PDA

Zobrazit normální verzi : Player_________________________ --> Koprakek



Majkulka
03-12-17, 12:26
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 237537)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Player_________________________ >
[AMXBANS] Tvuj nick: Player_________________________
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:117433120
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:117433120
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.102.191.71
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.102.191.71
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dobry den,

tak jsem tady zase.

Dostal jsem zde ban za WH na základě téhle stížnosti.

http://csko.cz/forum/showthread.php?60722-deathmatch-player

Nic jsem nepouzil, dekuji za vyreseni.

Burak1
03-12-17, 12:35
clear

Majkulka
04-12-17, 18:38
:zeman3:

DiEAcE
04-12-17, 20:57
Opět čistý, stejně jako v minulé žádosti a jelikož to znám z vlastní zkušenosti, tak si akorát zbytečně kazíme reputaci u takových hráčů..

LeBaux
05-12-17, 15:28
Nedostatok dôkazov.

Majkulka
06-12-17, 09:39
Opět čistý, stejně jako v minulé žádosti a jelikož to znám z vlastní zkušenosti, tak si akorát zbytečně kazíme reputaci u takových hráčů..

:zeman5:

E: je to uz trosku otravne, prijdu si zahrat strileci mod jednou za pul roku a nepamatuju kdy bych nedostal ban, hrat tu aktivne tak stravim vice casu resenim mych banu nez hranim, kdybych to aspon netrolil ale tohle, hodit tu hltv z jedne mapy kde sem hral pred banem tak bych se mozna ani neobhajil, tak jen doufam ze se tahle zadost vyridi co nejrychleji:happy:

DiEAcE
06-12-17, 10:57
Jenže tohle se tu stává docela běžně, takže gl..

Unnmend
06-12-17, 19:40
UP.
Hráč by si už rád zahral.

Koprakek
06-12-17, 23:00
3v4 neni dobre.

Majkulka
06-12-17, 23:14
3v4 neni dobre.

Zatím to vidím na 3 v 1 protože se tu ti další 3 admini nevyjádřili.

Burak1
06-12-17, 23:15
Opravdu je to čistě, můžeš dát unban.

Britny
07-12-17, 14:52
Já psala, že tam jsou zajímavé situace s náznakem WH, kdyby sem si byla 100% jistá, tak bych ban dala sama a nečekala, až by se někdo další vyjádřil. Ban si tedy potom dostal asi na základě vyjádření Samca a Kopra, který ban udělil. Kdyby admini byli více aktivní v hlášení na webu a koukali ty dema a hned tam napsali clear a ne až v žádosti o UB, tak by to bylo mnohem lepší. Vzhledem k tomu, že by stížnost tam asi ležela do ted nevyřešená, tak se ti udělil ban. Takže je ted asi potřeba, aby se tu podívalo víc adminů než 3, protože se skoro stejným počtem ti byl ban udělen.

pweredbytvaroh
07-12-17, 17:01
burak, dieace, lbx - aim admini / samco, kopr - zombie jb admini

nerekl bych, ze zrovna tady ma kazdej hlas stejnou vahu

Majkulka
08-12-17, 13:49
Kdyby admini byli více aktivní v hlášení na webu a koukali ty dema a hned tam napsali clear a ne až v žádosti o UB, tak by to bylo mnohem lepší. Vzhledem k tomu, že by stížnost tam asi ležela do ted nevyřešená, tak se ti udělil ban. Takže je ted asi potřeba, aby se tu podívalo víc adminů než 3, protože se skoro stejným počtem ti byl ban udělen.

To je pekne no, ban se mi dal jen kvuli neschopnostem adminu ve dvou ohledech, jedni nerozeznaj wh a druzi kteri to rozeznaji nejsou schopni ani napsat. To mi ten ban driv vyprsi.
+ Ma u me burak, lebaux ktery ma 30+ a nasel si presto cas, a taky dieace taktez unnmend ktery se tu ani vyjadrovat nemusi tak samo tvaroh ..

Koprakek
08-12-17, 14:00
Ahoj, omlouvám se za zdržení a tak pomalé řešení... nyní máš UB.
Neber mi to za zlé, každý se může splést, týden jsem tu nebyl, tudíž jsem se k tomu ani dokopat nemohl, dále dík všem kteří se vyjádřili.

Majkulka
08-12-17, 14:40
Ahoj, omlouvám se za zdržení a tak pomalé řešení... nyní máš UB.
Neber mi to za zlé, každý se může splést, týden jsem tu nebyl, tudíž jsem se k tomu ani dokopat nemohl, dále dík všem kteří se vyjádřili.

Ahoj, díky samozřejmě splést se může každý, ale u mě je to až moc časté.

E: Koprakek: Kolegyně se nejspíš zapomněla omluvit, tak to udělám za ní.
Omlouváme se ti za způsobilé problémy - Zase, přejí příjemné hraní a snad se tato situace nebude opakovat.

Koprakek
08-12-17, 14:51
ok
Přejí krásný zbytek dne.