PDA

Zobrazit normální verzi : Server mi nebere modely



Detektor
09-12-17, 16:38
Zdravím , pred niekoľkými dňami sa mi zmazalo csko samo z PC tak som ho nainštaloval a chcel som si ho upraviť ako som ho mal upravené . To znamená modely zbraní na prehadzovanie bez animácií a ESL skiny . Ale po zapatí cska stále píše chybu :

Server is enforcing file consistency for models/player.mdl
Bad file Server is enforcing file consistency for models/player.mdl

Neviete čo s tým ? Díky ..

btw. Bindy mi ostávajú aj po preinštalovaní cska

Asiimovíček
09-12-17, 17:36
Smaž soubor který dělá potíže (v tento případ je to models/player.mdl) a server ti stáhne ten samý soubor s tím že by měl fungovat xdd pokud se ti ukážou další chyby nevím třeba že máš na prd model M4A1 tak uděláš to samé.. Problém by se tím měl 100% vyřešit

Detektor
09-12-17, 18:26
Smaž soubor který dělá potíže (v tento případ je to models/player.mdl) a server ti stáhne ten samý soubor s tím že by měl fungovat xdd pokud se ti ukážou další chyby nevím třeba že máš na prd model M4A1 tak uděláš to samé.. Problém by se tím měl 100% vyřešit

Vymazal som celý priečinok models a píše to stále xd

Asiimovíček
10-12-17, 13:29
Vymazal som celý priečinok models a píše to stále xd

Hmmm smůla, mě to takhle zafungovalo xxdd ale už nejsem taký znalec jako kdysi vzhledem k tomu že kotelna co se týče in-game je pro mě katastrooofa. Takže upřímně nevím co se tam odehráli za změny všech možných serverů. Třeba kotel zapomněl trochu pošéfit server xdd né že bych o tom něco věděl, je to jen intuice xdd.
Skus najít na Google nějaké ty tutoriáli.