PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak - chicken mód



drmko
17-11-17, 12:54
Zdravím chcel by som navrhnúť pri mode chicken aby tie sliepky vkuse kotkodákali pretože väčšinou tí hráči si to mýlia zo schovkou... a takú sliepku je dosť ťažko nájsť... :)

Indian0
17-11-17, 13:09
Dobrý nápad :thumsup4:

KajSinek
17-11-17, 13:17
O tom to je. V prvej časti CT-čka musia nájsť sliepky a v druhej časti naopak. Myslím si, že vzhľadom na časový limit je to dostatočné.

Grakon2702
17-11-17, 13:34
Taky bych řekl, že první část je hlavně o tom schovávání. Přece se nenechám zbytečně nahitovat utíkáním před dozorci, když se můžu někde v klidu schovat.

Indian0
17-11-17, 16:02
Podľa mňa, na schovávanie je tu mód schovka. Toto by malo byť skôr o naháňaní kurencov. Skryť sa sa môžeš tak či tak. Budú ťa počuť akurát tie CTčka, čo využívajú v hre sluch (a tých nie je veľa) + tie CTčka čo budú blízko pri tebe. A tu nastáva situácia kedy musíš vziať nohy na plecia a nájsť si inú skrýšu.

teecko
17-11-17, 17:11
Bylo by to hodně otravné .. být někde s někým ( jako slepice se slepicí ) a furt tam kdákat .. chvilku je to sranda ... pak je to už na hlavu ..
Většina hráčů stejně nekempí ( čas na "schování" je snad 5 sekund .. řekl bych že i míň. ) takže se nestačí schovat, Ct se rozeběhnou a nahání. Když někdo kempí, uběhne čas a musí zabíjet on je .. od toho pak zase kempí CT na žebříku, šachtě, věži atd atd. Zamysleme se, když se 2 CT zakempí v šachtě, jakou mají šanci 3 slepice, když ostatní zabili díky kdákání ? Malou, možná i žádnou. Takhle mají alespoň šanci, když se jich pár schová.

Bastien
17-11-17, 18:06
Todle ne. Nechte to jak to je. :thumbup:

Nakladana Okurka
20-11-17, 10:05
Pridejte kempmetr pro slepice.

Operak
21-11-17, 12:12
Možná by jsem přidal jak píšu Okurka nějakej pomalej kempmetr, ale aby to zase nebylo něco jako na Fy.

teecko
21-11-17, 13:06
Zdá se mi to, nebo všechny JB "problémy" chcete řešit Kempmetrem ? :gabe:

Indian0
21-11-17, 14:14
Zdá se mi to, nebo všechny JB "problémy" chcete řešit Kempmetrem ? :gabe:

Áno chceme.

Operak
21-11-17, 19:06
Zdá se mi to, nebo všechny JB "problémy" chcete řešit Kempmetrem ? :gabe:

řekni mi jediné řešení proti slepici zalezlé na DRkách atp...

Nakladana Okurka
22-11-17, 05:23
Zdá se mi to, nebo všechny JB "problémy" chcete řešit Kempmetrem ? :gabe:

Jenom ty, kde se kempí, joudo. Jinak ty vážný problémy (napr. Ty) se kempmetrem řešit nedají. :)

teecko
22-11-17, 10:03
řekni mi jediné řešení proti slepici zalezlé na DRkách atp...¨

Ačkoliv tam hraju dlouho, ještě jsem neviděl zalezlou slepici na DR.
Vokurko nápodobně ale pšt. :D