PDA

Zobrazit normální verzi : Pryč s Fy mapama na War3FT.



Larodar56
13-03-12, 19:51
Jsem pro odstranění nebo přisbůsobení Fy map na serveru War3FT 1, 2. Hlavně na druhém serveru. Skoro vždy když si jdu zahrát na War3FT 2, tak se tam hraje mapa typu fy. Na fy mapy tu je Fy server, tu jsou zbytečné. Je to sice maličkost ale mě to prostě vadí. Když už tu ty mapy jsou, tak by se měli automaticky změnit podle počtu hráčů + snížit čas na fy mapu.

Giussepe
13-03-12, 19:54
úplně odstranit to asi ne, ale pro ty dva druhý návrhy jsem jednoznačně pro. Snížit čas určitě. A automaticky změnit mapu podle počtu hráčů, na war3ftu 1 to tuším už takhle funguje ale na dvojce jsem to nějak nezaznamenal tak nevím.

slide
03-05-12, 16:18
Preco obmedzovat alebo vymazat fy mapy z War3 1 ? co sa bude hrat ked na war3 1 serveri ked tam budu 3 na 3? dust_castle ? Obmedzit my sa mohol iba server War3 2 a jednotku nechat tak ako je ...

,,neviem to hrat,,
06-05-12, 15:45
neee WAR3ft dvojka nech zostane ... kde budeme ked je 1 plny? podla mna by sa malo secko necht tak ako je

slide
07-05-12, 08:03
Neviem to hrat ty sa radsej noezivaj .. ty si ten ktory kempi na vsetkych mapach je jedno akych... vseci hraci ta nemaju radi lebo porusujes skoro vsetky pravidla ... divim sa ze nemas este ban ...

apach29
07-05-12, 13:58
fy mapy nechat na vsech war3 serverech, jen snizit timemap na minutu. Jsou to nejlepsi mapy na expeni, i kdyz to uz nepotrebuju, novacku je porad dost.