PDA

Zobrazit normální verzi : lebaux - stížnost na 2x stupidní bany



h3seal
12-12-17, 21:57
Zdravim, chtěl bych si stěžovat na admina lebauxe :) Hráli jsme na Dust only 1, když jsi pan Lebaux všiml, že mam podobnou koncovku v nicku a tak mě dvakrát přejmenoval.. Když se nic nedělo dostal jsem ban na 10min.. Důvod byl takový: 'Imitacia je mila, ale prosim prestan kopirovat moj nick dik' .. Tak za prvé, nemůžu za adminovu neschopnost změnit nick a za druhé stačilo napsat do chatu abych si ho změnil, nic se nestalo. Po uplynutí banu jsem přišel opět na server a s tím, že nemůžu za to, že není schopen mi změnit nick a ať mi napíše jaké pravidlo jsem porušil a opět ignor. Po druhý co jsem napsal do chatu jsem dostal zase ban a Důvodem takovým: 'V pravidlech je taky ze mas respektovat adminy'.. Takže zase, jakékoli upozornění typu napsání do chatu a následná odpověď žádná.. Nevím zda-li takové chování je příkladem.. Tady adminovi radši zkopíruji pravidla:
Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
Spam/flooding, reklama na jiné public servery, reklama na weby - kick/ban
Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
Neplnění úkolů mapy (zdržování) - slay/kick/ban
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
Vydávání se za admina - ban
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
Skywalking - chození po obloze
Nokill (dohoda o nezabíjení protihráče) - kick/ban
Kopírování nicku/klantagu - ban
scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban
zapnutý developer nebo fps_override na jump, knife a furien serverech (výjimka je surf)

Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.


Zajímá mě kde jsou doslova napsána souvětí v banu jako důvod. Mám podobnou koncovku no a co? není to stejný nick, a následný ban byl úplně zbytečný.. Admin by měl jít příkladem a ne si hrát na něco víc a ještě ignorovat, protože nemá argumenty .. :(

LeBaux
12-12-17, 22:16
Kopírování nicku/klantagu - ban

Ban predlzujem na 3 dny.

h3seal
12-12-17, 22:36
Ban predlzujem na 3 dny.

'Obchazeni banu, kopirovani clantagu' už třetí ban :) gratulujem ti.. hej tak budem detailista.. toto není clantag.. dal.. Když ti nevyjde kopírování nicku, tak si vymyslíš, že to je clan tag ne? Tak děláš si ...? :) k tomu celému, opět napíšeš toto.. Žádné vyjádření nic? Je úplně vidět, jak moc argumentů máš.. Vysvětli mi (v tvým případě vymysli), jak obcházím ban? :) 2 bany jsou úplně bezdůvodné bez upozornění, z ničeho nic.. jenom tvoje neschopnost změnit nick, neschopnost dodat dostatečné argumenty a vysvětlit mi to.. Hraješ si na něco víc, akorát ukazuješ jak moc jsi arogantní.. :)))) a o 3. banu ani nemluvím, bezdůvodné, bez argumentov.. 3bany za hodku? To jde si myslím. Chci vyjádření někoho dalšího.:gabe: ještě pro tebe co je to ClanTag ----
Pokud hráč nehraje pouze pro zábavu, ale je členem nějakého týmu, využívá před svým nickem tzv. Klan tag (clan tag). Ten značí jeho příslušnost k nějakému týmu nebo organizaci. http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=search&game=dust2&st=player&q=_______________1g mrkni kolik lidi má "tvůj CLANTAG " je jich dost, ze základní školy bys mohl znát, že skupina (v tomto případě Clan) - jsou 2 a více lidí aby se to tak dalo označovat..

Prober se prosím:zeman3:

Deda z Depa
12-12-17, 22:57
Nevidím důvod proč by ti měl měnit nick. Když jsi dáš nějaký nick jsi za něj zodpovědný a tvoje smůla že za to pak dostaneš ban. Za mě úplně v pořádku

Detektor
12-12-17, 23:04
Dostal si ban v ktorom bol napísaný dôvod : 'Imitacia je mila, ale prosim prestan kopirovat moj nick dik' a ty si druhýkrát prišiel s tým istým nickom a ešte si mu prišiel vypičovať prečo ti ho nezmenil?
:zeman3:

drtimzmrdyjakokrystal
12-12-17, 23:15
https://media1.tenor.com/images/805643657c3157279f209520dee9f0cf/tenor.gif

Důvod jsi dostal společně banem, dvakrát ti nick změnil, není tam od toho aby to dělal celý večer. To, že to nechápeš, je tvoje blbost

h3seal
13-12-17, 16:47
Dostal si ban v ktorom bol napísaný dôvod : 'Imitacia je mila, ale prosim prestan kopirovat moj nick dik' a ty si druhýkrát prišiel s tým istým nickom a ešte si mu prišiel vypičovať prečo ti ho nezmenil?
:zeman3:

Na druhém Banu jsem měl nick tu koncovku jinou.. Měl jsem tam h3seal NIC NEMAM WF0 Toť vše.. A chtěl jsem jenom vědět proč jsem ho dostal, když to je podobný ne stejný a odpověď jsem dostal v podobě banu, napojil jsem se do hry znova po druhém banu s tím nickem co jsem napsal a dostal jsem znovu ban.. Přijde ti to v pořádku?:)))))))))

h3seal
15-12-17, 21:42
Jako nevím jestli vám hrabe nebo tak.. Ale když vám dojdou argumenty tak jenom ignor? a až vyprší ban tak napíšete stejně už skončil? čekal jsem lepší lidi když jste "tak populární portál".. Trošku víc rozumu by to chtělo.. Nikdo není kompetentní aby se tu vyjádřil? znovu opakuju : 1. ban měl jsem podobnou koncovku, 2.ban jinej nick a akorát jsem se zeptal za co když to je jiný.. 3.ban přišel a hned jsem dostal na 3dny.. Jako dcla tady postrádám tady logika a spravedlnost. K čemu je stížnost když všichni držíte pohromadě a nepřizná se chyba / omyl.. docela sad.. dal bych příklad v reálném životě ale taková píčovina mě ještě nenapadla..

LeBaux
15-12-17, 22:40
Poviem ti to takto, dostal si ban na 10 minut s tym, nech si zmenis nick. Vratil si sa, zacal si mi vypisovat kraviny dostal si ban na dalsich 10 minut. Potom si sa vratil s id VALVE_0:0:123456, ktore ak sa nemylim, mozes mat len ked pouzijes id changer, za ktory je perma ban a ja som ti dal ban len na 3 dny. Takze ked tak strasne chces argumentovat, vysvetli mi to id.

Britny
15-12-17, 23:38
Příště si podej rovnou žádost o UB, vůbec se v tomto nedá vyznat. Baux už ti to vysvětlil a nemusí zde vznikat zbytečný flame.

LOCK