PDA

Zobrazit normální verzi : mEZoo --> pweredbytvaroh



mEZoo
28-11-17, 16:46
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem alucard
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'sulinek'
[AMXBANS] Delka: '3 dnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:30816201'
[AMXBANS] Tvoje IP: '92.52.57.212'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'mEZo' byl zabanovan na '3 dnu'.
Duvod: 'sulinek'
By admin alucard





Poznamka:






Takze na to ze som sa sem zaregistroval mam uz nejaky fakt ze dovod. V prvom rade ma zaujma ze ked som zradca a plantnem vedla detektiva za toto je ban ??? ved to je moja vec ked som zradca co spravim. Druha vec dovod ze sulinek :DDD to je dovod riadny banu ....dalsi dovod povedala kejtyna a admina ihned banoval spravne...:D to su ake pravidla ked niekdo povie ? ja som napisal jasne ze som plantol vedla detektiva a co ved to je moja vec co spravim ....on chcel detektiv aby som ho vyhodil a potom bol zrazu chvilu afk tak som to chcel plantnut ...takze Rylaf taktiez unban a druha vec ved on do mna hitoval detektiv takze nechapem dovod banu jeho a mojho...cize este dnes by som poprosil o unban dovod nebol ziaden...

su tam male chyby ale kazdopadne kazdy vidi ze ban je neopravneni :)

Maaaaaaaaaaja
28-11-17, 17:01
Proč dáváte reasony k banu šulínek ? .... Co z toho má pak kdo poznat ?

anakin_pok
28-11-17, 17:12
protoze ses sulinek majo

Z toho jsou moudří všichni:-(((

matis
28-11-17, 17:13
Chalani trosku ucty... modu nechapem, ale ten reason mohol byt aj presnejsi

LeBaux
28-11-17, 17:14
Nemozem sa vyjadrovat k tomu co mozes alebo nemozes robit v tom mode nerozumiem tomu, ale neviem co je to za admina co dava ako reason "sulinek".
Kto nevie rozlisovat adminovanie a hranie nemal by byt admin.
Mame par aktivnych adminov a robite toto.

pweredbytvaroh
28-11-17, 17:34
Nez se vyjadrim k nejakymu ub, ktery stejne nedostanou, jak presne nerozlisuju adminovani a hrani? Necham se poucit, diky

mEZoo
28-11-17, 17:35
neviem ludia zasluzil by som si unban nic na tom nevidim aj ten Rylaf zasa sme neporusili pravidla tak aby sme dostali nie len ban ...ale este aj na 3 dni :( za to sa nedava ban vobec ....ale tak dufam ze mi date ten unban a nebudeme to riesit dalej...nevidim tam nic zleho na tom ze som chcel plantnut vedla detektiva....som zradca je to na mne to je vse
Bauer nabuduce daj gather :D som ti pisal do spravy....a inak sorry za to co som vtedy nadaval ked sme riesili mythuu sa mi zda....proste ty si vravel cisty ja nie no ale tak vsak srat uz na to ...len som troska tam nadaval tka potom sorry

mEZoo
28-11-17, 17:47
tvaroh tebe o co ide ? nechapem hentaky reason a vieme velmi dobre ze si nic nevidel a davas bany ? a 3 dni no no ....ja ti pisem normalne a slusne ze prosim ta daj mi unban nic viac daj mi unban a neriesme to ...a nezabudaj ze som bol zradca a zradca moze robit co len chce...a za to som len plantol vedla detektiva a ze som koho chcel hitovat tak to je moja vec....cize neopravneny ban to ti vela ludi povie....ze za toto sa nedadava ban

Samco
28-11-17, 17:49
Bolo by dobré aspoň tu uviesť seriózny dôvod banu, bez toho trollingu. Žiadateľ má právo na vysvetlenie dôvodu udelenia banu a seriózne riešenie žiadosti o unban. Nech to tu ešte má aspoň ako takú úroveň...

Takisto aj tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?60595-Grifer_CZ-%26%238206%3B-gt-pweredbytvaroh

LeBaux
28-11-17, 17:57
Nez se vyjadrim k nejakymu ub, ktery stejne nedostanou, jak presne nerozlisuju adminovani a hrani? Necham se poucit, diky

Ved je to tam napisane, ale kludne ti to zopakujem — Sulinek nie je dovod na ban. Co je na tom tak tazke na pochopenie? Mam ti to nakreslit?
Namiesto toho, aby si vysvetlil svoj ban prve co si nam zdelil, ze mu unban aj tak nedas... nepride mi, ze takto by sa mal chovat admin.
A ocividne to nie je poprve, ako pise samco.

pweredbytvaroh
28-11-17, 18:05
No, ze jsi trubka nechám stranou, důvod banu je spolupráce. Ted jsem zvědavý, jak se bude tato diskuze bez jediného vyjadreneho ttt admina ubírat dal:d

pweredbytvaroh
28-11-17, 18:06
Lebaux, když ted znas důvod, prosim o vyjádření, jestli jsi pro unban nebo ne, diky

mEZoo
28-11-17, 18:17
spoluprace ??? aka ze ti povedal dakdo ??? a mozem vediet ze co ??? cize ked zradca plantne vedla detektiva to je zakazane ??? hm zaujimave veci

Maaaaaaaaaaja
28-11-17, 18:32
Co znamena konkretne spoluprace ??

LeBaux
28-11-17, 18:32
No, ze jsi trubka nechám stranou, důvod banu je spolupráce. Ted jsem zvědavý, jak se bude tato diskuze bez jediného vyjadreneho ttt admina ubírat dal:d

Napisem ti to po 3, "sulinek" nie je ban reason (je jedno ze to ttt).
Hrac sa stihol uz aj ospravedlnit.

metanol
28-11-17, 18:50
začni prosím ťa dávať normálne reasny. Vďaka.

k banu: Videl si ich na vlastné oči že obaja hrali pri sebe, neboli AFK ani jeden, a spolupracovali?

Bee
28-11-17, 20:47
Já jsem v tom ted trochu zamotanej , prosim tvarohu rozepiš se trochu víc ať v tom není hokej. Protože ty tvrdíš že si dal ban za spolupráci a mezo že hrál za zradce a položil bombu vedle detektiva , což je v pořádku pokud ho detektiv viděl a zabil nebo naopak. Nebo spolupracoval se zradcema , což je napln hry ?

pweredbytvaroh
29-11-17, 00:07
To prijde jen mne, ze jste posledni dobou vsichni nejak chytri? :D K metanolovi, nech si ten ton 'sezral jsem vsechnu moudrost na ttt' a nevidel, zrovna jsem se pripojil, ve voicu nekdo kricel, abych dal ban, tak jsem ho dal. lol, to vazne? K beemu, pockej.. spoluprace mezi zradci se netresta? To jsem blbec, doted jsem to nevedel:sad: No nic, ze tu vetsina z vas meni nazor od topicu k topicu, jak se vam to hodi nebo kdo je vas kamik, me vazne nezajima. Me nazory i bany jsou konzistentni, to znamena, ze nebanuji, jak se zrovna vyspim nebo jakou mam naladu. Na ttt jsem urcite nejbenevolentnejsi admin, protoze ttt je fun mod a snazim se, aby to byla zabava a netrestam hned vsechno. Tim padem banuji ale s nejvetsi sazbou, coz je u randomu den, u znamych firem banuji i na mnohem dele. Ted k situaci - mezo tu tvrdi, ze jsem to nevidel a nekdo mi to rekl, pritom jsem stal celou dobu tam. Rylaf te chtel boostnout na krabici, skakali jste tam po sobe, takze jste oba hrali, nikdo nebyl afk. Bylo tam kolem 6 hracu, vy dva jste byli u sebe a ostatni to sledovali. Polozil si bombu primo pod detektiva Rylafa, coz jsem nevidel, protoze jsem byl v ten moment otoceny. Rylaf jako detektiv ale po tobe nestrilel, proto jsem ani ja nemel duvod strilet po tobe, zabil jsem tedy nevinneho hrace, ktery zacal strelbu jako prvni. Nasledne ke mne pribehl rylaf a zabil me, jako detektiv uz mel urcite body na golden, ktereho ani tak nevyuzil. Ovlivnilo to hru nekolika hracum a zkazilo pointu hry, proto mate ban.

mEZoo
29-11-17, 03:30
Ak ty tvaroh budes mat este prava klobuk dole......poluprace mezi zradci se netresta? ty si ...... ved on bol detektiv to je prva vec (klamat sa nema) Rylaf te chtel boostnout na krabici, skakali jste tam po sobe, takze jste oba hrali, nikdo nebyl afk....skakal som po nom ale o 10 s bol afk a chcel som skusit plantnut ihned ci si to vsimne ....cize to je aka spolupraca ??? dobre no pani toto je admin :DDD Polozil si bombu primo pod detektiva Rylafa, coz jsem nevidel, protoze jsem byl v ten moment otoceny.....NO BOL SI OTOCENY ??? AKO POTOM MOZES DAT BAN ??? LUDIA DALSIA Nasledne ke mne pribehl rylaf a zabil me, jako detektiv uz mel urcite body na goldenCHYBA ADMINA PRETOZE POKIAL NEVIES AKO TO BOLO NEMOZES DAT BAN Nasledne ke mne pribehl rylaf a zabil me, jako detektiv uz mel urcite body na golden....NO A TO JE MOJ PROBLEM ZE ZABIL TEBA A NIE MNA ??? ja neviem preco ma nezabil....ako to ja mam vediet ??? a ja mam ban ??? tvaroh fakt ty si mimo co pises Ovlivnilo to hru nekolika hracum a zkazilo pointu hry...koho hru ??? baba ti napise a uz si na mäkko a banujes zradcu ??? ved to je smiesne co pises ale ja viem ze ta tu podrzia vsetci ako kazdeho admina preto dnes to uz upada cela kotelna vdaka takym ludom ako si ty...bohuzial....ban nemal byt....mam pravo co chcem ked som zradca...ak mi nedate unban dnes poviem si na kotelne moze mat kazdy prava pretoze zradca ma si robit co chce a je na mne kde to plantnem....cize...

mEZoo
29-11-17, 03:34
a keby bol aj afk 3 s ci kolko.....to neni moj problem ze ma nezabil....ja som zradca mohol ma zabit,....ja za to nemozem ze ma nezabil

pweredbytvaroh
29-11-17, 11:01
Nevim, kolik ti je let, ani co studujes, coz mi muze byt ukradeny, ale vazne nechapes psany projev. V tom pripade nase cela diskuze pada a vyjadrovat se k tomu nebudu, vse jsem napsal. Pro tebe - 1] celou situaci jsem ti popsal, takze vim, jak to bylo. Ty furt tvrdis, ze nevim :D 2] Ano, kdyz detektiv nezabije zradce, ktery primo pod nej poklada bombu a namisto toho zabije nevinneho, problem to je.. i tvuj. 3] tady se budu opakovat, banuju bez rozdilu, jestli jsi to ty nebo tamten, mi je ukradeny.

kotelna upada diky mne:drool::drool::drool:

jeste jedno upozorneni, i kdyz jsem to napsal, aby to poznal i ten nejvic natvrdlej clovek, muj predesly post obsahuje ironii, aby mi potom uz nemusel nikdo psat, jestli to myslim vazne:cray:

Bee
29-11-17, 12:14
V tom případě je ban neoprávněný, mezo nemohl ovlivnit to jestli ho detektiv zabije nebo ne, tím že zkouší položit bombu pod detektiva a čeká jestli to projde to není důvod k banu. To je stejný jakoby si dal ban sám sobě za to že jsi ho taky nezabil. A to že tvůj post obsahuje ironii já nemůžu vědět, nemáme spolu žádný vztah, takže neznám tvoje chování, i když tento ban docela dost věcem napovídá. peace

pweredbytvaroh
29-11-17, 12:31
Tys taky nemohl ovlivnit, s jakym ksichtem ses narodil a je to opravneny.

Bee
29-11-17, 12:43
Kluku tvrdohlava, tady pleteš dvě rozdílné věci. Ty si opravdu stojíš někdy na vedení místo toho aby jsi přiznal chybu.

e. Ty se opravdu řídíš tím co máš v popise

"Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."


e. metanole chtěl jsem ti tam švihnout palec hore ale jsem na mobilu, takže to ber jako překlep

metanol
29-11-17, 12:47
Ban je podľa mňa neoprávnený, nijako si nedokázal že skutočne spolupracovali. Ja často tiež skúšam podobné srandy, že čo si môžem ako zradca k hráčom dovoliť. A k tým rečiam "'sezral jsem vsechnu moudrost na ttt' " sa ti rád vyjadrím inde, nie tu verejne. Pretože ty ani zďaleka nie si benevolentný admin na TTT.

peace.

Koprakek
29-11-17, 14:41
Poprosím o to, aby se příště nepsal takto nepochopitelné odůvodnění. Zbytek jsem nečetl ( až po spolupráci ). Díky tvarohu, víš že to není prvě.

P.S. Máš již UB a můžeš jít hrát. Přejí hezký den.