Kdyz miris do toho stropu, drzis tu samou mys, se kterou strilis.

wowz0r
15-11-17, 11:04
Projel jsem časy vypsané u HLTV + první dvě kola, zbytek jsem nesledoval. Na těch časech není ani náznak ab, a už vůbec ne wh. S Bauerem jsme na to zkoušeli nahlížet různými pohledy, ale nemáme jediné vysvětlení, proč byl na základě toho HLTV udělen ban. Vůbec jsem neměl pocit, že by dával nějaké nesmysly. Normální hra průměrného hráče. V nadsázce jsem včera Bauerovi řekl, že kdybych šel teď na Classic, tak tam najdu víc lidí, kterým bych ten ban alespoň vymyslel a vypadalo to legit.

LeBaux
15-11-17, 11:23
Aby som ja niekomu dal ban, vacsinou hladam aspon 1 cas u ktoreho je nepochybne, ze cheatoval. Alebo 3 casy, kde je to to extremne pravdepodobne. V tomto HLTV nie je nic take, pride mi to trosku ako witchhunt. Zaraza ma mnozstvo adminov, co toto berie za jasne cheaty, podstatne podozrivejsie casy dokaze vygenerovat lepsi hrac na d2only za 20 minut.

Burak je podla mna dobry admin a ako jeden z mala mi je tu ochtny pomoct, ked nieco potrebujem. Mysli to dobre ale ako chh mi pride, ze obcas robi zbrkle rozhodnutia :)
Ja ked davam ban steam hracovi co to schovava, snazim sa mat aspon hodinu materialu. Proste sa divam na HLTV pokial nemam dost dokazov. Az ked som si uplne isty, davam ban.
Obcas to trva par tyzdnov, ale je to lepsie ako toto. Aj keby ten hax cheatoval, tak teraz uz nebude a asi ho nikdy nechytis.

Maaaaaaaaaaja
15-11-17, 15:18
Na serverech vídám spoustu lidí, co se neumí hýbat, neumí pracovat s radarem, se zvuky apod., přesto, jak to říci, slušně dávají, mají solidní skóre, a proč ? Protože trefí, nic jinýho. To někdy stačí.

K Angelovi: Myslím, že HLTV jede na 30 fps, ne ? Každopádně, v obou případech je lepší demo.

A jinak, nevím jak jiní, ale všímám si docela často, že hodně lidí dělá různé analýzy na cheaty, ale otázka je, kolik toho opravdu viděli/zažili. Já se třeba moc k ABčkům nevyjadřuji, protože v tom nejsem tak sebevědomej. Raději napíšu, že nevím, je to asi lepší, nebo nepíšu nic, pokud nevím, protože takovým názorem (když něco napíšu a nejsem si tím sám jistej) pak akorát zvyšuju šanci, že díky tomu bude špatný verdikt.

Ale dobrý taky je, že tu konečně je nějaká žádost o unban, kde je konstruktivní diskuze a názory se vyměňují slušně a nějak se argumentuje.

haxKODYOFFPLZ
17-11-17, 12:50
/up

haxKODYOFFPLZ
20-11-17, 20:02
/up

haxKODYOFFPLZ
22-11-17, 17:20
Můžu vědět, kdy bude znám konečný verdikt? Přijde mi, že se tu zříkáváte zodpovědnosti.

Britny
22-11-17, 17:51
Na tvém SID není žádný aktivní ban, Burak ti dal už UB, každopádně dost schopných adminů napsalo, že je tvá hra čistá, tak to můžeš brát jako konečný verdikt

haxKODYOFFPLZ
22-11-17, 18:08
Pokud půjde o fail, nemám problém se ti omluvit a dát následný unban. Každopádně si prozatím stojím za svým banem.
https://uloz.to/!ptSkgc3vwamG/hax-dust2-dem
Díky všem za názor.

Přeju co nejmíň podobných omylů. Věřím, že kdybych tu začal autisticky pořvávat, tak by rozsudek zněl jinak.

pweredbytvaroh
22-11-17, 20:37
Jsem nevedel, ze tu ode dneska mame tiskovou mluvci na konecny verdikty. Az budu potrebovat neco pretlumocit, urcite se ti, Britny, ozvu. Zrovna tedka mam nejakou novou zadost o ub, nechces tam neco napsat? Ted trochu vazne, fakt mas potrebu se vyjadrovat uplne ke vsemu na forku? Jestli ses o tuto zadost zajimala podrobneji, urcite sis nemohla nepovsimnout, ze mu Burak udelil docasny ub, nez on SAM napise, jestli mu ub necha nebo ne.

dlxsf
22-11-17, 21:52
Na HLTV jsem koukal znovu a spíš bych od Vás potřeboval vědět co se Vám nelíbí, protože vážně nevím co k tomu jinak napsat. Borec běhá zmatenej jak včela, to jak mu občas cukne ruka nebo míří do stropu, se děje ikdyž tam nikdo není a přisuzoval bych to buďto tomu, že hraje na stole bez podložky nebo má úplně napiču myšku, kterou když při pohybu trošku nadzvedne a zase položí tak mu to trošku ustřelí, už jsem se stím párkrát setkal. Jinak k akcím, který tady někdo z Vás vypsal, důležité upozornit, že recoil z HLTV je prostě krajně neobjektivní a neodpovídá úplně realitě :

3:43 skočíš a následný dopad by ti měl vychýlit recoil, tobě však ne, je krásně vidět, jak to drží na hráčovi -skočí, dopadne a několik kulek letí dost nad hráče, takže recoil určitě není AIMBOTOidní, následně ho zabije klasickým 4 bullet tapem
3:53 je tam vidět krásně to škubnutí, ale jakmile hráč zalezl za texturu (římsu), tak je recoil v pořádku - jop sice to škubne, ale všechny kulky (opět nefullautí, ale spíš to dávkuje) letí na úplně jiné místo než je postava T
4:05 silent - určitě ne, zase tam pošle pouze pár kulek a všichni víme, že na blízko první 3 kulky z AK jsou jakš takš přesný, pak je vidět že mu recoil vytřelí nahoru a zbytek kulek letí nad postavu T
6:45 proč jsi skočil s crossem na něm? (ano dupání jsem slyšel taky, ale takhle skočit...) - tady mi nepřijde nic divnýho
7:26 ale notak, takhle s střílet s kalachem nejde - běžný frag, první kulka letí přímo pak minipauza a další 2 opět do stejného místa, nic zvláštního
9:10 deagle silent - první rána vedle, druhá klasickej deagle švih, dělá to každý...další T, které se objeví zabíjí až na 5 kulku, kdy mu to lítá všude jen ne do T
10:15 - 10:30 tady je to jasně vidět - tady opět nevidím nic nenormálního, klasickej 3 bulletovej výstřel, úkrok, výstřel

Jinak obecně nemám problém přijít na TS a projít to celý, jestli potřebuje někdo bližší vysvětlení.

A sry za zpoždění, ale už sem velkej kluk s moc povinnostma :-/

matis
23-11-17, 10:38
Pozrel som si demo a nic zaujimave.... za mna clear

Bee
23-11-17, 22:43
clear.

dlxsf -
Borec běhá zmatenej jak včela mám si to brát osobně :D ?

Burak1
24-11-17, 14:50
Dobře tedy, leží to tu už dlouho, tak to rozhodnu. Sám můžeš vidět, že to nebylo až tak jednoznačné, když několik zkušených adminů řeklo, že jsi zaplý. Každopádně hodně dalších napsalo, že tam nic nevidí a tudíž mi nezbývá, než ti dát unban. Omlouvám se ti za dlouhé čekání a ban, který jsem ti dal s největší pravděpodobností neprávem.

Děkuji všem adminům za čas a snahu vyřešit to. Můžete uzavřít, ještě jednou se omlouvám za fail.