PDA

Zobrazit normální verzi : this is ilusion --> Bee



thisisilusion
03-12-17, 20:44
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 237527)
[AMXBANS] Mas 4 hodin, 58 minut a 18 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '165816'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Demence'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < this is ilusion >
[AMXBANS] Tvuj nick: this is ilusion
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2133060927
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2133060927
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.197.145.139
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.197.145.139
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Bee >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (cs_rio)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na





Poznamka:






vcera jsem dostal bezduvodne ban bez nejakeho napomenuti duvod banu demence neboli pisnicky to ze admin ma kramy ani mne neupozorni za to nemuzu

Bee
03-12-17, 22:45
Takže si dojdeš 4 hodiny před vypršením pro ub a ještě s drzostí že si vymyslíš takovýhle blbosti ? Když jsem přišel na server na mapu cs_office slovně jsi tam s nějakou partou (už nevím kdo) šikanoval nějakou holku a nutil jí tam nějaký svý intimnosti a naopak rozebíral ty její ačkoliv se jí to nelíbilo. Po změně mapy jsi si tam pouštěl písničky do voice chatu a dvakrát jsem ti řekl at přestaneš a střelil jsem to tebe a zopakoval ti at přestaneš , to že jsi mě přes tvoje písničky neslyšel je tvoje blbost. Můžeš být rád že si to dostal jen na den , příště už budu zvažovat trest o dost delší.

Nihilia
04-12-17, 07:38
Známá firma. Dělá tohle opakovaně a dostal za to již několik banů (konkrétně 4 + randomy + spoluprace).

Nechce se obsolutně podvolit pravidlům a bude v tom pokračovat dál. Další ban minimálně 3dny.

PS: v pravidlech máš jasně napsané, že zakázáno spamovat voice, takže tě nikdo nemusí a ani nebude upozorňovat.
28.11. jsi za to dostal ban, takže nějaká výmluva že jsi o tom nevěděl nebo že tě měl upozornit není vůbec na místě.

Leilloo
04-12-17, 08:14
Kludne by som bol aj za tyzdenu pauzu :) Pri hracoch takehoto typu

NarutoO
04-12-17, 09:37
Já bych teda byl přísnější za to obtěžování.

Chápu, že kluci jeho věku nevědí, co si počít s hormonama, nicméně kvůli tomu nevinná děvčata nemusí trpět duševní újmu.

nrt

metanol
04-12-17, 12:20
Známa firma, čo sa týka spamu ani tu nekecaj také že ťa má upozorniť, sám som ti dal niekoľko krát upozornenie / kick takže to dobre vieš. Ak budeš takto pokračovať bany budú iba dlhšie.

Koprakek
07-12-17, 13:48
Lck.