PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o admina ( nie nechcem admina )



pppppppapo
07-12-17, 21:03
Prečo ked niekto žiada o admina tak musí mať velkú aktivitu ? A pritom tí admini čo sú proti kvôli aktivite si zapnú csko na 15 minut za deň :doge:

_AnGeL_
07-12-17, 21:07
:zeman: Mať tvoje problémy, tak som šťastný. Skús to rozpísať.

teecko
07-12-17, 21:43
Přeložím to ez.
Je tolik neaktivních adminů kteří to zapnou jednou za uherský rok a vy přesto chcete u hráčů aktivitu 24/7. why ? ( Snad je překlad dobrý Slovensky/Maďarsky neumím :( :gabe: )

Faero
07-12-17, 22:19
Pak až budeš admin, tak svojí aktivitu nemůžeš snížit z nuly...

KajSinek
08-12-17, 00:45
Dookola to isté. Náborar nenahodí logicky hráčovy práva, ktorý je offline alebo slabý v aktivite. Každý má na to nejaký svoj dôvod, kde odôvodnil svoju neaktivitu. Ja som bol dnes po týždni na 30 min na csku, ale využil som toho, že môžem ísť na hlásenie, keďže som mal čas. Nemal som net, tak až dnes a i tak na 30 mín z dôvodu nedostatku času. Väčšina adminov, ktorý sa vyjadrujú proti aktivite, tak ja ich vidím ako aktívnych a podľa mňa má ich pro alebo proti u náborara väčšiu váhu, keďže majú prehľad aj priam v hre.

Lageris
08-12-17, 07:52
Prečo ked niekto žiada o admina tak musí mať velkú aktivitu ? A pritom tí admini čo sú proti kvôli aktivite si zapnú csko na 15 minut za deň :doge:

oni sú aktívny keď si ty neaktívny :-)

Petr Staniševský
08-12-17, 08:50
Není líp řečeno že jsou aktivní když mají čas a hodí se jím hrát a být online..

pppppppapo
08-12-17, 20:40
Dobre díky ... A Angel nemám čo robiť tak sem píšem chujoviny sorry jako ...A už mi nedáš ban xd ( joke ) :gabe: