PDA

Zobrazit normální verzi : Supr spešl děda z depa



Wentik
24-11-17, 20:31
Ahoj čau
Chci se tady Dědy zeptat, zároveň je to stížnost, proč vyhodil hráče ze serveru, bezdůvodně?
Dědo, proč si vyhodil for no reason Kinga, a potom ingoroval chat :DDDDDDD? všichni se tě ptají, proč si to udělal, ale ty niic, jako že tam nejsi
Menší výpis z konzole:
ADMIN: vykopl King Of The Gods
kdyby náhodou zapíral, mrsknu screen <3
e: normálně bych to nedělal, je to hloupost, vím to :D ale chtěl bych ukázat, co má tento spešl za kvality :))

Deda z Depa
24-11-17, 20:37
Jo Kicknul jsem ho ale pak neignoroval odesel jsem ;) Ja osobne nemam rad když VD vezme auticko a prejede pulku Tcek. Jestli s tim admini nesouhlasi a nemam kickovat za toto tak nebudu, ale do te doby budu.
K tobe Wentiku. Klidně si me snaz znicit dal :) zkousej všechno abych nedostal prava a abych prisel o spesla :) a dal se kamarad s Anglem který je podobny.
Vis mam te strasně moc rad a vždycky rad vidim jak se do me navážíš a tak jsi supr hrac :)
Pokud se ti nelibi me "speslovani" snaz se me znicit dal a klidne zaloz anketu o to a by se mi spesl zrusil.
E: Normalní CT za to třeba zabiji a tak nekickuju ale když vy jste nic neudelali s tlemili se jak noumove (a nemam prikaz na kill) tak dostal kick

Wentik
24-11-17, 20:39
jo budu se s ním kamarádit, pamatuješ jak si mu lezl do prdele? a teď tu na něj trashtalkuješ, fuuuha, jo chci tě zničit, nemam tě rád :)
e: to že se to nelibí tobě, jako nějakému spešlovi, znamená, že hned vše děláš po svém?


E: Normalní CT za to třeba zabiji a tak nekickuju ale když vy jste nic neudelali s tlemili se jak noumove (a nemam prikaz na kill) tak dostal kick

Ne všichni za to zabíjí prcko :)


a nemam prikaz na kill

co přesun?

Deda z Depa
24-11-17, 20:44
Však ja ti to nezakazuju. I třeba lezl. Ale to tu prece dela každý :) vcetne tebe. Bez toho by se prece nikdo nikam nedostal. A nebo jsem se chtěl normalne kamarádit. Kazdej to vnima jinak

Wentik
24-11-17, 20:46
I třeba lezl. Ale to tu prece dela každý :) vcetne tebe.
Komu lezu do prdele? :DDDD
Angelovi co nemá práva? nebo komu?

Burak1
24-11-17, 20:50
V AT jsme se tak nějak "dohodli", že se to banovat nebude, ale pokud to někomu vadí, tak není problém dát danému hráči slay. Sám jsem to kdysi banovával, ale protože bylo hodně adminů proti, tak to teď zabíjím. Kicku bych se asi spíš pro případě vyhl, každopádně je to spešl a nikdo mu o tomto nejspíš nic neříkal, tudíž stížnost je dle mého oprávněná, ale dědovi za to nikdo nic udělat ani nemůže, protože jak jsem psal, nemohl to vědět. Tak či tak kick není nic moc strašného, takže bych to dál ani neřešil a klidně to hned uzamčel. Toť můj názor k věci.

Deda z Depa
24-11-17, 20:51
Jak jsem řekl nemam jiné vyhody nez kick a presun a proto když ho nemuzu zabit resim to kicknutim. Pokud to nemam kickovat. Budu to popropade zabijet presunem.

Wentik
24-11-17, 20:53
nuu, ale neměl by si to vyřešit simon? je to jeho práce ne?

Burak1
24-11-17, 20:55
Jo je, ale hráči si chtějí taky zahrát a někdy se vyhnout prostě nejde. Takže kill hráče na autíčku je takový kompromis.

Deda z Depa
24-11-17, 20:56
Měli by to resit CT hne zabitim. Je to stále NARUSOVANI HRY SIMONA. A když vy na to koukate a smejete se tak když uz tam jsem tak zakrocim a něco udelam.

Grakon2702
24-11-17, 20:56
Ahoj, ohledně přejíždění se mezi ostatními vězni jsem se v AF snažil vyvolat nějakou diskuzi, aby se názor na řešení těchto situací konečně sjednotil (pro připomenutí adminům: http://csko.cz/forum/showthread.php?58785-JB-banov%E1n%ED-p%26%23345%3Beji%9Ed%26%23283%3Bn%ED-mezi-v%26%23283%3Bzni-(Vortexx-gt-grifin)/page4). Určitě nechci mluvit za všechny adminy, neboť se tam nevajádřil zrovna moc extra počet. Na druhou stranu se tam neobjevily žádné negativní ohlasy vůči tomuto bodu:

Pokud VD přejede T: nijak nezasahovat, o to se stará Simon tím, že VD zabije. Automaticky.

Wentik
24-11-17, 20:58
Poprvé souhlasím s Grakone?

Deda z Depa
24-11-17, 21:02
Pro tebe Wentiku jak jsi asi rad ještě admin nejsem a tak o tomto bodu nemuzu vedet jelikož se tam nedostanu. Pokud to tak je nebudu kickovat.Ale osobne to rad nevidim a pokud nezasáhne simon upozornim a popřípadě zabiju rychlim presunem

KajSinek
24-11-17, 21:03
Ako ja čítam, tak oni boli u CT a nechali VD-čko, aby proste vyzabíjalo všetkých. Taktiež si myslím, že si to má ustrážiť simon, ak ich dal na miesto, kde sa to vážne dá.

Britny
24-11-17, 21:08
Nevidím v tom AF že by se na něčem konkrétně někdo dohodnul, jen že se to nebude asi banovat, takže Deda neudělal žádnou chybu. Prostě udělal to co měl, taky bych toho člověka zabila, je jedno jestli dám slay/kick a pokud by přejížděl dál, tak bych ten ban i dala. Jak říkám, na tomto se nikdo nějak nikdy neshodne a admini budou konat dle svého uvážení, stejně asi tak spešlové. Osobně nevidím rozdíl mezi MTK když zapne T tlačítka, nebo MTK když přeje lidi.. Jediný rozdíl je v tom, že je to napsané v pravidlech, ale pořád je to TK

Wentik
24-11-17, 21:09
Britnyyyyy omg nekomentuj tohle prosím, nech to na jb adminech

Koprakek
24-11-17, 21:11
V rámci jeho možnostech bylo konání správné. Nepiš nesmysli a neřeš věci za někoho jiného, jestli to danému hráči vadilo, ať si přijde sám, v tomhle případě to ale dopadne stejně jako teď.

Wentik
24-11-17, 21:13
Neřeším to, jestli to vadilo mu nebo ne, řeším to, že se nezachoval podle mě správně:)
Proč vždy vše komentuješ proti mě, taky by si sem nemusel psááááát :/ bylo by to lepší

Britny
24-11-17, 21:15
Britnyyyyy omg nekomentuj tohle prosím, nech to na jb adminech

Práva na JB mám už 4 roky, možná si ani v té době nevěděl, že existuje kotelna, tak mi tu nepiš něco o JB adminech, že tam momentálně nehrám neznamená, že se k tomuto problému nemůžu vyjádřit, když se to řeší už pár let, muck

Ale jak vidím tvé reakce, tak je lepší na nick Wentik témata hned zamykat

Wentik
24-11-17, 21:18
Asi jo Britny:// je pěkný že tam máš prava takovou dobu, ale nějak tam nehraješ:/ proto jsem myslel, že by si tam nemusela nic moc psát
E: prosím lock :/

Britny
24-11-17, 21:22
Asi jo Britny:// je pěkný že tam máš prava takovou dobu, ale nějak tam nehraješ:/ proto jsem myslel, že by si tam nemusela nic moc psát

Jestli sis nevšiml, tak sem proti tobě nic ani nenapsala, jenom sem tu napsala na adminy, kteří si myslí, že se asi něco vyřešilo v AF, kde se nic nevyřešilo, tak Deda neudělal žádnou chybu.. Takže teoreticky sem ti to jen vysvětlila

Wentik
24-11-17, 21:26
Však dobrý, ja tě taky nechtěl urazit :D jen si po mě nějak agresivně vyjela:/
E: přijde mi hloupost brát mtk autem a tlačítkem jako stejný, thats all

Grakon2702
24-11-17, 21:27
Nevidím v tom AF že by se na něčem konkrétně někdo dohodnul, jen že se to nebude asi banovat, takže Deda neudělal žádnou chybu. Prostě udělal to co měl, taky bych toho člověka zabila, je jedno jestli dám slay/kick a pokud by přejížděl dál, tak bych ten ban i dala. Jak říkám, na tomto se nikdo nějak nikdy neshodne a admini budou konat dle svého uvážení, stejně asi tak spešlové. Osobně nevidím rozdíl mezi MTK když zapne T tlačítka, nebo MTK když přeje lidi.. Jediný rozdíl je v tom, že je to napsané v pravidlech, ale pořád je to TK

Já jsem se o tu dohodu jednotného řešení tohoto problému snažil, ale kvůli laxnímu přístupu ostatních napsat jedno blbé pro nebo proti z toho jaksik zešlo a problém zůstal nadále otevřený. Bral jsem to tak, že s tím nemá nikdo žádný problém, proto jsem taky přejíždění věznů vdčkem nijak neřešil. Chápu, že ne všichni budou mít stejný názor, s tím ani nepočítám. Od toho tu snad máme možnost demokratického hlasování, kdy se přistoupí na názor většiny. Alespon jednou po dlouhé době by se JB AT mohlo dohodnout na nějakém konečném řešení nějakého problému.

Rozhodně tím nijak neodsuzuju dědu. Nemám za co, když si to v podstatě každý může řešit tak, jak se mu zlíbí.

Deda z Depa
24-11-17, 21:29
Jak jsem řekl nemam to rad a VD které by si mohlo hrat a pomáhat nejak svým spoluhracum a ne jim to kazit. To je muj názor pokud to bude vadit nebudu kickovat ale zabijet budu do te doby nez se to cele vyresi.

Britny
24-11-17, 21:34
Já jsem se o tu dohodu jednotného řešení tohoto problému snažil, ale kvůli laxnímu přístupu ostatních napsat jedno blbé pro nebo proti z toho jaksik zešlo a problém zůstal nadále otevřený. Bral jsem to tak, že s tím nemá nikdo žádný problém, proto jsem taky přejíždění věznů vdčkem nijak neřešil. Chápu, že ne všichni budou mít stejný názor, s tím ani nepočíám. Od toho tu snad máme možnost demokratického hlasování. Alespon jednou po dlouhé době by se JB AT mohlo dohodnout na nějakém konečném řešení nějakého problému.

Tam se řešilo ale zda se to má banovat nebo ne. Banování se zamítlo, ale nikde potom nějak se dál neřešil problém jako tento. Že se to nesmí ani kickovat, ani dávat slay nic, že by to mělo být v režii Simona všechno. To co píšeš, že ho Simon může zabít je ok, ale zase nevidím problém v tom, že ho může zabit i spešl, nebo admin. Jednou tím tak naruší Simonování, že schválně přejíždí hráče co chtějí hrát, tak je jedno kdo ho zabije.

Grakon2702
24-11-17, 22:08
Tím "Nijak neřešit" jsem měl na mysli, že se to ze strany adminů a spešlů opravdu nebude nijak řešit. Tedy, že to bude kompletně v režii Simona stejně jako např. podvádění při atrakcích. Důvod, proč jsem toto navrhl, je ten, že si myslím, že dneska mají hráči tendenci všechno řešit přes adminy a spešly a je toho moc, co mají hráči zakázáno dělat. Kdysi, když někdo přejel všechna Tčka, tak to byl frajer, protože se to nepovede jen tak někomu a nikoho nenapadlo to řešit jinak než prostým killem ze strany CTček. Dneska ti akorát bude banda otrávených puberťáků psát, že jsi kkt popř. i něco horšího.

Nakladana Okurka
24-11-17, 23:53
Řešit předjíždění mezi teckama je blbost, když to není u modu. Ale konečně řešení nikdy nepadlo a tak nevidím problém v tom, ze dal kick.
Chápu Wentiku, ze teď budeš ukřivděná holka, ale práva jsi nedostal, protože jsi na serverech porušil pravidla (dokonce to nejdůležitější pro daný mód), ale aspoň teď vidíme jak se doopravdy chovas. Díky bohu, ze pepovi to nabíhání trvá, protože mít takovýhleho člověka v AT... radši dal bez komentáře

Wentik
25-11-17, 06:41
Okurko, bože, co s tím všichni máte?
Nejsem ukřivděny, vím, že jsem si to podělal sam, ale nějak moc mi to nevadí

Indian0
25-11-17, 10:12
Postup Dedu bol správny. Tu dieru v pravidlách by konečne už trebalo zaplátať.

Troppe
25-11-17, 10:32
Osobně z pozice vězně neřeším, zda některý vězeň přejíždí ostatní (kromě módu). Dle mě by si tohle měli řešit dozorci a Simon osobně.
Ovšem Dědovi to nemůžu a ani nebudu dávat za zlé, každý na to má svůj názor. Ke všemu nevěděl, jak tohle řešit, jelikož se toto téma řešilo v TF.
Jenom by se tohle mělo doupravit v pravidlech, ať v tom mají všichni jasno.

Wentik
25-11-17, 11:08
Ja svoje už řekl, Děda asi taky
Takžeee, můžeme to uzavřít?

Samco
25-11-17, 11:23
Vyriešené, Lock.