PDA

Zobrazit normální verzi : Nechápu Bezdaka



Zetresko
17-03-12, 14:25
Jsem na JB a simon rekl posledni reakci na begrip a ja jsem skocil,dobre on me killnul a proste napisu pica do větru a on mi da hned ban ,tos aspon kdyby upozornil omg,nebo kdybch to napsal jeste jednou ,ale on si asi dlouho nedal ban ,tak si musí spravit chut na me ...hmm super ,s takovou demencí budu mit hned perma ...

Bezdak
17-03-12, 14:36
Nevim proč bych tě měl upozorňovat na něco co je léta v pravidlech kotelny.

Zetresko
17-03-12, 14:38
no a co že je to léta,bylo to do větru ,na nikoho to nesměřovalo... víš co ahoj a jdi se vycpat..a jestli mi prodlouzíte ban tak jste jeste vic dementni..

Dre
17-03-12, 14:39
Bych se tebou klidnil , sám jsem na tohle doplatil ;)

Gumkac :D
17-03-12, 14:43
ahoj



Ahoj

Charon35
17-03-12, 22:18
Ale mohli by ste najskôr využiť možnosť kick. Nebolo by to odveci...:whistling:

ace
17-03-12, 22:34
Ale mohli by ste najskôr využiť možnosť kick. Nebolo by to odveci...:whistling:
Dobry napad, hentak vybanujete vsetkych

Bezdak
17-03-12, 22:36
Dle zkušeností když hodim kick, tak se hráč ještě víc naštve a začne nadávat víc jak předtim, takže se stejně banu nevyhne.

Zetresko
17-03-12, 22:53
Tj ,vis co ,já to neřeším už ,protože vím že budu dostavat od vas bany furt a nic se nespravi ...

Zetresko
17-03-12, 23:05
Tj ,vis co ,já to neřeším už ,protože vím že budu dostavat od vas bany furt a nic se nespravi ...

jenom já dostanu ban ....

Charon35
17-03-12, 23:14
Dle zkušeností když hodim kick, tak se hráč ještě víc naštve a začne nadávat víc jak předtim, takže se stejně banu nevyhne.

Ale potom bude odôvodnený ten ban. Treba postupovať podľa tabuľky (či ako sa to volá). ;) Ono ten kick má slúžiť na to, aby si uvedomil, čo spravil. Ak mu to potom nedojde, potom sa banuje.

Zetresko
18-03-12, 10:09
Ted už nechápu greye :D :D omg další Fk na JB ...

BUBEN
18-03-12, 11:01
Dle zkušeností když hodim kick, tak se hráč ještě víc naštve a začne nadávat víc jak předtim, takže se stejně banu nevyhne.

Tak je to logické. Když nevíš za co jsi byl potrestán, tak se určitě chceš zeptat. Po kicku se v 90% připojí zpět a zeptá se proč kick. Ty mu to vysvětlíš a pak je na něm, jak se zachová. Když bude pokračovat, tak dostane ban. Podle mě mu to musíš určitě napsat, aby měl možnost svoje chování změnit. To je, jak kdybych dával bany hned za kemp. V pravidlech je vše napsané, ale kdo čte pravidla. Napíšu to 3x do chat. Pokud nadále situace pokračuje, dostane kick. Pak se vrátí a já mu vysvětlím. Je to můj názor.

Bezdak
18-03-12, 11:05
Hej ale to můžu rovnou psát někomu kdo je zaplej ať to nejdřív vypne, že porušuje pravidla než mu dám ban. Navíc když někdo dostane ban, tak to na něj má větší vliv, než když mu to normálně napíšu.

Charon35
18-03-12, 11:15
Hej ale to můžu rovnou psát někomu kdo je zaplej ať to nejdřív vypne, že porušuje pravidla než mu dám ban. Navíc když někdo dostane ban, tak to na něj má větší vliv, než když mu to normálně napíšu.

11. Nedávejte ban za každou nadávku, co uvidíte v chatu. Nejprve se snažte situaci uklidnit, dát hráči mute nebo kick.

13. Ban za cheaty nebo reklamu na cheaty se dává permanentní.

Admin poučený, nie je čo ďalej riešiť.
Ale Zetresko by si tiež už mal dávať bacha na to, čo píše. Nabudúce ban.

Zetresko
18-03-12, 11:25
ok ,už budu hodný no ..a budu furt jako kreten natacet dema a potom tu budu mit pravud jenom ja ...

ZombieBot
18-03-12, 13:32
Jsem na JB a simon rekl posledni reakci na begrip a ja jsem skocil,dobre on me killnul a proste napisu pica do větru a on mi da hned ban ,tos aspon kdyby upozornil omg,nebo kdybch to napsal jeste jednou ,ale on si asi dlouho nedal ban ,tak si musí spravit chut na me ...hmm super ,s takovou demencí budu mit hned perma ...

Nepiš takovéhle blbosti do chatu, stejně to nikoho nezajímá a jen tim ukážeš, jakej jsi primitiv.

*NPSM*P!!!!n3r
19-03-12, 11:48
Zetresko.... tak tenhle dotaz nebo spíš stížnost jak to taK vypadá byl úplně zbytečná... Když napíšeš pí** do větru tak co si myslíš ? Že tě upozorní a na JB se obzvlášť píše sprostě.. zajímalo by mě jak by si reagoval, kdyby tě jenom kicknul

Ryukyza
20-03-12, 21:28
Nekomu se nechce mackat kick. A treba bezdak uz videl hodnekrat ze si psal takovyhle slova, tak toho uz mel proste dost.