PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na demo ] :7KundyMrdal:7 --> svat



Andrejooo11
27-11-17, 22:26
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'wh ab by Charlie:)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < :7KundyMrdal:7 >
[AMXBANS] Tvuj nick: :7KundyMrdal:7
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:624412369
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:951656486
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 87.197.113.196
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 87.197.113.196
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ;whab >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
SK_ORINO_1994 killed gulo with mp5navy
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Takze na 1.6 som dosiel asi po roku a pol dokonca som si kupil aj vip zmenil som si meno na moje co som tu maval ked som tu mal ako malej ... co je troska vulgarnejsie , no nikto ma neupozornil ani pred tym ani teraz co som dako tyzden a daco hral na zmenu :) ( :7kundyMrdal:7 )

A dnes to zapnem a perma :O na moj milovany paintball hlavny dovod preco hram :) a som tun

Neviem cim to je , ale je to blbost !!!


Aktivni BANy
Datum Hrac Admin Duvod Delka
19-11-2017 - 17:25 :7KundyMrdal:7 ;whab wh ab by Charlie:) Trvaly
Celkem aktivnich BANu (1)

Datum Hráč Admin Důvod Délka
25-03-2014 - 21:12 :7KundyMrdal:7 No name, no fame Zmen si nick, pak prijd 30 minut

To meno rozumiem , pretoze som sa stym raz dotahoval no napokon som nezaznamenal problem uz a toto nechapem aim ??? bot na paintballe ??? sak to je smiesne ? tam je to uplne na nic pretoze musis mierit vyssie je to oto lepsie pretoze to nie kazdy vie odhadnut a podobne :)

Preto by som sa chcel spytat jak sa toto da riesit ? je mozne bannutie koli mojej ip ? , lebo pri zmene mena mi vsetko ide co tiet nechapem jak to ... co sa deje


ci problem nenastal zmenou mojej ip , alebo nieco :)

hofy
29-11-17, 16:12
Ban byl udělen tobě na jiný počítač (nebo na jinou instalaci CS) 19. 11 v 17:25 na serveru Mega pub, mapa de_dust2. Admin ti dodá demo ze hry. Než bude rozhodnuto, neměl by ses připojovat do hry.

Koprakek
01-12-17, 19:44
up

svat
02-12-17, 20:25
Demo dodám, až mi půjde net, a budu doma, jsem furt v práci.

svat
05-12-17, 21:20
Zdár, jsem doma, na pc, zde máš demo (http://csko.cz/dema?UPD=IEcsGUJ2), kde jsi použil wh+ab, stačí se kouknout na hráče za dveřmi jak ho pozoruje, a následně co vyjde hráč z pozra rohu, automaticky lock na hlavu, jenom se netrefí, za mě to stačí.

čus

LeBaux
05-12-17, 21:28
Mne to osobne nestaci — podozrive to je, ale demo je prilis kratke, obzvlast ked je to vip mohol si si dat trosku viacej prace.
Prosim dodaj viacej dokazov, ak je to take jasne jedno HLTV by malo stacit. Dik.

Pelargos
05-12-17, 21:36
Nic v zlom ale toto demo ja fakt kratke a urcite sa na zaklade neho neda banovat.

Burak1
05-12-17, 21:39
Souhlas s ostatními, demo je dost krátké, posoudit se to opravdu nedá.

svat
05-12-17, 21:51
lel, to že je vip, je něco víc jo? Hustý no, já tam nevidím jako nic co by se nedalo nebanovat, jako ten lock na to enemy to Vám opravdu nestačí? :-) Tak to potom nevím co děláte v AT .. :-)

Tak ať dá ub moderátor, já si za svým stojím, vím že hráč měl zapnuto, a tohle stačí. zdár

anakin_pok
05-12-17, 22:04
Podpořím názor ostatních členů AT - na ban málo.

LeBaux
06-12-17, 03:13
> lel, to že je vip, je něco víc jo?
Ty sa k nemu chovas horsie ako ja sa chovam k ne-vip, dufal som ze ti docvaknu suvislosti. Clovek co podporuje portal je doveryhodnejsi ako steam hrac, kedze na steame cs stoji 20kc a vip 200kc/rok. Plus je menej pravdepodobne, ze bude cheatovat.

> já tam nevidím jako nic co by se nedalo nebanovat, jako ten lock na to enemy to Vám opravdu nestačí? :-) Tak to potom nevím co děláte v AT .. :-)
Napisali ti 3 admini ze to nestaci. Pozri sa na na ziadosti o UB 100x skusenejsich adminov, vsetci dodavaju dokazy alebo prejdu HLTV ak to nestaci. Si lenivy natocit poriadne demo a lenivy prejst HLTV a nam pises, ze nemame byt v AT?

Za mna UB (aj ked to mozno boli cheaty ale ked berieme do timu idiotov mozeme si za to sami).
Plus tento tial musi z kola von.

hofy
06-12-17, 13:52
Ban jsem zrušil, za potíže se omlouváme.