PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na TTT



NoFuller
08-12-17, 20:03
Zdravím, na kotelně, přesněji na TTT, už působím nějakou dobu, proto jsem se rozhodl požádat o práva, ne kvůli vlastnímu zájmu, ale chci pomoct s rozvojem TTT a celkově s Kotelnou.
Můj nick ve hře : Pikachu ツ
Nick na forum : NoFuller

steamID ve hře: STEAM_0:0:175431031

Věk : 15 let

Mám pár banů na krátkou dobu, ale také jeden na 2 měsíce

Info:
Jmenuji se Tomáš. Hrával jsem už jako malý, hlavně Aim, Awp a JB. Ale poslední dobou už spíš účinkuji na TTT a sem tam kouknu i na Surf, Aim a podobné servery. Když jsem hrál v cca 6-7 letech, tak jsem si myslel, že když budu mít práva, nikdo mě neporazí, budu jedinečný a nejlepší, ale teď chci být adminem spíš proto, abych pomohl těm mladším, a férovým, a ostatní ponaučit, že hrát se dá i bez hacků, nadávek a tak dál.

Proč udělit práva zrovna mně?
Na Kotelně, přesněji na TTT, hraji již nějakou tu dobu, takže vím co se může, co nemůže, co se hodí, jak se chovat a jak jednat s lidmi.
Vím, že Administrátoři to nemají lehké, proto jim chci pomoct. Už několikrát jsem psal adminům na steam, ale někdy se nedostavili v čas, nebo vůbec, samozřejmě vím, že mají i svůj život a starosti, proto to chápu a respektuji, ale někdy to bývá až moc, proto jsi myslím, že jim můžu nějak pomoc proto jsem se rozhodl stát Administrátorem. Také chci trochu napomoct mladší "generaci" k tomu, aby hráli bez hacků, jak už jsem jednou zmiňoval.
S většinou adminů co jsem potkal na serveru vycházím víc než dobře, s některými i hrajeme jiné hry. Samozřejmě jsou také vyjímky, ale je jich opravdu málo.
Doufám, že se k mé žádosti vyjádříte brzy a hlavně kladně.

S pozdravem a úctou

Pikachu ツ

The Frisco
08-12-17, 21:06
Nějaké vyjádření k tomuhle banu? Na fóru jsem nikde nic nenašel.
http://www.banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=209825

NoFuller
08-12-17, 21:24
Asi tak, že to nebylo nic přes skype/Ts3 a pod. hrál jsem na serveru a nějací mí "fanoušci", nebo jak to mám napsat, mi házeli newton a pod. asi celé. Pochopím, pokud mě nepříjmeš..

Leilloo
09-12-17, 11:19
Tak,dakujem Friskovi za spomenutie tohoto banu ktory mas odomna :) To co si napisal ze neradili ste cez TS to je pravda,radili ste si priamo v hre...Tvoji "fanusikovia" co robili presne to co si im povedal?Aha takze oni ti hodili gun a to je cele,okej...Tak nebudem rozoberat ze to co si napisal je absolutne klamstvo ved si to pozrite vy...

K ziadosti
Ano aktivitu mas hravas na TTT
Ale ked admin neni na ttt alebo je neskoro vecer sam porusujes tie pravidla
A podla mna nehovoris pravdu stym banom :)

Ja som celkovo proti tomu aby si dostal prava na ttt.

PS: https://lnk.sk/gmCJ (Pre admins)

NoFuller
09-12-17, 12:40
Však ano, dá se to říct i takto, ale lež to tak úplně není.. to že jsme si radili ve hře je možná pravda, a vymlouvat se tady na to nebudu, byla to moje blbost a taky s tebou tak trochu souhlasím a chápu tvoje rozhodnutí.. Jen chci dodat, že 3 měsíce je docela dlouhá doba na to abych se ponaučil ze svých chyb.. Děkuji za odpověď..

The Frisco
09-12-17, 14:22
Proti, ve hře nepůsobíš reprezentativně. Nevyspělost.

http://csko.cz/XN2t

pweredbytvaroh
09-12-17, 17:54
proti:van6:

metanol
09-12-17, 23:57
Ahoj,

Plusy:
poznáš mód, zábavný týpek (niekedy sa bije s tým čo je v mínusy)


mínusy:
nedávny ban, nevyzretosť, detské správanie.

PROTI

Koprakek
20-12-17, 13:50
Nesplňuješ podmínky pro přijetí.