PDA

Zobrazit normální verzi : Atrakcia MAKER



KaineSad
27-11-17, 20:22
Ahoj chcel by som aby som dostal pred nick alebo aspoň na forku nametag: Atrakcia MAKER, je to podľa mňa super nápad, ktorý by motivoval ľudí na vymyšlanie novích atrakcií. Keďže som jeden z mála, ktorí sa snažia vymyšlať nové atrakcie.

Bol by som rád keby som mal nejakú tu známku/výnimočnosť. Keďže admina asi nedostanem tak by som chcel mať na forku alebo aj v hre (ako VIP len namiesto VIP by tam písalo atrakcia maker).

Podľa mňa by to dalo nejakú motiváciu aby sa snažili vymyslieť niečo nové. Pretože povedzme si pravdu JB pomaly upadá. A ľudia sa chcú zabávať. A keď tu zábavu nedostanú tu tak pojdu na iný portál.

S láskov a objatím, vždy krásny a usmievavý KaineSadYOLO.

Wentik
28-11-17, 11:18
Ne
Máš nudné atrakce

_AnGeL_
28-11-17, 11:58
Pokiaľ rád robíš atrakcie a uchytia sa v hre, tak nepotrebuješ mať nejakú "spešl pozíciu" v hre aj na fóre. Príde mi to ako bullshit. A JB neupadá kvôli atrakciam, ale kvôli komunite a ľuďom ktorí buď nemajú čas, alebo kvôli nováčikom či ľuďom čo tam nie sú dlho, alebo kvôli mladým hráčom.

KaineSad
28-11-17, 18:03
Ty ma chceš zničiť. Tvoj názor sa nepočita.

Wentik
28-11-17, 18:14
Co to meleš za sračky, proč by tě chtěl ničit a jeho názor se nepočítal?

Burak1
28-11-17, 19:39
Ne. Toto neprojde, proti. Důvod vypsal Angel v první větě.

teecko
28-11-17, 22:34
Prosím chci před nick Troll aby lidi viděli, že být troll se vyplácí :gabe:
Nope

^SeaBi
29-11-17, 00:33
Prosím chci před nick Troll aby lidi viděli, že být troll se vyplácí :gabe:
Nope

Tobě a pár dalším jedincům, bych dal něco jinýho než troll :gabe:

Lageris
02-12-17, 12:02
Ahoj chcel by som aby som dostal pred nick alebo aspoň na forku nametag: Atrakcia MAKER, je to podľa mňa super nápad, ktorý by motivoval ľudí na vymyšlanie novích atrakcií. Keďže som jeden z mála, ktorí sa snažia vymyšlať nové atrakcie.

Bol by som rád keby som mal nejakú tu známku/výnimočnosť. Keďže admina asi nedostanem tak by som chcel mať na forku alebo aj v hre (ako VIP len namiesto VIP by tam písalo atrakcia maker).

Podľa mňa by to dalo nejakú motiváciu aby sa snažili vymyslieť niečo nové. Pretože povedzme si pravdu JB pomaly upadá. A ľudia sa chcú zabávať. A keď tu zábavu nedostanú tu tak pojdu na iný portál.

S láskov a objatím, vždy krásny a usmievavý KaineSadYOLO.

to by potom aj ostatný niečo chceli takže asi nie