PDA

Zobrazit normální verzi : TTT: admin scratch



Kejtynka
17-11-17, 17:15
Chceli ste dôkaz? Tu ho máte!
Demo je z celej mapy estate, takže nižšie nájdete všetko pekne vyčasované. http://csko.cz/dema?UPD=3vugLw0e

1. situácia 9:20-9:40
Sme na 2. poschodí. Bolo počuť ako niekto lezie hore rebríkom a prechádza oknom. Vedela som, že hráč Ing. yvory tam stále je na tej pohovke (predtým tam niekoho zabil, pretože ho napadol a celý čas tam neskôr kempil), a zrazu USP niekoho zabilo. Vrátim sa tam a je tam mrtvola (of course Yvoriho). Bolo počuť ako niekto lezie ihneď von oknom cez ten rebrík (určite zrádca), tak idem za ním. Hovorím do voicu, že je to zrádca a aké je jeho meno (v prípade, že zomriem) a "úžasný" scratch, ktorí celý čas kempil na strome a nevedel čo sa dialo ma random zabil. Ospravedlnenie? Veď si strieľala tak neplač a hraj!...?! WTF??? Vysvetlenie nižšie...
2. situácia 14:10-16:30
Istý hráč tam randomuje, spamuje. Hráči ho konfrontujú nech s tým konečne niečo robí a on nič. Dôvod? Ja mám mute na voicechat. A na čo ma TAB, kde je výpis hráčov a ich karmy? Na čo je konzola, kde tiež vypisuje kto koho zabil a pod. Hráči mu to neskôr napísali aj do chatu a čo? NIČ.

To celé vlastne pokračuje po zvyšok mapy kedy napr.
hráč No Target ( ! ) ako nevinný zabije hráča Houfanek (Tonko), ktorí bol detektív (16:50)
(iba usudzujem) hráči tam komentujú na istého hráča Lil Peep že obchádza (16:35-16:55) I´M JUST NOT F*CKING INTERESTED


TOTÁLNA IGNORÁCIA na všetko čo sa okolo neho deje, NIČ NEROBENIE (čo sa týka práv Admina)



To, čo včera Kotlíček napísal (aspoň za mňa) bola taktiež pravda. Istý hráč sa pripojil, na nové kolo bol detektív, vyrandomoval 4-5 ľudí a on ho nechal odísť bez kicku/banu. Stačilo si pozrieť môj chatlog, kde som dvakrát písala "scratch?" čo iba odignoroval (taktiež som mu to vravela do voicu no proste nič). Chceli ste dôkaz, tak tu ho máte. Verím, že sa s ním konečne niečo urobí, lebo takýchto adminov určite nepotrebujeme!
Posielam ti veľký pusinku a verím, že sa uvedomíš. :eek::thumbdown:

Nihilia
17-11-17, 18:52
Video jsem proletěl a počkáme na vyjádření Scratche. On nám k tomu řekne svoje a podle toho se bude postupovat dál.

shooting-star
18-11-17, 21:52
zkouknul jsem demo z pohledu hrace "scratch" a prosim vsechny co se chteji vyjadrit o totez. Z tohoto pohledu kejtynka strilela prvni a sledovala obet pres pul mapy.

Bohuzel pro naruzive hrace se po umreni spise venuji praci, uceni jazyku, ci jinou dle meho nazoru smysluplnou cinnosti, takze se stane ze neco preslechnu, nevidim, nebo nedejboze me mod dalsi kolo, pro afk, zabije. Co se tyce zbytku, reaguji na kazdy podnet, pokud ho vidim. Samozrejme, nekterym hlasenim davam vetsi vahu a nekterym mensi; od hracu, co kazdeho nazyvaji randomakem, nadavaji, a vseobecne neprokazuji dostatecnou inteligenci a sebeuvedomeni. Nicmene pri sebemensi relevanci si hrace dle hlaseni najdu ve hre a sleduji jeho kroky z druhe osoby a v pripade nesrovnalosti ukoncuji jeho pobyt na serveru.

PS: voicechat mam zapnuty (pomerne dost ztiseny, takze vzdy preferuji text), ale pokud nejsem ve hre tak mam k dispozici jen console log cska

Indian0
18-11-17, 22:15
Vysvetlené to máte, hlásiť máte do !. Resp. ak vám to príde neefektívne tak nejakému adminovi na steamu. Pri JB a TTT sa často stáva že za ďalším kolom sa má čakať dlhšie, takže nejaká bokovka popri hraní cska sa isto dá pochopiť. Ak admin nereaguje, to znamená že tam nie je (v hre možno je, ale u PC nesedí, chápete dúfam čo vám tým chcem povedať, presne táto situácia) alebo vás ignoruje. Keby vás ignoroval úmyselne bez nejakého patričného dôvodu vaše sťažnosti chápem. Toto sa však nestalo a daná situácia je vysvetlená.
PS: To že vám nejaký hráč (admin) nie je sympatický, neznamená že ho začnete huntiť a hľadať v každej somarine na neho nejakú špinu.

Kejtynka
18-11-17, 23:16
Začnem asi tým, že na deme je čisto jasne vidieť tvoju ignoráciu voči ostatným hráčom a ich hláseniam, resp. poznámkam hráčom kto/čo urobil zle a že by si to mal sledovať. Pozeral si si to vlastne vôbec? Ten hráč s tým blbým dlhým menom nie len, že spamoval (o čo ťa prosil Itachi aby si ho ASPOŇ upozornil) ale taktiež randomoval, čo ti písala MrtvaPrincezna do chatu (mal pod 400 karmy, čo znamená, že randomoval viackrát za sebou). Ako admin by si mohol vedieť, že hráč, ktorí TTT vie naozaj hrať, nebude randomovať 2 a viac krát za sebou (takže pokiaľ ma niekto takú nízku karmu...no čo asi to bude?). Osobne si ich požiadal, aby ti to napísali do chatu, čo aj urobili...no aj tak si to neriešil.

To, že si bol afk som postrehla a ja afkujem tiež. Ale i tak...(Mimochodom, trošku si protirečíš!) môj osobný názor je, že hrať TTT bez voicu je ako "vysvetľovať farboslepému ako vyzerajú rôzne farby"...NEDÁ SA TO!!! Takže to tvoje "voicechat mám zapnutý (len dosť ztíšený)" je čisto a len tvoj problém. BTW, pokiaľ si počul Itachiho ako k tebe hovorí (usudzujem z toho, že si napísal nech ti to napíše do chatu), neverím, že si nepočul rozprávať mňa. Ako admin by si mal vedieť, že pokiaľ nevieš čo sa deje, nemáš čo strieľať. Ale nie...ty proste musíš. A ešte mi tak drzo napíšeš "že ja som strieľala!". DAJ SI PROSÍM FACKU! A nevyhováraj sa ako dieťa, pretože na deme je to vidieť a nikoho neoklameš (a nie, v danú dobu si nebol AFK). Áno si admin, a čo? Pravidlá platia aj pre teba! A pokiaľ si si žiadal o Admin práva, tak ich aj využívaj...k čomu ti sú? Na ochranu seba a len seba??? A čo ostatní? Môj osobný názor je, že pokiaľ niekto dostane práva Admina, dostane ich hlavne preto, že je v jeho snahe spríjemniť hru ostatným tým, že bude trestať hráčov, ktorí porušujú pravidlá. V tvojom prípade som to absolútne prehliadla.

PS (Indiano): kto tu hovorí o tom, že mi scratch nie je sympatický? TTT hrám skoro odkedy to vzniklo a na servery som ho stretla dokopy 3x (aj to v poslednom mesiaci), vôbec ho nepoznám. Videla som Kotlíčkovu poznámku a chceli ste dôkaz...tak som ho tu dala. Nie je to nič osobné, predsa ide len o hru. ALE...zase pokiaľ ma scratch isté právomoci, ktoré my, obyčajný hráči, nemáme a môže nám pomôcť, nemal by to ignorovať.


(only little one) E/: Ako nižšie spomínam, dnes to taktiež s tebou nebolo bohvie čo scratch (aneb shooting star či po novom Lucifer). Hlavný problém u teba je to, že nepoužívaš voice. Áno rozumiem, že afkuješ, keď zomrieš (myslím si, že to robí väčšina hráčov i ja sama). Avšak ak hraješ normálne, odporúčala by som ti zapnúť voice ("alebo ho nemať ztlmený"), aby si mohol počuť čo sa okolo teba deje a čo hráči na serveri hovoria. Opäť bolo kopec situácii kedy hráči či už hitovali, randomovali, DOKONCA prezrádzali class-u iného hráča alebo sa totálne vulgárne chovali (áno sure aj ja som veľmi výbušná a vulgárna, snažím sa krotiť...ale toto bolo už moc, pretože samí hráči začali upozorňovať danú osobu), no ty, pretože ten voice nemáš, si s tým opäť nič nerobil. A NIE, nestalo sa to iba raz, že to prehliadneš. Keď si už aj ten ban dal, tak do teba bolo potrebné ako ja hovorím "poriadne hustiť" aby si si to porušovanie pravidiel všimol. Ako som už písala, TTT je hlavne o voicu, tak ho prosím začni poriadne využívať.

Indian0
19-11-17, 03:14
Moja posledná reakcia.
1.Teraz som s tebou hral, tvoja karma 0. Mala si ju sama dobre vieš začo, bol som tam.
2. Vidíš sama píšeš že si ho stretla 3x a hodnotíš ho tak ako keby ste boli susedia.
Je to hra :)

Kejtynka
19-11-17, 03:55
Prosím ťa, áno bol si tam a sám si videl, že tam boli randomáci (a raz som nechtiac zabila hráča Petulee). Sám si dal 2 hráčom ban cez fórko a o toho tretieho sa postaral Operák, pretože spamoval voicechat a nedalo sa to počúvať. Nezneužívaj moju 0-lovú karmu na to, aby si znehodnotil moju šťažnosť...ďakujem.

Ide tu o princíp. Kľudne by som tu mohla dodať aj ďalšie dôkazy mojich slov, no ako vidím...ADMIN JE ADMIN...a aj keď robí niečo zle, prejde mu to. Pretože je predsa len jeden z Vás a tak ho budete obraňovať (veď prečo by ste mali veriť obyčajnému hráčovi, a hlavne Kejtyne, že?!).

The Frisco
19-11-17, 13:17
Co se týče ignorace prohřešků na ttt, tak je tam banování daleko složitější, než na ostatních serverech. Admin tam může zabanovat jen to, co průkazně sám vidí. A to je někdy jen opravdu malý zlomek toho, co se tam zrovna děje. Nemůže banovat podle karmy, nemůže banovat podle toho, co mu řeknou jiní hráči. Dokud tam nebude přidaný aspoň spect pro adminy, což by byl úplný základ pro usnadnění práce adminům, tak se tohle nezmění a vždycky budou hráči adminům křivdit, že tam nic nedělají. Taky jeden z důvodů, proč jsem se z ttt přemístil zase zpátky na jb.

Kejtynka
19-11-17, 16:57
Sama som si podávala žiadosť na daný server, takže rešpektujem tvoj názor a viem, že máš z časti pravdu. Pokiaľ je na serveri 1 admin na (dajme tomu) 20 hráčov je samozrejme, že niečo prehliadne.

Avšak TTT je jediný server, kde sa najmä používa (z 90% hráčov) voicechat. Pokiaľ niekto porušuje pravidlá hocijakým spôsobom, hráči sa na to snažia upozorniť tým, že rozprávajú. Je to najefektívnejšie z dôvodu toho, že pokiaľ je tam nejaký admin, bude vedieť na koho má "držať očko"...no taktiež ostatní hráči budú vedieť, na koho si majú dávať pozor a ak by daný hráč porušoval pravidlá opäť, vedia, že majú o tom informovať admina a ten by to mal začať riešiť. Pokiaľ daný admin nepoužíva "dostatočný" voice, mnoho priestupkov sa tým pádom prehliada. Samej sa mi včera stalo keď som hrala s uvedeným adminom, že tam hráči randomovali (aj naschvál), ostatní hráči na to upozorňovali, no nič sa neriešilo. Áno, niekoľko banov padlo, no vačšina hráčov ostala nepotrestaná a priestupky boli očividné.

Nihilia
19-11-17, 17:36
Hráči tam pořád vykřikují, že je někdo hituje a už křičí, ať ho banuju. Na konci kola se ale ukáže, že to byl zrádce a najednou ten, který tak vykřikoval jen řekne: "myslel jsem si, že jen tak hituje".
Za to "myslel jsem si" ale požaduje BAN, který by byl vlastně nesmyslný, protože hráč(zrádce), zde dělá co má a že některý zrádce jen tak hituje je třeba jeho styl hry, kdy pomalu snižuje HP všem hráčům a pak je zabije snáze.

Psal jsem to už asi 10x a napíšu to po jedenácté. Banovat na TTT není tak jednoduché, jak si spousta hráčů myslí.

shooting-star
19-11-17, 22:11
voice chat spousta hracu vyuziva ke zmateni nepritele. K hlaseni pouzij !.

metanol
20-11-17, 10:42
Kejtynka, podľa mňa to vidíte všetci veľmi jednoducho. A nedivím sa vám, videl som to rovnako než som sa stal adminom. Najväčším problémom pri tomto móde je to že ak tam hrá 20 hráčov, nie je žiadnym spôsobom možné vidieť všetko, a druhá vec je, že si skús predstaviť že ti 4 ľudia naraz píštu, kričia že tento a tento je randomák, banuj ho a podobne. Je to strašne ťažké to riešiť, a musíme sa vtedy obrniť my admini trpezlivosťou, ale rovnako aj Vy hráči. Z 80% sú hlásenia vás hráčov na niekoho že randomuje neopodstatnené, často sa stane jednoducho že zabiješ zlého hráča, a to je pri móde normálne, to sa nedá hneď banovať.

Kejtynka
20-11-17, 15:14
Áno, áno, áno...rozumiem&rešpektujem názor Vás všetkých. Nehrajem to tiež 1. deň....(jedno menšie ALE nižšie)


Pridala by som to tu už skôr, no bola som zaneprázdnená pracovnými povinnosťami. Admini (aspoň tí, čo ste sa vyjadrili), prosím Vás, pozrite si to pozorne. Verím, že toto Vám už otvorí oči (že niečo naozaj nie je v poriadku a daný admin nebanuje tak ako by mal).
1. mapa
http://csko.cz/dema?UPD=LIPpB6DI
od 20:35 až do konca - hráč prezradí, že som zrádca. Potom sa začne absolútne vulgárne vyjadrovať na moju adresu počas zvyšku mapy + hitoval ma (síce som bola zrádca ale daný hráč to nevedel, takže dá sa to považovať za bezdôvodné hitovanie). Na túto celú situáciu scratch reaguje iba tým, že napíše do admin chatu "veď nikto si to nevšimol", pritom hráč Mgr.Strejda,Garfield mu jasne naznačil, že on áno. Taktiež na reakcii detektíva bolo vidieť, že to musel počuť aj on (btw...na to, že to nikto nepočul je zaujímavé, že si neskôr na mape išiel presne na rovnaké miesto ako ja).
nasledujúca mapa
http://csko.cz/dema?UPD=JOmpKYT8
od začiatku dema - hráč pokračuje vo svojom vulgárnom správaní počas celej mapy a to nie len na moju adresu, ale aj k iným hráčom.
9:40 - hituje jedného hráča i osobne scratcha, ktorí bol v danej dobe detektív (na deme neukazuje tabuľku so zrádcami - pre vysvetlenie: keďže sú 2 zrádcovia = 1 z nich bol Strejda, ktorého zabil sám scratch a 2. Spasiteľ, lebo po jeho zabití kolo skončilo...takže je isté, že Miki bol nevinný).
16:10 - hráč mi dá random, samozrejme ako nevinný nevinnému.
Jediná reakcia scratcha? "Miki ty vieš pravidlá"...keby som ti po randome do chatu nenapísala, že či to začneš riešiť, vysral by si sa na to! Napriek tomu si myslím, že na zabanovanie daného hráča si mal dostatočné množstvo podnetov, no neurobil si to.

PS: napriek tomu, že budeš na servery, mám aj tak hlásiť porušovanie pravidiel cez !. Celkom dobre si ma pobavil...

Indian0
20-11-17, 21:02
Tu už je zbytočné niečo vysvetľovať viac.

shooting-star
21-11-17, 09:54
Tu už je zbytočné niečo vysvetľovať viac.

Souhlas. Prosim kompetentni osobu o uzavreni diskuze.

PS pro kejtynku: Toho hrace jsem zabanoval na tyden uz na serveru, takove chovani je samozrejme nepripustne.