PDA

Zobrazit normální verzi : Stiznost na admina Koprakek



Aceqa Joe
13-12-17, 19:13
[AMXBANS] Duvod: 'Vlez si na forum, pokud to chces resit'
[AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:217426288'
[AMXBANS] Tvoje IP: '91.221.212.103'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Přepalenej Vlk' byl zabanovan na '1 hodinu'.
Duvod: 'Vlez si na forum, pokud to chces resit'
By admin :_Koprakek_:


Tohle jsem dostal jak jsem napsal pravdu adminovi :) jmeni viz vyse :) po banu ktery nikdo nechapal se do admina pustil pulka serveru at to vysvetli :) i hraci kteri tu hrajou nejakou dobu coz jsem taky :) na TTT .) po tom co jsme chteli vysvetleni vyckikoval pulku serveru :) po tomhle mi ujeli nervy a pustil jsem se do neho jeste vice jestli neunese pravdu a nezvlada situace na serveru po tomhle mi dal ban :) nejde mi o unban mam 3 steamy kdykoliv prijdu zpatky :) jde mi spise o to proc takovy admin vubec ma prava ? :) zneuzivat prav pro delani co chce ? :) prosim o vyreseni :) ostatni admini delo zadny problem s nima nemam ja ani nikdo jiny Diky :)

Deda z Depa
13-12-17, 19:19
Ta situace by mě velice zajímala po pravdě. Kopr je jeden z nejaktivnějších a nejlepších adminu na kotelně. Takže si nemyslím, že by nějak chyboval.

Koprakek
13-12-17, 19:21
Za a) Nepožadoval jsi vysvětlení, i přesto že jsem se ti to snažil stručně říct.
Za b) Neustále jsi mě překřikoval, tudíž ti něco vysvětlit nejde. ( + ten druhý k tomu)
Za c) Půlku serveru jsem nekicknul, kick byl použit jen na tebe a na toho druhého.
Za d) Jestli ses do mě pustil, nwm, citlivka nejsem tak to asi nepoznám.
Za e) To že se mnou máš první nějaký konflikt neznamená to, aby mi byly práva odebrána.

Přeci jen, zde je lepší to vysvětlit. Klidně si to obejdi, uvidíš jak se ti to jedno-ciferné číselko zvětší.

Přejí hezky zbytek dne.

Koprakek
13-12-17, 19:29
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=238405

Není o čem.. já se s tebou ... nebudu, první ban prodloužen na stejnou délku jak výše uvedený.

Aceqa Joe
13-12-17, 19:44
Pokud ma hrac WH dostane ban je mu receno ze kup si steam pokud chces zase hrat :) timpadem kdyz si jdu na druhy nebo treti steam neni to obchazeni banu. Jdu na jiny ucet :) tzn ten druhy ban za obchazeni je proc ?

Koprakek
13-12-17, 19:47
Pokud již Steam účet máš, nemůžeš jej obejít dalším účtem. St. je poslední šance pro cheatery ( krom počkání si na vypršení ) - Můžeš to vzkázat i těm svým kamarádům, kteří začaly taktéž ječet na serveru.

Aceqa Joe
13-12-17, 19:50
Kdybych sel na jiny steam uplne s jinym nickem i ve hre nic ani nepoznas ne ? muzu dostat ban na NS a jit uplne na jiny PC na jinou IP a nemuzu prece dostat ban i tam :) Navic neni to za cheaty tak proc ban za obchazeni ? neobesel jsem to - obesel bych to kdybych si dal dynamickou IP a sel na stejnou IP nebo stejny steamID ne ? ja pouzil uplne jinej jakoby jina osoba :) nemuzes dat ban jine osobe ne ? :) jakoby ...btw ban se vztahuje jen na TTT ze ano ?

Aceqa Joe
13-12-17, 19:52
Cely server stebou nesouhlasil a to uz asi neco znamena ne ? a kde mas napsane ze nemuzu na jiny ucet ? :) zadny hack ani dynamickou jsem nepouzil tudiz jsem neobesel svuj ban, ktery ne ja nejaky urcite steamID. Ten ban na tom porad je. Jen jsem na jinem steamu :) nikde neni napsane ze nemuzu jit na jiny steam nebo pocitac :) nebo se prihlasit s jineho statu :)

Koprakek
13-12-17, 19:52
Takže mi chceš říct, že důvod banu "Obcházení" je možné využít jen v situaci, kdy vskutku obcházíš ban pouze za cheaty?.. tím mi chceš říct že jsi to neobešel, i přesto že jsi to obešel, tudíž prej neobešel bo sis IP nechal takovou jakou máš.. víc hloupěji jak ty tak já jsme to napsat nemohly. Ale s takovým přístupem to líp ani nejde.

Aceqa Joe
13-12-17, 19:57
Dobra ja si tech 6 dnu pockam. v tom mas pravu s tou IP to uznam ale :) co se tyce prvniho banu stojim si za svym :)

LeBaux
13-12-17, 22:14
Mozes byt rad, ze nemas perma ban. V poslednej dobe je tu nejak moc chytrakov.
Je to ako ked vas zastavi policajt, pusti s napomenutim za roubity blinker a vy mu zacnete vysvetlovat ze poznate svoja prava.
Chapem, ze su tu prevazne decka, bonusova lekcia pre nich je, ze sa naucia ako to vo svete chodi :)

pweredbytvaroh
13-12-17, 22:46
Mozes byt rad, ze nemas perma ban. V poslednej dobe je tu nejak moc chytrakov.
Je to ako ked vas zastavi policajt, pusti s napomenutim za roubity blinker a vy mu zacnete vysvetlovat ze poznate svoja prava.
Chapem, ze su tu prevazne decka, bonusova lekcia pre nich je, ze sa naucia ako to vo svete chodi :)

Vyjadrovat jsem se uprimne moc nechtel, ale jelikoz je tu naprosto zbytecny komentar od tebe, ktery na serveru nebyl, tak zjevne musim. Koprakek zabanoval jineho hrace na zaklade urcite situace, kterou videli i jini 3 hraci (aceqa joe, psyxo, ten posledni nevim?). Vsem se to zdalo divni, tak se ho zacali ptat, proc banoval. Jak z Koprakeka, tak od tech tri, nevylezlo nic rozumnyho, jen se prekrikovali a hadali (ten treti psal do chatu), od aceqa joe padla nejaka nadavka, kterou mu Koprakek pres voice vratil. Pote Kopr napsal pres t_say, at si zapnou mozky, natoz aceqa joe mu to zase vraci tim, ze je potreba zapnout jen jedinej mozek - Kopra. Mezi tim tam padly jeste dva kicky a nasledne ban. Neni to poprve, co Kopr nezvladnul tlak, kdyz na nej mluvi 2 hraci najednou a neco po nem chtej.

Koprakek
14-12-17, 05:41
Na sve pomery jsem to zvladl dobre, mas pravdu v to ze tam byly i takove poznamky, avsak z prva jsem se to snazil vysvetlit... Jenze to je zbytecne prekrikovani jak rikas.
Netusim, o ktere situaci mluvis, kdyz to neni prej poprve.
Kdyby slo mute na voice, je to lepsi.

LeBaux
14-12-17, 15:47
Vyjadrovat jsem se uprimne moc nechtel, ale jelikoz je tu naprosto zbytecny komentar od tebe, ktery na serveru nebyl, tak zjevne musim. Koprakek zabanoval jineho hrace na zaklade urcite situace, kterou videli i jini 3 hraci (aceqa joe, psyxo, ten posledni nevim?). Vsem se to zdalo divni, tak se ho zacali ptat, proc banoval. Jak z Koprakeka, tak od tech tri, nevylezlo nic rozumnyho, jen se prekrikovali a hadali (ten treti psal do chatu), od aceqa joe padla nejaka nadavka, kterou mu Koprakek pres voice vratil. Pote Kopr napsal pres t_say, at si zapnou mozky, natoz aceqa joe mu to zase vraci tim, ze je potreba zapnout jen jedinej mozek - Kopra. Mezi tim tam padly jeste dva kicky a nasledne ban. Neni to poprve, co Kopr nezvladnul tlak, kdyz na nej mluvi 2 hraci najednou a neco po nem chtej.

Este ze tvoj nazor nikoho nezaujima - v tom tvojom super bane za ktore by sa ti prava odobrali tak ci tak, si ukazal ze si totalna guma.
Cela ta chatboxova sebranka toxickych vagusakov ma zacina srat.
Nemam problem diskutovat, ale problemy okolo degesov z chatboxu su furt o tom istom - provokateri dostavaju bany.

pweredbytvaroh
14-12-17, 18:20
Este ze tvoj nazor nikoho nezaujima - v tom tvojom super bane za ktore by sa ti prava odobrali tak ci tak, si ukazal ze si totalna guma.
Cela ta chatboxova sebranka toxickych vagusakov ma zacina srat.
Nemam problem diskutovat, ale problemy okolo degesov z chatboxu su furt o tom istom - provokateri dostavaju bany.

Byl bych rad, kdyby mi tu nebyly mazany posty, pricemz nesouvisejici hovna od lbxa tu zustavala. Pod stiznosti na Kopra resis me a nejaky mentale z chatboxu, kteri s timhle topicem nemaji nic spolecneho. Vylevas si tu srdicko z chatboxovy sebranky pod stiznosti na admina, nedava to smysl a zaroven me nazyvas gumou, lol. Dobre, jestli tu chces resit nejake tvoje osobni problemky, klidne muzeme. Kdo by mi sebral prava? Ban byl opravneny, tu situaci nikdo z vas nevidel, ale jste hrozne chytri. Vyjadril se k ni jediny ttt admin, proc? Unban byl udelen na zadost Doese, ktery se tam ani neumi vyjadrit a navic v duvodu unbanu je, ze jsou 4 admini pro unban. Vtip je v tom, ze se do zadosti vyjadril jediny ttt admin metanol a ti ostatni o tom modu nemaji absolutni paru (napriklad ty). Jinak muzu treba i ja napsat, jak ses moc velky vocas, ktery meni nazory, jak se mu hodi. Celou dobu tveho adminovani zastavas nazor, ze cheateri do a tymu nepatri, stezujes si na to snad v kazdem topicu a najednou prijde zadatel, byvaly cheater, a ty mu napises, ze je perspektivni zadatel o prava. Jo, ja jsem guma:lookaround:

e. aby to tva hlava pochopila a neodpovidala mi na neco jineho, tak se zeptam primo: Proc pod stiznost na admina z ttt serveru tahas lidi z chatboxu a proc resis me?

Aceqa Joe
15-12-17, 09:03
Sorry ale Bauc uprimne co fetujes? Pribeh o policajtovi nechapu je mimo, perma ban za co? Nezvladnuti situace ja bych to urcite neresil banem at jdu na forko.Duvod banu vuce nez vtipny. Decko vazne nejsem :) a ban a nic tykajici se cska te nepouci o zivote..hra a zivot jsou dve rozdilne veci. Za dalsi proc pises hovna a sve problemy tady? :O uplne mimo tema ? Fakt nefetuj to levne :D pokud jsem te nejak urazil doufam ze to zvladnes a ne jak Kopr(admin ci pise at si nekdo zapne mozek(urazi hrace) admin co urazi rly? a po tom co reknu zapni si ho ty dostanu ban? Trosku zneuzivani. Nadavat, ale kdyz reknu to same mam ban ? :) a prosim nepis tu nic mimo tema:) jeden admin zfetovany resi hovna uplne mimo a druhy nezvlada stresove situace a nesnese kritiku....rekl bych top admin team���� hlavne se nikdo neurazte jak decko diky ja si 6 dnu odbudu stejne mi zdechl PC :D

wowz0r
15-12-17, 09:05
Nezvládáš napsat jednu větu bez pravopisných chyb a překlepů, ale budeš tu někoho kritizovat za to, jak vykonává svoje pravomoci? Budeš někoho osočovat, že je zfetovaný? Blbečkům jako ty bych ještě přiložil.

(sry ex-tvarohu, je mi jedno, že je to z TTT)

Aceqa Joe
15-12-17, 09:15
Ja mel vzdy 1 z Cj a jsem to ja co opravuje lidi ;) jen preklepy nebot v zime a jednou rukou se spatne pise :) pokus prijde na nejakou stiznost a zacne valit mimo tema veci a kraviny je proe divny...a prijde mi ze fetuje sorry :) je to nazor, ktery v CR neni zakazan :)

metanol
15-12-17, 10:43
Úprimne riešiš dosť hovadiny Vlk, vieš za to že tebe sa nepáči nejaké jednanie admina to neznamená že by mal prísť o práva. Ak podľa toho čo som čítal dal Kopr niekomu ban, a Vy ste velice riešili prečo, no ja si presne viem predstaviť ako to bolo, ono úprimne Vás vôbec nemá čo zaujímať prečo niekto dostal ban, do mňa kebyže sa pustíte tak Vás odignorujem úplne. Čo sa týka banu pre teba: Ja preferujem max Kick pri podobných situáciách ale ak asi dostal hodinu. No zase tak veľa sa toho nestalo, nehrotil by som to tak. Ale to že sa následne napojíš z iného steamu, tak za to by som ti okamžite dal na mesiac minimálne ban. To čo nechápem je proste to že prídeš sem, ideš poučovať že ako ten a ten môže mať práva, a hneď na to takto závažne porušíš pravidlá.

Výsledok?: Neriešte kraviny, často sa tu riešia strašné konverzácie ohľadom v podstate totálnej hlúposti, míňajte svoju životnú energiu na niečo rozumnejšie :)

Aceqa Joe
15-12-17, 14:42
Kdyz se mi nelibi jednani admina mam drzet hubu? Takze kdyz tam prijde admin a zacne porusovat pravidla nb davat nepravem bany tak nemam delat nic? Na to je ta sekce stiznosti na nekterych serverech je primo i stiznosti na adminy :) Za dalsi ignorovat? Dejme tomu ze admin je neco jako policajt nema hrace ignorovat je tam pro ne pro jejich dotazy a postrehy. Kolik ja uz nahlasil cheateru atd priste se Vam na to vykaslu. A aby admin ignoroval,neumel vysvetlit a nasledne urazel a pak za stejne urazky dal ban? Ma zvladat situace (y) a nema davat ban jen protoze nezvlada odpovedet 3 lidem naraz a davat duvod, takovy abych to sel resit na forko :) admin ma jit prikladem ne davat bany jak decko. A proc jsem to peisel resit? Sam mi to napsal jako duvod :)

Britny
15-12-17, 23:40
Příště si podej spíš žádost o UB, kde se to bude řešit. Zbytečný flame. A lepší bude, když nebudeš obcházet, takto bys to měl pouze na hodinu.

LOCK