PDA

Zobrazit normální verzi : Nevím si rady :(



sUch
21-11-17, 06:59
Možná to sem zas až tak moc nepatří (ten reprák), ale alespon si toho všimne víc lidí :happy:

1.

Takže, když jsi du na DR pořádne zaskákat po celodenním výkonu, skáču převážne v "čupu" (proste, když se skrčím) no a v tom čupu mi nefunguje klávesa "D" takže nemůžu chodit/skákat do prava :sad:
Zkoušel jsem i různě měnit klávesnici i bindy, ale nic nepomohlo :(((((((((((

no a těd ta 2. část :twisted:

Musím za chvilku jít, takže to nebudu zdržovat, mám G-Smart mobil a růžový malý reprák GoGEN, před půl rokem se mi v klidu napojil, ale těd ikdyž je mobil v dostatečné blízkosti repráku (třeba hned nad ním)
stejně se mi napřipojí přez bluetooth, ale bratr se na něj vklidu připojí :blink:

No nic, já mizím, čus :yay:

Fropo
23-11-17, 16:08
Možná to sem zas až tak moc nepatří (ten reprák), ale alespon si toho všimne víc lidí :happy:

1.

Takže, když jsi du na DR pořádne zaskákat po celodenním výkonu, skáču převážne v "čupu" (proste, když se skrčím) no a v tom čupu mi nefunguje klávesa "D" takže nemůžu chodit/skákat do prava :sad:
Zkoušel jsem i různě měnit klávesnici i bindy, ale nic nepomohlo :(((((((((((

no a těd ta 2. část :twisted:

Musím za chvilku jít, takže to nebudu zdržovat, mám G-Smart mobil a růžový malý reprák GoGEN, před půl rokem se mi v klidu napojil, ale těd ikdyž je mobil v dostatečné blízkosti repráku (třeba hned nad ním)
stejně se mi napřipojí přez bluetooth, ale bratr se na něj vklidu připojí :blink:

No nic, já mizím, čus :yay:


Co se týče DRKA taky mi to nejde v čupu a musíš vždycky "přečupnout aby to šlo".




K repráku ti moc neřeknu snad jen to aby ses podíval jestli sis nahodou neodstranil to zařízení toho repráku... Nebo to popř zkusil připojit znovu a "resetoval" to tak.. protože občas se stane že se neshodne mobil s reprákem a tak to nejde... A dál taky pokud nemá náhodou brácha zapnutý bluetooth s tebou pak je jasný že prioritou je jeho mobil (pokud jsem to pochopil dobře)

S pozdravem Fropo.

sUch
24-11-17, 18:12
Co se týče DRKA taky mi to nejde v čupu a musíš vždycky "přečupnout aby to šlo".

takže begrip? :D

[QUOTE=Fropo;472832]jestli sis nahodou neodstranil to zařízení toho repráku

Přejmenoval jsem ho na pink reprak :DDD


A dál taky pokud nemá náhodou brácha zapnutý bluetooth s tebou pak je jasný že prioritou je jeho mobil (pokud jsem to pochopil dobře)

Špatně si to pochopil, bro :gabe:

Toy
24-11-17, 19:00
Zkoušel si odebrat ten reprák ze sparovaných zařízení a pak ho zase spárovat?

jardaa
06-12-17, 15:29
lidi mohu se zeptat ještě do teď mi vip šlo a když dám obnovit kod tak mi to píše vip nelze obnovit tak brzo