PDA

Zobrazit normální verzi : Darček ?



Lageris
02-12-17, 11:25
Ahoj asi to tu už bolo alebo neviem ale neako som to nezaregistroval
Chcem sa hromadne spýtať adminov či na vianoce nebudú hladieť na čas do vypršania banu a dajú UB napr niekomu tam budú chýbať štyri mesiace a menej a dajú mu UB ako taký malinký darček
PS: odpovede tipu ano nie ďakujem
LAGER!S

Koprakek
02-12-17, 11:26
Ne

KajSinek
02-12-17, 22:53
Cheatoval si, tak ti máme odsúhlasiť UB?

teecko
02-12-17, 23:30
Jsem pro UB ! :gabe:
Nope

Lageris
03-12-17, 08:44
Cheatoval si, tak ti máme odsúhlasiť UB?

ja som si už žiadal o UB :) a navyše napísal som 4ri mesiace a menej nie 5 takže mne UB nedajú a navyše som ešte napísal že UB podám až nekedy vo Februári :), ale ani to nemám 100% isté že ho dostanem
a len jump admini vedia ako to bolo a navyše už viem kde a čo som spravil zle :) len si myslím že by sa tým čo si podajú 24.12.2017 by mohli dostať ten UB keď majú tie 4ri mesiace do vypršania a menej to je len môj pohľad na vec a navyše ako keby nevieš že somnou nebývali neaké extra veľké problémy (tie staré bany bol som menší tupší) teraz som už starší a mám trošku menej času takže mi ten ban ako tak prospieva v škole :)

Lageris
03-12-17, 08:52
Jsem pro UB ! :gabe:
Nope

nechcem UB ale dobre len chcem docieliť toho aby ludia čo im končí ban o niekolko mesiacov dostali UB :hypocrite::hypocrite:

Zaooo
03-12-17, 09:34
Radši dejte dárek vy Adminům tím, že nebudete aspon jeden den v roce cheatovat. Pak nemusíte brečet o UB

Samco
03-12-17, 10:32
Darček je v podobe zľavy na steame a hráči si môžu zakúpiť CSko za lacnejšie než inokedy. Kto cheatoval na steame, tak hold, smola.

Lageris
03-12-17, 11:20
Radši dejte dárek vy Adminům tím, že nebudete aspon jeden den v roce cheatovat. Pak nemusíte brečet o UB

necheatoval som :)
ale to povie každý takže mi nik neverí

Lageris
03-12-17, 11:21
Darček je v podobe zľavy na steame a hráči si môžu zakúpiť CSko za lacnejšie než inokedy. Kto cheatoval na steame, tak hold, smola.

nuž hold ja som chcel len aby hráči mohli skor prijst ale ja si poziadam až vo februári takže tak :)

Samco
03-12-17, 21:59
Diskusia na žiadosť zakladateľa ukončená.