PDA

Zobrazit normální verzi : Nejde se připojit na DM servery



Kajunkka
11-12-17, 22:10
Zdravím, dneska jsem se chtěla připojit na DM server a vyhodilo mi to hlášku " You have been disconnected from the server. Reason: Bad file, Server is enforcing file consistency for models/player/leet/leet.mdl " - ví někdo co s tím ?

Nepomohlo ani nahradit tento soubor souborem jiného hráče, kterému to jede bez problémů ani reinstall ... Díky :happy:

Bastien
11-12-17, 22:29
smaž ten soubor a nech to stáhnout ze serveru. :wink:

Kajunkka
11-12-17, 23:46
Smazání souboru způsobilo to, že se csko při zapnutí laglo a spadlo ...

Zaooo
12-12-17, 03:59
Zkusil bych Uninstal, pak všecko co zbylo smazal a pak Instal znova

Faero
12-12-17, 08:43
Pokud máš steam, smaž celou složku models a projeď integritu souborů.

E: Mělo by Ti to ty modely znovu nainstalovat bez nějakých problémů.

piju_RUM
12-12-17, 15:20
Měl by ti stačit reinstal cska tohle mi udělaly stáhnutý skiny a po reinstalu všechno v cajku ;)

Kajunkka
12-12-17, 21:48
Děkuji všem, ale problém bude nejspíš hlubší ... Reinstall opravdu nepomáhá a dneska jsem se na jednu mapu na DM připojila a při nové mapě mě to kicklo s tou samou hláškou... plus se mi snad 20x to CS nechtělo zapnout vůbec a hlásilo to, že program Half - life launcher přestal pracovat ... po zapnutí hry se v pravém horním rohu objevili nějaké čísla a seklo se to... pomohl jen restart PC :D hold, CS pro všechno compy asi fakt není :D

Fast212
12-12-17, 22:44
mne to kedysi robilo tiez... skus kliknut normalne na csko pravym a asi 2 mas spustit s grafickym procesorom... skus iny aky mas predvoleny mozno ti to pojde mne to na starom ntb pomohlo.

Faero
12-12-17, 22:52
Děkuji všem, ale problém bude nejspíš hlubší ... Reinstall opravdu nepomáhá a dneska jsem se na jednu mapu na DM připojila a při nové mapě mě to kicklo s tou samou hláškou... plus se mi snad 20x to CS nechtělo zapnout vůbec a hlásilo to, že program Half - life launcher přestal pracovat ... po zapnutí hry se v pravém horním rohu objevili nějaké čísla a seklo se to... pomohl jen restart PC :D hold, CS pro všechno compy asi fakt není :D

Integrita nepomohla? :D

E: nainstaluj si program SlimDriver (!pouze SlimDriver, v instalaci máš možnost nainstalovat ještě další.. tak to odškrtni) po instalaci spusť, dáš scan a po té nainstaluj ovladače, který Ti to tam najde. Primárně aktualizuj ovladač ke grafice

Fropo
18-12-17, 19:34
Pokud to tam máš tak si odstraň mapy... a cache(to první pak až ty mapy a uvidíš)

Faero
19-12-17, 12:19
Nějaké echo?