PDA

Zobrazit normální verzi : UnGi# --> metanol ~



UnGi
17-12-17, 00:06
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 238765)
[AMXBANS] Mas 11 tydnu, 6 dnu, 23 hodin, 53 minut a 37 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Radenie si cez komunikacny kanal'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < UnGi# >
[AMXBANS] Tvuj nick: UnGi#
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:13752090
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:13752090
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.41.171.110
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.41.171.110
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < metanol ~ >





Poznamka:






Chcem unban dik. Nech mi povie tento imbecil preco mi dal ban a jak nato dosiel.

metanol
17-12-17, 00:21
Ako prvé, nevolám sa imbecil, mám meno. Ak si imbecil ty tak to ma mrzí. Za druhé, čakal som, že budete mať trochu sebareflexie, a uznáte si chybu a predídeme týmto trápnym žiadosťam o UB.

K veci: za posledný mesiac, aj dlhšie, prišlo veľmi veľa sťažností na vás dvoch, a na to že si radíte. Tak som vás začal sledovať. Dokázať niečo takéto je však veľmi ťažké, ale po mesiaci sa mi to podarilo. Na 100% si často (ak nie stále) radíte, ak je jeden z Vás zradca, povie druhému kto je s ním a podobne. Týchto situácii ktoré ma v tom utvrdili, bolo veľmi veľa, nie všetko sa však dalo natočiť správne.

V linku máš demá, tu vypísané časy. Unban ti ani náhodou nedám, kazíte hru ostatným.

Demo Ungi2
čas: 10:04 - Som zradca s Mezom, nič som neurobil, a Ungi ma celý čas sleduje - to nerobí nikdy keď som nevinný. Následne ma v dome chce zabiť keď len tak strielam do vzduchu - nemohol tušiť že som zradca

Demo mezoungi2 (by Kalerab)
čas: 7:30 - Rovnaká mapa, hneď po kole čo bolo vyššie - kaleráb bol zradca, nič neurobil vôbec, ungi ho zabil len tak. S kalerábom bol zradca Mezo.

Demo Ungi5
od začiatku dema: Hneď ma Mezo len tak zabil keď som bol zradca bez dôkazov - to na deme nie je ale je vidieť že ma zabil nevinný Mezo. Nemohol tušiť že som zradca - Ungi bol so mnou zradca.

Demo Ungi7
od začiatku dema: Mezo presne pozeral po menách kto je zradca aby ho označil - hladal Mareka. S Marekom bol zradca Ungi.

Demo Ungi4
7:30 čas - Mezo behá s deaglom, zase pozerá na hráčov a hľadá meno. Presne zabil zradcu. Dobre, náhoda. Chvíľu na to povie že to bude Wabi - aj bol. 3 tí zrádce bol - prekvapujúco Ungi
Screen k tomu : http://steamcommunity.com/profiles/76561198071704147/screenshots/?appid=10

Demo mezoungi (by Kalerab)
19:20 čas - Kaleráb ako zradca zabil ungi - nikto ho nemal šancu vidieť - hneď ho začal sledovať Mezo - to tiež nikdy nerobí.

Demá
https://www.ulozto.cz/!7wM5422onH3y/mezoungi-rar

Bonus: práve mi kamarádik Mezo nakladal na TS že prečo dostal ban. Doslovne povedal: "To že si tam admini tiež radia to neriešiš, ale nám dáš ban"

skončili ste.

UB nebude.

UnGi
17-12-17, 00:34
To strasne malo toho mas a este aby si dal ban na pol roka. Nehram to tolko, prve dni som nevedel ani o co tam ide.

metanol
17-12-17, 00:48
Si sikovny ked si za 10 minut stihol mrknut vsetky dema a zhodnotit ze to je malo ;)

Nihilia
17-12-17, 09:38
Ban na místě. Radíte si na TS nebo steamu a ještě tady budeš hrát divadlo?

Pokud víš, kteří admini si radí, tak je tady napiš a bude se to řešit. Pokud to je jen výkřik do tmy, tak prosím tě bez důkazů takové věci nepiš.

Dobrá práce Metanole.

Indian0
17-12-17, 09:52
Ban a aj jeho dĺžka sú v poriadku.

Leilloo
17-12-17, 10:54
GJ metanol :) Ban opravneny hraci si radili...

Koprakek
19-12-17, 13:51
Lck.