PDA

Zobrazit normální verzi : Communist_Putin --> ;whab



jakubcerny
10-12-17, 14:13
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 238102)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '201820'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Communist_Putin >
[AMXBANS] Tvuj nick: Communist_Putin
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:982832504
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:982832504
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.80.64.22
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.80.64.22
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ;whab >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na





Poznamka:





[indent] Dobry den wallhack jsem si zapl na tuto hru.Je to muj jediny hack koukal jsem se na youtube na serverech je spoustu hackeru tak jsem si rekl kdyz me furt zabijej tak si hacky zapnu aby jsme si byli rovni omlouvam se uz je nikdy nepouziju sledujte me klidne. NASHLEDANOU zadam o unban

svat
10-12-17, 14:18
Ahoj, unban nedostaneš, za cheaty se UB nedává! důkaz (http://fd.csko.cz/upload/10-12-2017-13-56-43-xtr42574.jpg)

Tvé další možnosti jsou zde :

Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
Pokud si pořídíte originální hru (http://www.herni-kupony.cz/pp/1052/counter-strike-1-6/), ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

Koprakek
10-12-17, 19:30
20 minut splněno, nemusíš svatovi děkovat.

Koprakek
14-12-17, 21:12
Lck.