PDA

Zobrazit normální verzi : Arnost --> Latins



Arnostt
03-12-17, 09:10
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 221743)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vlastni zadost (http://csko.cz/forum/showthread.php?56901-žiadosť-o-práva-na-BB)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Arnost >
[AMXBANS] Tvuj nick: Arnost
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:159572944
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:159572944
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 213.81.148.130
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.81.148.167
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Latins >
[AMXBANS] Server: Kotelna - BaseBuilderZombie | csko.cz
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Pred par mesiacmi som na foru som sa nezhodol s adminmi a vynadal som im... Asi mi preskocilo alebo nechapem normalne taky nie som... Chcem sa ospravedlnit vsetkym dotycnym ktorym som povedal nieco na ich osobu... Zistil som ze nieje vsetko zlato co sa blisti... A tento portal ma ovela lepsiu komunitu...
Ak by sa ma admini rozhodli odbanovat tak mozem zarucit ze uz sa nic take nebude opakovat... Dospel som a viem sa spravat
Dakujem

Nihilia
03-12-17, 09:29
Za 5 měsíců jsi dospěl? Kde je ta záruka, že se znovu k adminům nebudeš chovat tímto stylem:

14-06-17, 20:49
"Toto je ono :) Táto ochota vy vyjebanci lock... Kotelnu mažem... Zlatý Gamesites... ľutujem každeho euro čo som dal do takých kuriev jak ste vy... Lock/ban mám piči... Piece"

anakin_pok
03-12-17, 10:26
Je to teda síla, co dohledal Nihilia, ale já bych to s tebou zkusil. Rozhodnutí je v rukou banujícího admina.

Arnostt
03-12-17, 11:35
Za 5 měsíců jsi dospěl? Kde je ta záruka, že se znovu k adminům nebudeš chovat tímto stylem:

14-06-17, 20:49
"Toto je ono :) Táto ochota vy vyjebanci lock... Kotelnu mažem... Zlatý Gamesites... ľutujem každeho euro čo som dal do takých kuriev jak ste vy... Lock/ban mám piči... Piece"

Viem je to prehnané... Bol som malé retardované decko čo frajerilo cez káble a mal som ledva 60kg... Teraz už som si uvedomil čo je život už nesedím ani často pri kompe a chodím cvičiť... Ale keď už sedím pri kompe tak si chcem zahrať niečo kvalitne doteraz som hral na serverom ktoré s nedajú ani nazvať tými servermi... A ohľadom tejto záruky... Nemôžem vám dať žiadnu záruku... Ale viem že už sa to nebude opakovať kedže už pri PC netrávim toľko času tak ma nedokáže nič len tak vytočiť... Žiadam aj banujúceho admina Latinsa.... Kedže ty máš to hlavne slovo tak sa opsravedlňujem ešte raz... Toto sa už opakovať nebude ...

Indian0
03-12-17, 12:04
Podľa tvojej rýchlosti dospievania, čoskoro pôjdeš do dôchodku. Keď sa ti budú triasť ruky, veľa toho netrafíš, rozčúliš sa a nebodaj dostaneš infarkt. V záujme tvojho zdravia som PROTI udeleniu UB.

Burak1
03-12-17, 12:15
Někdy ten afekt může být tak silný, že nám bude jedno co a jak se stane. Prostě se potřebujeme vynadávat. V tomto případě jsem jednoznačně pro unban, vzhledem k tomu, že si slušně požádal a přiznal si svou chybu, což taky nemusí být u někoho tak lehké.

Arnostt
03-12-17, 12:20
Keď si teraz čítam čo som napísal je mi zle zo samého seba... A Indian0 Neveril by si ale aj za pol roka sa dá dospieť... Ono sú prípady ktorým to netrvá 30 rokov a sú do 40tky deťmi :) A inak ďakujem Burak na teba si ešte spomínam :) Fajn chalan

Indian0
03-12-17, 12:24
Ty si nedospel. Ty chceš UB. Viac sa nevyjadrujem, je to na banujúcom adminovi.

Arnostt
03-12-17, 13:12
... Kámoško nechápem na základe čoho usudzuješ že som nedospel ked som ťa vživote nevidel a meno Indian0 počujem prvý krát... Ale dobre je to tvoj názor, beriem :)

Indian0
03-12-17, 15:06
Viem je to prehnané... Bol som malé retardované decko čo frajerilo cez káble a mal som ledva 60kg... Teraz už som si uvedomil čo je život už nesedím ani často pri kompe a chodím cvičiť... Ale keď už sedím pri kompe tak si chcem zahrať niečo kvalitne doteraz som hral na serverom ktoré s...
Bolo to pred 5 mesiacmi. Proste si bol nervózny, vybuchol si, dostal si ban odišiel si na iné serveri a zistil, že nie sú také kvalitné ako tento. Teraz si tu došiel so sklopenými ušami žiadať o UB. Toto je môj pohľad na vec postavený čisto len ta tvojich vyjadreniach. Možno to tak nie je, ale pochybujem.

Arnostt
03-12-17, 15:21
Asi si to celkom vystihol... Asi to bol zlý deň alebo neviem normálne takýto nebývam... Moc iných serverov som nehrával ani raz som nezapol už spomínaný GS... Chodil som po tých menších menej známych ale to boli servery ktoré si založili 12 ročne deti aby mohli rozdávať bany... Už ma to prestalo baviť tak som sa odhodlal dnes napísať túto žiadosť a dúfam že mi tu Latins v tomto vyhovie :/ Je to vec názoru ... 100 ľudí 100 chutí. Každý sa na to môže pozrieť z tej inej stránky ale nieje hrdinstvo potrestať ale odpustiť... Tak tu so sklopenými uškami prosím o UB

^SeaBi
03-12-17, 15:36
jsem pro ub

DajMen
03-12-17, 15:55
Já bych mu dal šanci

SEDA EMINENCE
03-12-17, 16:15
Pro unaban, ono se ukáže, jestli se polepšil.

Arnostt
03-12-17, 17:03
A ešte by som sa chce opýtať ... Neviem to nikde dohľadať... Prebehol na BB reset statov atd?

Troppe
03-12-17, 17:47
A ešte by som sa chce opýtať ... Neviem to nikde dohľadať... Prebehol na BB reset statov atd?

Reset statů ještě neproběhl.
Jinak jsem pro ub.

Latins
03-12-17, 18:00
Nic si neprovedl, jenom si nás poslal neslušné někam, kde slunce nesvítí.

Podání žádosti je slušné. Snad ses poučil.

Dostaneš unban.

Arnostt
03-12-17, 18:19
Ďakujem všetkým adminom čo boli pro ub a tak isto aj tebe Latins ...Ďakujem za ochotu a za tu rýchlosť vybavenia
Veľke + pre Kotelnu

anakin_pok
03-12-17, 18:25
Teď je to na tobě, příští ban bude až do konce.

Arnostt
03-12-17, 18:26
To je mi jasné no :/ Ako to už sa ani neopovážim podať žiadosť o UB

Koprakek
03-12-17, 20:49
Lck.