PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak - Ct prihláška



pppppppapo
10-12-17, 20:59
Prečo radšej nespravia niaky ,,test,, na prijatie do ct ? Potom sú tam všelijaký trolleri a sú zbytočné bany ...

darkkk
10-12-17, 22:00
Čo by mal taký "test" obsahovat ?

KajSinek
10-12-17, 22:00
Aký test? Mohol by si svoju myšlienku viac rozvinúť?

Faero
10-12-17, 22:48
Myslím, že kluk měl namysli nějakou zkoušku… A na připojení k ct by pak byla "pravomoce"… Ale to neuspěje

pppppppapo
11-12-17, 20:27
Tak čo by mala obsahovať ...Základné otázky ako či sa môže dávať príkaz na myš, či sa môže brať guna ktorá je určená pre tčka , alebo aj napríklad to že kedy ctčka môžu dávať mody alebo či ctčka môžu dať hvd a ísť zo zbrojky von ... ( admini sú väčšinou starší ako ja takže by to inak sformulovaly ako ja ) .

E: Niečo ako Jrq písal niečo ako skúšku ...A mohlo by sa to zaviesť lebo dosť detí nejde do školy a hrá jb a samozrejme admini sú v robote alebo spia a tie deti si tam robia čo chcú ...A dokial niaky admin dojde tak sa odpoja ( nie každému sa chce natáčať demo a nie každý to vie)

E2: Preto moc nehrávam už jb. ( viem potrebná info ) :gabe:

Asiimovíček
12-12-17, 14:30
Možná už k tomu nemam co říct, možná ale ano kdo ví. Důležité je že jsem si dnes (12.12 2017) znovu zkusil zahrát znovu váš JB. A hned co vidím: +- 3 děcka- a) no mik, b) neznalost pravidel, c) Nadávky, a za d) Drzost vůči starším. K té drzosti.. Já se vůbec nedivým že dnešní mládež pod 8 let dokonce i méně je drzejší než třeba já, a to nejsem skoro vůbec.

A abych se vrátil k té CT přihlášce co se tu asi navrhuje: Nevím co by to mělo za smysl, ten člověk to může nějakým způsobem "občůrat" abych nebyl vulgární.
Možná by to něčemu pomohlo ale jde o to, že se zas vracíme u téměř nulové aktivitě "tisíců" adminů JB. Chápu, že někteří mají školu čí práci, takže se dá počítat s tím že tak +- do 16:00 A-Team bude někde pryč ale po této hodině by se aspoň 50% adminů mělo vyskytovat na serverech.
Znovu píšu že: Ne... toto není stížnost na A-Team či cokoliv jiného co si vymyslíte.
Je to čistě názor.

Fast212
12-12-17, 15:43
Keby sa to da mohlo by sa to spravit tak ze MUSIS do mikrofonu povedat volake slovo alebo vetu a potom ta to pusti k ct... vyriesil by sa tim dost velky problem s hracmi u ct=NO MIK

pppppppapo
12-12-17, 17:20
S tým súhlasím ...A ked si dá niekto žiadosť väčšinou admini dajú proti ...Lebo aby si mohol byť admin potrebuješ mať 100 splnených požiadavok ...Neviem tá ,,skúška,, by bola potrebná podla mňa ...Dúfam že s tým niekto súhlasí aby som nebol sám..

KajSinek
12-12-17, 17:48
To akože admini majú odsúhlasiť, či niekto má byť u CT? Toho človeka nemusíme absolútne poznať a môže to byť rozumný človek a preto sa nedostane k CT? Viacero hráčov nikdy nečítalo pravidlá a nikdy ich k tomu nedonútime nijak. Hráči, ktorý neprečítali nikdy pravidlá a ich poznám, tak sú úplne rozumný v simonovaní. Nevidím nič také k čomu by bolo dobré to robiť. Hráči si prídu zahrať a chápem to, že ak tam príde človek, ktorý je úplne mimo a nevie čo robiť, či je neschopný, tak kazí to chuť hrať a pod. Aj keby sme pripustili, že je to dobrý systém a výhodný, ale i tak existuje "!", steam, TS3, forko a tento systém tu už funguje dlho a vždy sa nájde niekto, kto tam urobí bordel aj s NoMIK.. Mám iba zopár hráčov, ktorý mi hlásia rôzne priestupky deň, čo deň a presne oni sa nesťažujú aspoň, čo ja viem.

Asiimovíček
12-12-17, 18:07
existuje "!"

Na to ještě někdo reaguje xd ?
Steam už nepoužívám moc, TS3 tak jsem asi ani nebyl (nevím trochu mam vadu na krátkodobou paměť xd).

Nevím, taky bych se i tak přikláněl k proti návrhu, myslím že vše důležité zaznělo xdd

Faero
12-12-17, 18:43
Stejně je to pičovina

Mlýn
12-12-17, 18:43
Rovno test, či vôbec môžeš hrať JB nie? xd

Faero
12-12-17, 18:48
Tak to bys ani ty neprošel

Petr Staniševský
12-12-17, 18:51
Střely vystřeleny.. :doge:

pppppppapo
12-12-17, 20:34
Kajsinek nie admin ... Proste pár otázok´či ovláda aspoň ako tak pravidla a ak to spraví tak môže ísť k ct ( iba raz by to vyplnil a mal by furt prístup k ct ....ked bude volno u ct ) ... a cez ,,!,, môžeš písať kolko chceš admin príde po pol hodine lebo je bud na inom jb a nechce sa mu ísť na iný jb server a henten sa dávno odpojí..,A nie každý vie natočiť demo ... ( ani ja to neviem a to cs 1.6 hrám dosť dlho)

KajSinek
12-12-17, 21:38
Nie je to tu vysvetlené viac než dosť? Dokonca máš to i v 2 jazykoch ---> http://csko.cz/forum/showthread.php?5755-Jak-spr%E1vn%26%23283%3B-napsat-nahl%E1%9Aen%ED-st%ED%9Enost
Taktiež ak príde hlásenie v štýle ! Tu poď alebo ! demencia , tak ako to mám riešiť alebo nejaký iný admin? Nie je tam žiaden popis alebo žiadosť, že čo mám vlastne spraviť alebo koho kontrolovať. Ja stále vravím, že ak môžem, tak prídem a hráči, ktorý mi hlásia, tak to vedia. Myslím si, že ak by som dával ignor, tak oni mne tak isto.
Demo máš vysvetlené v tom linku a aj ako ho odoslať aj všetko. Všetko, čo sa dá banovať cez web, tak môžeš hodiť na forko a aj keby to tam bolo 3 dni, ale i tak hráč bude zabanovaný a ak mu budú bany pribúdať, tak to toho závisí aj dĺžka banu, čiže buď prestane alebo permanentný zákaz. Je to dobrá myšlienka, ale podľa mňa zrealizovať by sa nedal. Neviem aké nápady by s týmto mali iný admini, ale ja nemám žiaden a za mňa je to nezrealizovateľné.

Barounek
12-12-17, 21:49
Vstupní test k CT ? �� ty jsi jiný fyštrón a jak by to jako fungovalo ? To by jsi si jako chodil na web pro otázky ?
Když už něco takového, tak bych zavedl možnost vote pro CT, kdy dvě CT mohou dát vote třetímu, kterého to potom kopne, samozřejmě by to ale bylo lehce zneužitelné :/ myslím že tento problém je trošku patová situace.

Grakon2702
12-12-17, 21:50
Určitě jsem proti nějakým přiblblým přihláškám. Na hlášení se chodí, ale ne na stejně přiblblá hlášení typu "!Admin pojd sem", "!Demence", "!FK" "!Neznalost pravidel" a jiné...

pppppppapo
13-12-17, 21:07
Ok , díky za názor ...Asi nič také sa nezavede takže asi lock. Díky