PDA

Zobrazit normální verzi : S[3]B!CeK_CZ/ (jiny hrac) --> Jablko



Graphik
08-11-17, 12:47
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 234538)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 4 hodin, 29 minut a 41 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '217345'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < S[3]B!CeK_CZ/ >
[AMXBANS] Tvuj nick: @
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:801326944
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:801326944
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.24.204.188
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.24.204.188
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Jablko >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (ja





Poznamka:






Dobry Den Kotelno Chtel bych rict ze doslo k nedorozumeni a ze jsem ban dostal nepravem.
Ano Obesel jsem ban ale ne na kotelne ale na GameSites kde jsem hral jen tak forfun.No a dostal jsem ban za 'AB. No tak jsem se rozhodnul ze ne tak to nenecham no stahl jsem si program co mi zmeni ID a hral jsem dal no asi po 3 dnech ze jdu na kotelnu no a tam je ja nemam ban od KajSinka myslel jsem ze mi ho zrusil ale to jse nestalo ja jsem ten Hack ID tak ono to bylo ve stejne slozce no a ja jsem to tam dal a ono se to odbanovalo i na Kotelne tak bych chtel pozadat o UB. Dekuju za vas cas !

KajSinek
08-11-17, 16:25
Zdravím,
ty si si prišiel pre UB, pretože si "nechtiac" zmenil ID? Je to závažné obchádzanie banov. Keby si si všimol v tejto žiadosti ---> http://csko.cz/forum/showthread.php?60003-S-e-Bi-_-Nbk-_!-*_*-(jiny-hrac)-KajSinek , že ja som ti ban nezrušil a začal to všímať, tak by si sa dozvedel záver. Taktiež ako som ti vravel tvojím pôvodným meno "Sebi", tak si sa absolútne neozýval a bol si ticho, ale ako náhle po čase som spomenul meno "Sebicek" si sa ozva hneď. Deň na to som ti prišiel na toto obchádzanie a dal som ti ban do pôvodnej dĺžky už len z dôvodu klamstva, predošlej žiadosti o UB, ktorá taktiež nebola nič moc a dokonca tu si sa priznal, že si meníš ID kvôi tomu, pretože na inom portály si mal AB. Ty si jasne vedel, že máš ban a úmyselne si obchádzal tento môj ban.
No, rozhodne som PROTI tomuto UnBanu. Nevie ako ostatný, ale ja som proti a ešte aj po tomto ako si prosil o UB na forku v chate.

Grakon2702
08-11-17, 17:04
Určitě proti UB.

Koprakek
10-11-17, 13:21
Lck.