PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie - návrh



Honey cocaine
12-03-12, 15:48
Zdravím,
tento mod si zanechal velmi obrovskou popularitu, denně je na těchto serverech plno.
Hraji nejčastěji na Zombie3, ano, je to výhoda, není tam pořád plno, ale já, jako VIP se tam dostanu kdykoliv. Ti hráči, kteří VIPko nemaj, tak tam chodí pořád. To je vedlejší, k jádru věci.
Nešel by nějak nastavit, aby měl člověk při respawnu alespoň 20 armor? Jelikož, kde si mi na flek naserou 4 lamky, které toho moc neumí, tak tam naletí zm, přes minu je nakazí, nakazí mě a jejich bandu a já ztratím veškerý svůj EQ, což mě poté dost štve a někdy nadávám :D.
Prosím, aby zde psali všichni, aby se vyjádřili, taktéž kompetentní osoby, spravující server.


S pozdravem, Váš závislák Vaginální kvasinky :).

Dexter.Morgan
12-03-12, 16:11
Blbost ! Jestli chces poradit, jak prezit s lamama v kempu, tak mi napis v PM :-)

AresS
12-03-12, 16:23
to si zabil. To musis mat prax proste..

Dre
12-03-12, 17:14
to si zabil. To musis mat prax proste..

:DD Na vtoje názory klobouk dolu , zda-li mu dexter napíše dobrej návod , tak se mu to může hoďit a pak až teprv jít do praxe.
Jinak si můžeš přečíst --> http://csko.cz/forum/showthread.php?2566-Jak-na-Zombie-Plague-zde-na-Kotelně
Mohlo by ťi to pomoc.

Honey cocaine
12-03-12, 17:34
to si zabil. To musis mat prax proste..

To jsi spíše zabil ty, dost jsi mě rozesmál.
Já na zm hraju takovou dobu, kolik ti je let. Jenom jsem to navrhl, neřekl jsem, že ¨chci, aby to tak bylo, takže klídek :)

Dre
12-03-12, 17:42
To jsi spíše zabil ty, dost jsi mě rozesmál.
Já na zm hraju takovou dobu, kolik ti je let. Jenom jsem to navrhl, neřekl jsem, že ¨chci, aby to tak bylo, takže klídek :)
Zpět k tématu , podle mně uplná blbost tohle nastavovat.
Nemáš se srát do kempu , kde je hodně lidí.Počkej si než začne infekce , rozhlídni se , kde je nejvhodnější kemp s méně lidí a bež tam.Kdyžtak někde bež , kde jsou VIP , kdybys chtěl mít společnost :)

HoracioKeine
12-03-12, 18:03
Dre....pokud dobře čtu, tak napsal, že se mu tam několik hráčů nasere a ne, že on se nasere k nim. Jako nic proti, ale než po nás začneš házet tvé rozumy tak si prosím přečti co přesně píše. Jinak taky si myslím, že je to blbost.

Dre
12-03-12, 18:11
Dre....pokud dobře čtu, tak napsal, že se mu tam několik hráčů nasere a ne, že on se nasere k nim. Jako nic proti, ale než po nás začneš házet tvé rozumy tak si prosím přečti co přesně píše. Jinak taky si myslím, že je to blbost.

Vím co píše , ale vem když říka , že jsou to lamy , tak která lamy ťi dokáže pobíchat po mapě , aby ho nikdo nenakazil ?

HoracioKeine
12-03-12, 18:15
To nedokáže asi nikdo :D

Dre
12-03-12, 18:17
To nedokáže asi nikdo :D

To se mýlíš , kolik hráču to dokáže ;)

I-Mouse
12-03-12, 19:34
Blb0st.

Karl0s
12-03-12, 20:30
nauc lamky, jak spravne s no recoil fulloutit zombie do hlavy

72 Virgins
12-03-12, 23:13
Karlos pořád mele ty bawsonovský kidy :). Zombie je strategická hra je uplně fuk jak fulloutíš :) Možná proto karlos nikdy neuděla ani dvacet fragů :).

Dre
12-03-12, 23:19
Karlos pořád mele ty bawsonovský kidy :). Zombie je strategická hra je uplně fuk jak fulloutíš :) Možná proto karlos nikdy neuděla ani dvacet fragů :).

Když si vemeš tak někteří hráči to tak ani neberou , prostě zeberou a stříli.
Někdy ani nepochopí , že hrát za zombie a pak dát tu proti je lepší.

Dexter.Morgan
13-03-12, 00:37
Hoolder jestli hrajes tech cca 10 let(doslova receno), tak bys uz mohl vedet, jak se zakempit :-)

Honey cocaine
13-03-12, 15:30
Hoolder jestli hrajes tech cca 10 let(doslova receno), tak bys uz mohl vedet, jak se zakempit :-)

Dexi, s těmi roky jsi to zabil :-). Já tak začínám uvažovat, že psát sem bylo zbytečné, protože hráči se chovaj jako největší skilly a nejsou schopní podsoupit na návrh, který prosadím. Je mi z toho na blití.

Dre
13-03-12, 15:47
Dexi, s těmi roky jsi to zabil :-). Já tak začínám uvažovat, že psát sem bylo zbytečné, protože hráči se chovaj jako největší skilly a nejsou schopní podsoupit na návrh, který prosadím. Je mi z toho na blití.

Si zabil ;) , počkej ty si myslíš , že tenhle návrh co jsi podal je dobrej ? Tím pádem patříš do té skupiny co jim říkaš "lamy" ;)

Honey cocaine
13-03-12, 17:13
Si zabil ;) , počkej ty si myslíš , že tenhle návrh co jsi podal je dobrej ? Tím pádem patříš do té skupiny co jim říkaš "lamy" ;)
Dost jsi mě teď rozesmál, miluju tyhle "Internet Hera" :-). Já nenapsal, že je to dobré, jen jsem podal návrh, tak zavři zobák :teehee:

Dre
13-03-12, 17:19
Internet hera ?:D Ja na zombie jsem nahral za pár map víc killu než ty hraješ na celých zombie , ale to je jedno.

E : Čím jsem si dokazal , že jsem internet hero nebo podle čeho usuzuješ by mně zajímalo ?

Honey cocaine
13-03-12, 18:12
Internet hera ?:D Ja na zombie jsem nahral za pár map víc killu než ty hraješ na celých zombie , ale to je jedno.

E : Čím jsem si dokazal , že jsem internet hero nebo podle čeho usuzuješ by mně zajímalo ?

Viz. tvé infantilní chování, neustálé povyšování.

Dre
13-03-12, 18:58
Napiš mi tu nějaké povyšování , které jsem napsal.
Krom posledního přispěvku.

Dexter.Morgan
14-03-12, 15:23
Dexi, s těmi roky jsi to zabil :-). Já tak začínám uvažovat, že psát sem bylo zbytečné, protože hráči se chovaj jako největší skilly a nejsou schopní podsoupit na návrh, který prosadím. Je mi z toho na blití.

Vsak si rikal, ze hrajes zm takovou dobu, kolik je mu let :-)

Jinak nemyslim, ze by to byl dobry napad, dat vsem na zacatku kola 20 ap

Karl0s
14-03-12, 20:43
Karlos pořád mele ty bawsonovský kidy :). Zombie je strategická hra je uplně fuk jak fulloutíš :) Možná proto karlos nikdy neuděla ani dvacet fragů :).

vsak hej, je to strategicka hra, extremne narocna na praci mozku, proto mas vzdy nejlepsi skore a ja nikdy nedam ani 20 fragu :-), do smrti me to bude mrzet, ze v tak na mozek narocne "strategicke" hre nikdy vynikat nebudu no a kdyz se na to kouknu i z toho ekonomickyho horizontu, tak jsem vlastne selhal i v realnem zivote, protoze neovladat nejlehci mod na csku a nebyt na nem hlavni admin, jako bych neexistoval

Honey cocaine
16-03-12, 13:37
vsak hej, je to strategicka hra, extremne narocna na praci mozku, proto mas vzdy nejlepsi skore a ja nikdy nedam ani 20 fragu :-), do smrti me to bude mrzet, ze v tak na mozek narocne "strategicke" hre nikdy vynikat nebudu no a kdyz se na to kouknu i z toho ekonomickyho horizontu, tak jsem vlastne selhal i v realnem zivote, protoze neovladat nejlehci mod na csku a nebyt na nem hlavni admin, jako bych neexistoval
Ahoj,
myslím si, že jsi to až moc rozvinul :D. Tady nejde o to být last people a vylézt ven a lovit jak blbec, ale jde o to užít si tu hru :).

Dre
16-03-12, 13:55
Když někdo jde lovit , tak je to pro tebe blbec ?

Slab the Killer
16-03-12, 17:44
Ale když je nakazí přez minu tak ona bouchne, teda když jí položíš ty, jinak s třeba 15-20 armorem by to bylo dobrý, alespoň na tom zm3.