PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na SuperHero servery.



Dannyko
24-11-17, 21:49
Dobrý deň.

Volám sa Daniel. Pochádzam z okresu Sobrance. Mám 16 rokov. Na kotelne som už tú nejakú dobu takže viem ako to tu chodí. Csko 1.6 už hrám niekoľko rokov (asi tak od 7-8 rokov) a na kotelnu som prišiel pred pár rokmi.
Začal som teda hrávať najmä servery z módmy ako napríklad DeathRun, Jump, Bhop atď. ale najviac sa mi zapáčil mód SuperHero. Tento server je ideálnym serverom na zabitie nudy takže tam hrávam každý deň cca 1-2 hodiny.
Ako častejšie som hrával som sa doznával viac o tomto hernom móde. Potom ako som dosiahol maximálny level tak som začal chrániť slabších pred falošnými účtami, na ktoré chodia do dnes. Kopírky som hlásil cez ! ale tak tiež aj na fórum samčovi.
Vedel som si s nimi poradiť aj sám ale najlepším spôsobom je ich zabanovať. Adminom som ešte na žiadnom servery nebol tak to bude pre mňa nové. Hrám do dnes ten server a neľutujem toho.

Budem spokojný zo všetkými komentmi pod týmto príspevkom. Či to budú dobré alebo zlé len chcem vedieť váš názor.
Budem veľmi rád ak budete PRO lebo nových adminov by vám možno aj trebalo.
Práva pýtam lebo chcem pomôcť na servery a zastaviť všetkých hráčov, ktorý kopírujú nicky iných hráčov.

Moje steam ID: STEAM_0:0:211657589
Nick v hre: !pR0*DaNiEl* (všetky info o mojich banoch nájdete pod nickom [*^S.V.K^*]Mr.M0NSTER tam máte všetko)
Pokiaľ chcete pridajte si ma na steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198383580906

Ďakujem, že ste to prečítali celé.
Ako som už písal budem rád za všetky komenty pod príspevkom.

Ináč mal som pár banov za kopírovanie ale to už je preč prestal som s tým.
Aj za NK ale ja nechávam hráčov pokiaľ sú to kamaráti.

Dannyko
24-11-17, 21:52
Som sa pomýlil s názvom dúfam, že vám to nevadí.
A tie dva perma bany niesu moje sú od kopírok, ktorý sa dostali na môj účet tak, že si dali moje ID a tým pádom sa mohli pripojiť na môj nick.

Burak1
28-11-17, 21:52
Vzhledem k tomu, že jsme tě museli 1000x upozorňovat, ať si stáhneš nové cs a nespamuješ zbytečně žádosti o unban a tys i přesto nereagoval, mohl bych ti dát hned proti. No dejme tomu, že se to nestalo. Hlášení bylo jen z kopírování, cheateři žádní, takže nemůžeme posoudit zda je vůbec poznáš, aktivita dobrá. Zkus víc hlásit, nebuď zmatený a možná to někdy projde. Nyní proti.

Indian0
29-11-17, 07:26
Proti. Dôvody zhrnul Burak.

Dannyko
30-11-17, 16:26
Prepáčte ale mal som problém s tým a ten BAN sa tam stále objavoval možno aj 40x do mesiaca.
Viete ja nerád riešim kopírky na servery sám lebo je to ťažké.
Nemám práva tak ich riešim svojim spôsobom. Ja hlásim len samčovi lebo on jediný príde na server a zabanuje daného hráča, ktorí kopíruje daný nick daného hráča.
Cez ! nehlásim preto lebo nikto nepríde ne server a vyriešiť to.
Chápem vaše výsledné rozhodnutia.

Dannyko
30-11-17, 16:30
Vzhledem k tomu, že jsme tě museli 1000x upozorňovat, ať si stáhneš nové cs a nespamuješ zbytečně žádosti o unban a tys i přesto nereagoval, mohl bych ti dát hned proti. No dejme tomu, že se to nestalo. Hlášení bylo jen z kopírování, cheateři žádní, takže nemůžeme posoudit zda je vůbec poznáš, aktivita dobrá. Zkus víc hlásit, nebuď zmatený a možná to někdy projde. Nyní proti.

Takže to nie je pravda že nič nehlásim. To že vám nehlásim neznamená to, že nehlásim všetko samčovi. Všetky hlásenia máte uňho.

Koprakek
30-11-17, 17:20
Určitě proti.. nejsi schopen něco pochopit, když ti nechám otevřenou žádost o UB asi o týden na víc než komukoliv jinému.. tak ty nepřijdeš, zavřu jí a hned o den pozdějí je tu nová žádost. Takže NE.

Dannyko
30-11-17, 19:16
Určitě proti.. nejsi schopen něco pochopit, když ti nechám otevřenou žádost o UB asi o týden na víc než komukoliv jinému.. tak ty nepřijdeš, zavřu jí a hned o den pozdějí je tu nová žádost. Takže NE.

Koprakek, to som už vyriešil tým, že som si kúpil steam.
Od kedy sa ten problém vyriešil tak som nedostal žiaden BAN za AB a WH.
Chápem, že all budete proti lebo boli zo mnou veľa problémov, ktoré sa dlho riešili.
Ale ocenil by som aj to keby niekto dal aj pozitívnu odpoveď.

Leilloo
01-12-17, 14:57
Pozitivnu reakciu a za co?Vsak si kuknem len tvoje prispevky na forku a nechapem...Vsak ty si "blbecek" ktory nevie pochopit uplne jednoduchu vec co ti pisali vyssie a ty by si chcel riesit situacie ako admin?Vobec neviem ako si na tom na servery ale vobec sa nehodis na admina,sorry...PROTI

Dannyko
01-12-17, 18:00
Pozitivnu reakciu a za co?Vsak si kuknem len tvoje prispevky na forku a nechapem...Vsak ty si "blbecek" ktory nevie pochopit uplne jednoduchu vec co ti pisali vyssie a ty by si chcel riesit situacie ako admin?Vobec neviem ako si na tom na servery ale vobec sa nehodis na admina,sorry...PROTI
Takže za prvé vôbec ma nepoznáš a nevieš kto som a po druhé keď chceš vedieť ako som nato na servery tak sa príď pozrieť sám/a a nepiš tu, že nevieš ako som nato na servery...
Na servery to všetko riešim mojím spôsobom... Pokiaľ chceš vedieť ako som nato na servery príď sa pozrieť sám/a...
Ja si pýtam práva zato lebo chcem pomôcť na servery kvôli kopírkam, ktoré tam chodia každý deň... Keď to nahlásim na forum nikto nepríde okrem samča.
Nikto z vás nepríde keď nahlásim kopírku... Ani neprídete na server skontrolovať či tam ešte je aby ste danému hráčovi dali BAN...

Jeremy
01-12-17, 18:48
Od Endžla:

Raz si mi nahlásil kopírovanie nicku. Prišiel som, dal som ban a zostal som tam chvíľu dlhšie. A ty s tvojím kamarátom ste mali dohodu o NK a k tomu ste neplnili úlohu mapu. Myslím, že viac netreba. Nebol by si schopný admin.

Dannyko
01-12-17, 18:58
Od Endžla:

Raz si mi nahlásil kopírovanie nicku. Prišiel som, dal som ban a zostal som tam chvíľu dlhšie. A ty s tvojím kamarátom ste mali dohodu o NK a k tomu ste neplnili úlohu mapu. Myslím, že viac netreba. Nebol by si schopný admin.

Prosím, povedz mi kedy to bolo?? Dohody o NK už veľmi dlho nerobím a ani netýmujem z hráčmi. Keď ma vidíš na servery kde niekoho nechávam tak to preto lebo je kamarát.
Kamarátov nechávam a hráči, ktorý ma štvú zabíjam... Vy proste neviete o mne nič.
To, že ste boli na servery a raz ste ma videli to nič neznamená.
Ani neviete koľko hráčov príde pritom kopírujú nicky druhých hráčov...

Dannyko
01-12-17, 19:06
Prosím, povedz mi kedy to bolo?? Dohody o NK už veľmi dlho nerobím a ani netýmujem z hráčmi. Keď ma vidíš na servery kde niekoho nechávam tak to preto lebo je kamarát.
Kamarátov nechávam a hráči, ktorý ma štvú zabíjam... Vy proste neviete o mne nič.
To, že ste boli na servery a raz ste ma videli to nič neznamená.
Ani neviete koľko hráčov príde pritom kopírujú nicky druhých hráčov... Každý hráč, ktorí ma stretol alebo proti mne bojoval na SuperHero vie aký som.

The Frisco
01-12-17, 20:15
Prosím, povedz mi kedy to bolo?? Dohody o NK už veľmi dlho nerobím a ani netýmujem z hráčmi. Keď ma vidíš na servery kde niekoho nechávam tak to preto lebo je kamarát.
Kamarátov nechávam a hráči, ktorý ma štvú zabíjam... Vy proste neviete o mne nič.
To, že ste boli na servery a raz ste ma videli to nič neznamená.
Ani neviete koľko hráčov príde pritom kopírujú nicky druhých hráčov...

Uzavřít žádost a dát ban na pár týdnů do hry. Ale stejně to nepomůže.

Indian0
01-12-17, 21:34
Locknite to prosím, táto žiadosť je výsmech.

Leilloo
02-12-17, 00:58
Este mi povecte ze tento chlapec neni dmnt...Prosim Lock a velmi dlho zakazat ziadat....

Britny
02-12-17, 01:30
Nemáš vůbec vhodné předpoklady stát se adminem, snad se tedy nikdo nebude z adminů nebude zlobit, když jeho trápení ukončím LOCKem :sadbye: