PDA

Zobrazit normální verzi : .:S(!)mon :3:. --> The Frisco



.:S(!)mon :3:.
24-11-17, 22:50
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 236844)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 58 minut a 10 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'neznalost pravidel'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < .:S(!)mon :3:. >
[AMXBANS] Tvuj nick: .:S(!)mon :3:.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:778348338
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:778348338
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.175.33.128
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.175.33.128
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < The Frisco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (de_westwood)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Zdravim, timto bych si chtel zazadat o UB bych chtel podat stiznost na admina The Frisco. Situace : Nekdo do voice chatu rve ze je to Frisco, uvidim neoznaceneho Frisca s AWP v ruce a zabiju ho, do 5 sekund mam ban. Přece neni muj problem ze ma v ruce AWP neoznaceny admin.

The Frisco
24-11-17, 23:00
Takže když budu na serveru křičet jména hráčů, tak je budeš prostě zabíjet, protože jsou díky tomu podezřelí? :D Nebo snad na základě awp, které hráč vezme z mrtvoly zrádce, nesnaží se ho ani náznakem před ostatními skrývat a ani po nikom nestřílí? Zabíjet hráče máš v tu chvíli, kdy si jsi jistý, že jsou zrádci. Neudělal jsi velký přestupek, jen u té hry ani trochu nepřemýšlíš. Kdyby sis normálně podal žádost o unban a omluvil se, protože ano, ty jsi udělal něco špatně, ne já, tak ti ten unban dám. Ale s tímhle stylem žádosti ala uplakané děcko u mě nepochodíš.

.:S(!)mon :3:.
24-11-17, 23:06
Čus, nezabíjel jsem na základě toho " Frisco je zrádce " zabíjel jsem na základě toho že jsi měl v ruce AWP, navíc někdo neustále předtím co jsem tě zabil střílel do hráčů kteří byli na střeše na kterou si mířil :) nebyl jsi označený a měl jsi v ruce AWP a mířil jsi s ním na hráče, to už je přece důvod střílet ne? a navíc si myslím že tě hitovalo více hráčů, nejen já :)

Ještě nutno dodat že jsem tě neviděl brát z mrtvoly AWP :)

The Frisco
24-11-17, 23:10
To už jsou dva různé pohledy na věc. Já jsem na střeše viděl dva dementy, kteří mě taky hitovali na základě toho, že někdo řval moje jméno. I když jsem se ještě schválně několik sekund nehýbal a nestřílel. Ty jsi byl pak nejaktivnější a zabil jsi mě.

Podstata toho banu je ta, že si máš uvědomit, kde jsi chyboval a příště se toho vyvarovat. Ale ty tady zastáváš názor, že jsi jednal správně a to je špatně.

.:S(!)mon :3:.
24-11-17, 23:17
Z mého pohledu úhlu to vypadalo jako by jsi mířil a chtěl střílet :) neměl jsi mít AWP v ruce a alespoň jsi měl napsat že jsi zabil zrádce a máš AWP :)

Nakladana Okurka
25-11-17, 00:02
Čteš vůbec co ti Frisco píše a o co mu jde?

Koprakek
26-11-17, 21:40
Vypršel / bez aktivity.