PDA

Zobrazit normální verzi : LAGER!S --> lurky



Lageris
25-11-17, 21:23
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Duvod banu: 'abh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < LAGER!S >
[AMXBANS] Tvuj nick: Luzga
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:91678095
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:91678095
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 84.47.31.83
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.99.200.233
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < lurky >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Bhop
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Dobry viem ze to bude asi priskoro ale za pokus nic nedam tak by som sa chcel spytat ci by som nemohol dostat unban z celej mojej duše a srdca sa ospravedlnujem za to že som používal bind ktorý som nemal. Už viem že čo sa má bindovať a čo nemá asi. Tam som potom dal moju sucastnu IP adresu tak sa nedivte preco mi to zmenilo IP a meno tiež . https://ctrlv.cz/Lu8Z tu je screen že to je 6 mesiacov
Dopredu dakujem aspon za vyjadrenie.
Alebo budem si musieť počkať do Februára-Marca a až vtedy

Koprakek
25-11-17, 22:49
Moc brzo, proti.

Lageris
26-11-17, 09:08
Moc brzo, proti.

a tak čo keď tak to vydržím ešte tích 6 mesiacov
a lurky ten steam si ma pridať ? a odpisovať za odpoveď ďakujem aj tebe

svat
26-11-17, 09:32
Příliš brzo. Proti.

Lageris
27-11-17, 19:53
Nedalo by sa svami neako dohodnúť ? bol by som rád ak by sa mi aspoň znížil trest, keď som sa dozvedel od adminov že lurky nemá práva tak či by sa to dalo neako zjednať, ale skôr asi nie ako ano. Predsa len som "neacheatoval" ale použil bind o ktorom som vtedy nevedel, ale pochopím keď nie predsa len keby spravíte pri mne výnimku museli by ste aj pri ostatných a to by vás nebavilo, alebo sa vám nechcelo.
Boli somnou problémi a to so správaním ale tak predsa len už mám trochu viacej rokov trochu viacej rozumu, takže by som ja osobne nevidel vo mne problém dopredu ďakujem aspoň za zváženie tohoto :)

Hapalicek
27-11-17, 20:13
Nope.

Těch pár měsícu už vydržíš.

Lageris
27-11-17, 20:39
Nope.

Těch pár měsícu už vydržíš.

ale no :( viem že ma nemusíš tak sa tu nerob ty by si bol najradšej keby ho mám stále :D neboj po UB na jump servery ani nevkročím :D

Samco
27-11-17, 21:51
Bolo by to nefér voči ostatným hráčom, ktorí žiadali a nebol im udelený unban. Sotva ubehla polovička trestu.

Lageris
28-11-17, 19:54
Bolo by to nefér voči ostatným hráčom, ktorí žiadali a nebol im udelený unban. Sotva ubehla polovička trestu.

už ubehla polovica a ja viem bolo by to nefér takže si to môžeme zrátať pre UB- 0 pre ponechanie- 4 :D dakujem aspon za vyjadrenia vidím že neuspejem môžete to keď tak uzavrieť alebo ponechať ešte otvorené do zajtra večera na vyjadrenie neakého admina keď tak

Koprakek
28-11-17, 23:41
UB neni mozny.