PDA

Zobrazit normální verzi : Oplatok --> Penegal



OPLATOK
20-12-17, 21:02
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem *Penegal
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Random atack'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:167248502'
[AMXBANS] Tvoje IP: '213.194.196.78'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Ing.OpLaTka_' byl zabanovan na '3 hodin'.
Duvod: 'Random atack'





Poznamka:






Penegale prosimte jestli je u tebe random atack to,ze zabiju hrace co predemnou prehodi usp a on napise oplatka randomuje?mohli jsi me treba chvili sledovat a zistit ze to co lidi pisou muze byt jen z toho ze je zabiju diky jejich blbosti.
Dekuji zadam te tedy o unban jelikoz banujes jen na to,ze hrac napise ze dostal odeme random.
Pokud nebudes chit dat chtel bych jenom odpoved.
dekuji:Ing.OpLaTka_

Penegal
20-12-17, 21:15
Inženýre oplatko, osobně jsem viděl jak si k němu přišel aniž by se jen pohnul a proste si ho sundal. děkuji hezký zbytek večera.

Best Regards

Penegal

OPLATOK
20-12-17, 21:17
to si ze mě dělaš srandu?
šel jsem za nim a měl aug a přehodil zbran a měl tam usp viděl jsem to jsem snad hrač co dava randomy?
myslím si že už mě nějakej patek znaš a takové věci rozhodně nedělam.
a treitor byl prosímtě neřeknu kdyby byl neviny ale zabil jsem ho a něž jste se do mě pustili jsem říkal at počkate že jsem viděl usp.
PS: anižby se jen pohnul? to přehaníš normalně šel a jakmile přehodil s jistou jsem ho sundal a ještě označoval pak jste se do mě pustili i když jsem vam oznamoval at počkate.

Penegal
20-12-17, 21:25
S přiklonením k dosavadnímů čistému záznamu zkracuji na 30 minut. Hezký večer.

OPLATOK
20-12-17, 21:27
děkuji ti a přiště prosím počkej na alespon mou odpověd a pořešíme to na místě at to neřešíme tady a nezaplnujeme forko.
čau.

Koprakek
22-12-17, 10:48
Lck.