PDA

Zobrazit normální verzi : Nove ocekavani od hl. hracu a Kotla



Kotlys
18-12-17, 20:36
Prosim dejte si tedka o Vanocnich prazdninach samozrejme odpocinek, ale taky zkuste na 1 den se sjednotit a provest velike zmeny, ktere ocekava hodne lidi, jak bych to nazval, seskupit hl. hrace kotelny i s kapitanem Kotlem a projednat. Projednat celkove neaktivni adminy, zlepseni hratelnosti, neco na obchazece at mate klid, udelat prulom na rok 2018.

Serou me nazory neaktivnich adminu, kteri pisou posty o aktivite hracu a dalsich prkotin, jaka je treba pritomnost na forum nebo ve hre, kdyz nemaji ani poneti co se tam deje.
Diky tomu i Kotel musel uzavrit kramek a konecne si nasel i holku a tim lagujou servry a jsou pred Vanocni skluzy.
Meli by jste se zdrzovat komentu a odebrat prava. Pomalu, ale jiste pohrbivate kotelnu, nez abyste ji vzkrisili.
Kotelnu mam rad a nechci se divat jak ji zpomalenym tempem ubijite do diry s pripravenou lopatou a hlinou u prave nohy.

Jestli fakt nechcete uz nic udelat a myslite si ze co jste udelali pred par rokmi, ze to zustane treba 5 let fungujici, tak to neni pravda a sami to vite!

Preji krasnej vecer, pekne Vanoce a nabitej Silvestr chlastem a pedard.

No hate pls, mysleno vsechno dobre a jestli dostanu ban za toto tak prominte, ze jsem to myslel dobre. cus

ps: hl. prosim nezamykejte a zkuste najit spolecnou cestu k zlepseni a provozu kotelny.

Grakon2702
18-12-17, 23:06
Můžeme se dohodnout nad tím, co se bude či nebude a jak se bude banovat. Můžeme se domluvit nad změnou v pravidlech. Můžeme změnit maplist. Tady jsem však skončil. Všechno ostatní je v režii dvou lidí.

Šťastné a veselé.

Samco
22-12-17, 23:55
Téma presunutá aby sa aj bežní hráči mohli vyjadriť a dodať prípadne nejaké zaujímavé tipy (samozrejme k veci) na zlepšenie chodu portálu. Zbytočné príspevky budú mazané.

Kotlys
23-12-17, 09:35
Na obchazece jak to nekdo psal na forum do chatu: ze bych udelal kick na to jmeno Player je KRAL, po kazde kdyz se pripoji a jeste neco tam psal, ale v archivu uz to neni.

Zoid a Bezdak by mohl tedka po Vanocich zkontaktovat Kotla a mohli by probrat i ze Samcem,Britny,Koprakekem a dalsimi hl. aktéry a tim se domluvit na ts ci skypu ci dalsich komunikacnich programech a udelat prulom na rok 2018.
Vim ze uz mate svoje starosti, zivoty, ze se Vam nechce uz moc menit kotelnu nebo spis neni cas, sice ja bych ten cas jeste videl, ale to je moje.

Chtelo by to proste velkou zmenu i u neaktivnich adminu, i u dobrych hracu nabrat je za aktivitu, jak psal Grakon(co se bude ci nebude banovat, upravit pravidla, mapy ani netreba).

A dalsi malicke upravy u kazdeho modu by taky neuskodili + doplnit necim novym. Videl jsem schvaleno od adminu o zmene modu na jb nebo pridani noveho modu a nic a dalsi takove malickosti u kazdeho modu a nic se s tim nedela...Tot vse. Nechce se mi to cele sem hazet to co by se melo udelat tak jsem to shrnul. Tak co dame to spolecne? Od ceho je to forum, aby se prece tohle resilo! :happy:

_AnGeL_
23-12-17, 10:38
Kotlys na HRAD!

Chcelo by aj niečo iné ako len nové csko. Nie je to všetko dotiahnuté do konca a stále sa nájde nejaká chyba. Už som mnohokrát spomínal, že by sa mohlo začať 1 serverom, kde by sa hráči pripojili iba na novom csku alebo cez steam a potom to rozširovať na iné servery. Tak by na to mali aspoň čas.

Barounek
24-12-17, 11:23
Jen nechápu, proč se ještě nevytřídil AT, když je cca 70 neaktivních adminů :/

Jinak by se mohli udělat jednotné pravidla, někdo za bugování dostane Ban někdo jen pokárání, to mi nepřijde fér.
Bylo by fajn, kdyby se sešli aspoň tři aktivní admini z JB a ty pravidla upravily, už je tam pár zastaralých bodů a některé by se mohly lépe vysvětlit.

Každopádně Šťastné a veselé Vánoce.

wowz0r
24-12-17, 13:31
Vy to narozdíl od adminů ještě nevíte, ale tohle tady nikoho nezajima. Smiřte se s tím jak to je teď a zvykněte si na to.

Hezké Vánoce ;-)

Kotlys
24-12-17, 13:39
Zajima nezajima, nekoho to zajima nekoho ne to je jedno, ale vim ze to zajima i nejake adminy i hrace, akorat je problemem zdechlost s tim neco udelat.... stacilo by par hodin tomu dat a slysel jsem ze bude brzy zmena tak se tesim aspon mala, ale i tak :)

Uzijte si naplno Vanoce :)

wowz0r
24-12-17, 13:59
Ti, které to zajímá, nemají moc to jakkoliv změnit. A ti, kteří tu moc mají, ty to právě nezajímá.

Koprakek
24-12-17, 14:05
Tak tak, wowz0r to napsal nejvíc výstižně, co to šlo.

Kotlys
24-12-17, 14:49
Misto psani ze to nekoho nezajima, jste mohli vytvorit v AT tema ohledne zmenu kotelny a popozenout to, kdyby tam napsalo 25 adminu, tak by to i slo...

Jenze Vy nemate ani tu odvahu to resit uz.


a Kotel mohl by si dat tomu 3 dny s hl. adminama a probrat o zlepseni kotelny. Bylo by to neco noveho pro vsechny a stacily by jen malinke upravy, banovani, obchazece, lepsi pravidla nebo nekde upravit. Vzdyt to zabere den.

Detektor
24-12-17, 15:05
Misto psani ze to nekoho nezajima, jste mohli vytvorit v AT tema ohledne zmenu kotelny a popozenout to, kdyby tam napsalo 25 adminu, tak by to i slo...

Jenze Vy nemate ani tu odvahu to resit uz.


a Kotel mohl by si dat tomu 3 dny s hl. adminama a probrat o zlepseni kotelny. Bylo by to neco noveho pro vsechny a stacily by jen malinke upravy, banovani, obchazece, lepsi pravidla nebo nekde upravit. Vzdyt to zabere den.


Odkiaľ vieš ,že taká téma neexistuje v AF ?

Indian0
24-12-17, 15:26
Misto psani ze to nekoho nezajima, jste mohli vytvorit v AT tema ohledne zmenu kotelny a popozenout to, kdyby tam napsalo 25 adminu, tak by to i slo...


A vieš že nie?

_AnGeL_
24-12-17, 16:14
Ti, které to zajímá, nemají moc to jakkoliv změnit. A ti, kteří tu moc mají, ty to právě nezajímá.
Myslím, že už si 1.6 neudrží nejak dlho tú komunity a Kotel to vie a preto to nerieši.


Misto psani ze to nekoho nezajima, jste mohli vytvorit v AT tema ohledne zmenu kotelny a popozenout to, kdyby tam napsalo 25 adminu, tak by to i slo...

Konečné slovo má aj tak Kotel.

Kotlys
24-12-17, 16:59
detektor: je jedno ze to tam mate, ale aspon kdyby jste se snazili to vseci naraz prednest kotlovi

Indiano: vim ze ano

Angel vim ze ma konecne slovo Kotel, ale kdyby jste se trosku zapojili a dovlekli ho k tomu tak to vypada jinak. Urcite je nejaka cesta.

wowz0r
24-12-17, 17:02
Misto psani ze to nekoho nezajima, jste mohli vytvorit v AT tema ohledne zmenu kotelny a popozenout to, kdyby tam napsalo 25 adminu, tak by to i slo...

Jenze Vy nemate ani tu odvahu to resit uz.


a Kotel mohl by si dat tomu 3 dny s hl. adminama a probrat o zlepseni kotelny. Bylo by to neco noveho pro vsechny a stacily by jen malinke upravy, banovani, obchazece, lepsi pravidla nebo nekde upravit. Vzdyt to zabere den.

K prvním dvěma odstavcům se vyjádřím dvěma slovy... "víš hovno"

Indian0
24-12-17, 17:15
detektor: je jedno ze to tam mate, ale aspon kdyby jste se snazili to vseci naraz prednest kotlovi

Indiano: vim ze ano

Angel vim ze ma konecne slovo Kotel, ale kdyby jste se trosku zapojili a dovlekli ho k tomu tak to vypada jinak. Urcite je nejaka cesta.

Beriem auto, niekto mi zaplaťte benzín a dovlečieme Kotla k tomu. Nejaká cesta sa už len nájde. hh

Síce je to od teba pekné že sa snažíš pomôcť nejako, ale ak k niečomu nemáš prístup (AF) a zjavne ti ani nikto nedonáša, tak nemôžeš vedieť čo sa tam rieši. Tak nerob zo seba borca čo zjedol všetku múdrosť sveta lebo tentokrát nemáš pravdu.

Kotlys
24-12-17, 18:38
v cem nemam pravdu :D:D: samou pravdu tu pisu a ani AT k tomu nepotrebuju, to uz si clovek domysli sam. a k tobe wowzore, ty tvoje nazory a vyplody, mel by ti konecne nekdo rozbit drzku :) :D tobe preju spatne Vanoce, takovemu zmetkovi.

Indian0
24-12-17, 18:49
v cem nemam pravdu :D:D: samou pravdu tu pisu a ani AT k tomu nepotrebuju, to uz si clovek domysli sam. a k tobe wowzore, ty tvoje nazory a vyplody, mel by ti konecne nekdo rozbit drzku :) :D tobe preju spatne Vanoce, takovemu zmetkovi.

OK. Ja sa snažil, nemôžte povedať že nie.
Tomuto threadu pomôže už len LOCK pretože aj tak sa tu nič nevyrieši. Ak nepohnú vyjadrenia 25 adminov v AF tak tvoje tu tiež nie. :van17:

Petr Staniševský
24-12-17, 19:08
Clown fiesta prostě kotel na to sere má to v tyči tak to je a něco tady řešit nemá cenu. Tady se vyplatí chodit za zábavou proti nudě a dělat to co ostatní hrát, trollit komunity, nadávat a cheatovat nic jiného tu nemá smysl dělat.

Zaooo
24-12-17, 21:43
Pomohlo by pročistit ten AT, nabrat nový at to ožije. Pro mě jako hráče jen Only Dust je jedinej problém ten obchazeč. Jinak si nemůžu tam na nic stěžovat. Cheaty byly, sou a budou.

Je super, že se aspon někdo trochu stará o herní portál s takovou starou a pro mě srdeční hrou. Každej Admin zaslouží palec hore, už jen za to, že to dělá ve volným čase.

Škoda, že Kotel je ted nějak mimo. Co sem tak postřehl, tak si prý našel babu bo co. Takže za půl roku je zase zpět :D

csbot
25-12-17, 01:36
Obchazeni se da zabranit (bohuzel to ale vyzaduje zmenu protokolu, kterou by asi hraci nesnesli, protoze):

1, nejsou si schopni nahrat jinou verzi
2, nechcou, aby mohli pouzivat cheaty
3, jsou lini

Jak je to easy udelat (testovano uz pred nekolika lety), bohuzel ale ceska komunita radsi ty cheaty podporovat bude.Je to tak a vubec se za hodne let nic nezmenilo.
A koupit si za par dolacu steam ci jedny cigara, je taky asi nad lidske sily, i kdyz vyhazuji daleko vetsi castky za vetsi prkotiny(samozrejme je to uhel pohledu).

Ohledne spravovani serveru:

Vim toho velice hodne, vlastnil jsem je.Je s tim spousta prace, jak updatovani tak se starani o chod.Vse jsem si delal sam, adminy jsem mel jen pro hru.A reknu vam jedno: Pokud jsou admini schopni a hraci chteji zmenu, tak admini dokazou lehce presvedcit o zmene majitele serveru.Bohuzel ale muze nastat taky situace, kdy admin se bude drzet moci a nebude se ji chtit pustit a timpadem se nevyresi nic.Jednoduse to jdne vyresit tak, ze admini proste daji majiteli tzv. nuz na krk a budou zmeny nebo vsichni odejdou.Verte mi, ze sehnat schopne lidi neni v dnesni dobe jednoduche.Ono to jde, ale clovek musi mit tu spravnou vuli proto neco udelat a obetovat se ve prospech spravne veci.

Osobne vas nesoudim, neznam vas.Znam jen Kotla z dob zacatku jeho serveru.

Kotlys
25-12-17, 09:42
Tak to rovnou muzete locknou kdyz na to serou...ale treba Kotel neco chysta, mozna prekvapi mozna ne. Je to jedno, ale priste se zdrte komentaru typu ze Vas nic nezajima. Jste se dobre potvrdili jaci jste :). muzete lock

MrSlissi
25-12-17, 18:32
Nevím o co jde, ale přeji hezké Vánoce a šťastný nový rok všem! :van19:

KaineSad
14-01-18, 11:54
takze hovorite ze sa na nejake pridavanie a obnovovanie mame vysrat, pretoze kotla nezaujima kolko hlasov mu nasepkava, on chce len to co uz je aby vydrzalo co najdlhsie ?

nevidim sice do kotlovych vydajov a prijmov na server ale tak sa biznis nerobi. mozno ho to uz nebavy ? a mimochodom som bol na druhom portale ktory teraz zacal, tak mi nehovorte ze ked na novom portali ktory kodoju 3-4 ludia dokazu mat uplne nove a zabavne mody a na portaly na ktorom je 40+ adminov a 500 ludi minalne, sa nedokaze poupravit mod/ pridat mod/poupravit pravidlo.

To je presne to preco si ludia davali pauzy od kotelni pretoze vsetko sa ohra. ale na tom samozrejme nezalezi a kedze vy mate lepsi pristup ku kotlovy a uz ste sa pokusali to zmenit. neni sa to o com bavit jak kotel povie tak bude.

ked sa na tym tak zamyslam nevidim dovod preco by chcel kotel skoncit. pravdepodobne ma z portalu nejaku tu almuznu , ak by nemal a je stratovy na kotelni, tak nech sa na to vyserie.

SirValecekLuis
14-01-18, 18:57
Vyjádřím se i já :)

Celej AF strašně dělá jak se na všem pracuje a místo toho aby ocenili že se snaží i hráči zlepšit danou komunitu, portál, server.. akorát je admini pošlou do piče.

Máte desítky (málem i stovky) neaktivních adminů kteří neviděli 1.6 už dobrej Uherskej rok a neví už ani jak se zapíná admin menu, ale přesto práva mají.

Místo toho aby jste něco dělali, tak všechny pošlete doprdele a tím řešíte všechny problémy.

Servery máte dobrý, ale kdyby jste to dotáhli a nesrali na to, tak by to bylo 2x lepší..

Koprakek
14-01-18, 19:36
Nevím jestli umíš číst, nebo jsi tak ... , my admini za tohle jednání vůbec nemůžeme, že se tu nic nerobí.

SirValecekLuis
14-01-18, 21:25
Ono stačí jenom to chování adminů... A to že nemůžete za zdejší chování ? Neříkej že neovlivníte ani 1% věcí....

Kotlys
15-01-18, 11:51
admini se chovaji dobre krom nektery ale to je jedno, o to mi vubec neslo jak jsem psal, tak by to chtelo jen doupravit co se odhlasovalo, malickosti ktere by mody zlepsily a servry by byly vic hratelnejsi, no ale to muze zmenit jen sam Kotel nebo Bezdak, Zoid ti co jsou vysoce postaveni, jenze tohle vsechno zabiji jejich cas, kterej na to nemaji a taky zdechlost. :D tim vse, Tobiku nic se nevyresi,

Jediny respekt Burakovi co bugy a textury upravuje a zlepsuje celkove mody a respekt jeste tem kteri mu pomahaji tot vse :) Nic uz tady pozitivniho neni jen snad Burak :D

Asiimovíček
15-01-18, 17:20
Ahoj, chtěj bych dodat, jen asi k dnešním nováčkům, jsem si uvědomil že by se nějakým způsobem dalo "znormálnit" stačí trpělivost, kázeň a asi v prvním řadě aby si někteří v A-Teamu uvědomili, že tu nejsou čistě pro chránění zdatnějších lidí a aby banovaly ty kteří něco neumí, někde jsem četl, že pouze admin dokáže pomoci nováčkům a navést je na správnou cestu hraní na vašem portálu, neříkám že všichni Admini jsou nějakým způsobem špatní, stále dlužím vděk i některým adminům např. Kopr, pamatuji si to jako by to bylo včera ale asi to sem vytahovat nebudu. Také netvrdím že všichni nováčci na tomto portále jsou nějak ponaučitelný a sebesoudný ale minimálně 70% mají tu schopnost pochopit co je hra, co je potřeba znát, co smí a nesmí. Nejen Admin by měl pomáhat těmto nováčkům, ale také vy hráči to jste schopni, já osobně, než jsem "odešel" jsem zaučil bez problémově 3 lidi, jak hrát bez problémů JB, dalo to sice práci mu něco vysvětlit, ale vím to, že jsem pomohl 3 lidem kteří mi jsou také vděční. :) Tož vše ode mě asi. Zdravím tím celou kotelnu a snad vás zas někdy třeba uvidím in-game :)

Military
21-01-18, 14:02
Miesto riešenia témy, odhora nadol popísane všetko, ako sa to nedá všetko spraviť :D Ale ten posledný komentár bol dobrý. :) A je aj pravda, že sa oplatí pomáhať aj keď nie vždy. Teraz som bol na týždeň preč s jedným hráčom, čo my zaklopal u dverí a povedal, jak my s pred 11 rokov dlžil nejaké bonbóny (A to keď píšem bonbóny, tak ich naozaj mal osem v ruke :D) za veci čo som mu pomáhal v tíme. Sme na jednom serveru odmínovali míny a často sa mu nepošťastilo a ostal stáť na míne, tak som ju zneškodňoval (V hre cs1.6 nie v skutočnosti na nejakom bojisku).

Taktiež problém ako obnoviť kotelnu nie je problém, stačí chcieť. Dobrý príklad je zombie escape server (kde hráči utekajú pred zombie.) Som sa dopočul dávnejšie že proti hráčom stoja aj zombie s umelou inteligenciou, čo ich ako ľudí spomaľujú. Som sa napojil a veľa pozitívne naladených hráčov s toho. To už len ak nie je dosť ľudí na zombie serveroch, by mohlo byť že sa zrodí 80 zombie (NPC) a ľudia sa budú snažiť prežiť vlny zombie útokov a každé kolo to náhodne nasimuluje náhodný počet a triedy zombie. To by udržalo zábavu na serveru aj s štyrmi hráčmi a iste by do roka prišlo stovky nových. Veď je to niečo nové, nie 7 rokov alebo koľko ten server rokov má a stále rovnaký server. Už by bol upravený na lepší a zároveň by sa skoro vôbec nezmenil.
Ďalej kombinácie hráči, štandardná hra a vozidlá.
Ďalej veľká mapa a príkladne by pri nejakom režime servera, sa ihneď po štarte každého kola zrodilo100 nášľapných mín. To že bude príkladne 30 prepadnutých za mapou, alebo pod mapou dôležite nie je. Ale že sú stále na iných miestach a na zemi nie vo vzduchu alebo strope.
Potom ďalšia banalita príkladne server COD. Pridá sa viac itemov ako len 20-25 čo tam len je. Stačí skopírovať ak sa niekomu naozaj nechce, zdrojový kód s existujúceho itemu a pridá sa, že tento bude zas dávať inú obranu a iné meno bude mať.

Prídavok: Dnes je viac možností ako kedysi, mať viac módov a úprav, teraz majú servery menej veci ako aj všetkých ostatných vecí, ako tomu bolo kedysi, pričom dnes už som napríklad našiel neviem či poznáte cez plugini do cska (Amxx) že do cska1.6 máte bezpilotný vrtuľník, čo riadite s diaľky, bezpečia. To keď som začal, tak nikto ani neuvažoval, že by niečo také mohlo byť a vrchol úspechu bola helikoptéra, ktorú pilotovali 2 až 3 hráči a jeden ju nemal ako uriadiť. Lebo jej ovládanie bolo ako keby 3 panely vo vnútri na ktoré hráč musel stlačiť E, aby prevzal nad jedným kontrolu. Jeden mal ovládanie, druhý kamery na všetky strany aj pod vrtuľník (Čiže veliteľ, hľadal ciele a pozoroval okolie a rozprával s oboma) a tretí ovládal zbrane vrtuľníku s kamerou vpredu a mohol hovoriť aspoň, že či nie je pred nimi stena do ktorej vrážajú, ak tretí chýbal. Neskôr prišli auta, že hráč je odkrytí väčšinou nemajú strechu a vidí kam ide, čiže to uriadi sám a dokáže zároveň aj strieľať a pozorovať okolie. Nevýhodou bolo že keď je odkrytý, tak ho môže niekto hneď zastreliť.

Je tisíce možností, ako zlepšiť a navýšiť atraktivitu serverov. Len treba si vybrať cestu ktorou sa vybrať s môjho textu je jasné že ja sa skôr uberám k motorizovanej hre CT a T kombinované s bojmi na vozidlách a veľkých mapách, ale dá sa aj príkladne urobiť dobrodružnú časť. Že par hráčov putuje po mape a stále im simuluje rôzne jedlo zbrane banditov a musí hľadať jedlo, náboje, zbrane a stavať najlepšie nazvané pevnosť, aby mohol odraziť útok okolo idúcich banditov (NPC) a iba s určitých vecí ako na serveru BaseBuilder by sa dalo stavať. Bude môcť nosiť veci, čo budú nastavené že sa dajú prenášať. Napríklad také, ktoré by človek uniesol, tak to je nastavené že to môže zdvihnúť, ak to nájde. (Čo je dôkazom toho že je stovky vecí ktorými sa vydať. Vďaka za ďalšie spestrenie, tento mód, prichádza od (autora) hráča cska1.6 Ionman. Ale že ak taký server sa tu bude robiť, bude chcieť skontrolovať autorské práva, tak to píše, že veľa tých vecí už na taký server vyrobil. A mne nadšene skoro všetky veci popisoval na detaily, že ako by ten server kde hráči bojujú o prežitie mal vypadať.) Takže ma aj moju vďaku, ak toto práve číta. To je jedna s ďalších vecí, čo by ma nenapadla, že by mohla o pár rokov vzniknúť.