PDA

Zobrazit normální verzi : Quavo --> Burak1



Quavo
21-12-17, 19:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 239256)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Quavo >
[AMXBANS] Tvuj nick: Quavo
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:414124483
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:414124483
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.92.248.245
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.92.248.245
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Burak1 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
OPLIS killed Jezisko with p90
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!





Poznamka:






Vcera vecer som dostal ban, na ktory som prisiel az dnes a stojim si zatym, ze je bezdovodny, pretoze ziadne cheaty ani nemam a vobec mi to nedava zmysel, hral som uplne podla pravidiel, to som si isty. Velmi pekne vas prosim o UNBAN, kludne si ma overte niektory ma na servere mozno aj poznaju. Vas Classic server mam najradsej a urcite by som si tam nedovolil cheaty pouzivat. Vopred dakujem.

Burak1
21-12-17, 19:27
http://csko.cz/forum/showthread.php?61295-Classic-WH&p=475756&viewfull=1#post475756

Quavo
21-12-17, 19:36
Ako si viem pozrieť to demo prosím, na nič si nespomínam, hovoríte tam o mne ale ja sa na nič nepamätám, nedáva mi to žiadny zmysel, ďakujem.

Quavo
21-12-17, 19:52
Pomôžeš mi prosím ?

KajSinek
21-12-17, 19:57
Návod na prehrávanie dema ---> http://csko.cz/articles/read/64

Bee
21-12-17, 20:25
Quavo , nebudu ti soukromě odepisovat na tvé zprávy ale napíšu to sem. Vyjádřil jsem se k hlášení , kde jsem uvedl že to demo je nedostačující na ban. Aby bylo jasno. To znamená , že já nebudu banovat něco co mi je na ban málo , pokud to vidí nějaký admin jinak, ať si to na triko klidně vezme . Burakovi to stačilo tak udělil ban , přimlouvat se za tebe nikde nebudu , ani tě neznám, tak počkej na další vyjádření adminů.

Burak1
21-12-17, 20:46
Popřípadě zkusím najít ještě hltv, pro pořádek.

E:
Anebo víš co? Nedohledám ti vůbec nic, žádný unban totiž nedostaneš ani kdyby ses měl na hlavu postavit.
Zeptal ses mě, jestli ti nepomůžu s přehráním dema, já jsem ti napsal, ať napíšeš někomu jinému, že teď nemám čas. Ještě jsem se ti za to omluvil, i když jsem nemusel, protože to dělám ve volném čase. Tys mi k tomu napsal:
"Alebo vieš čo ? Pojeb sa debile za to co si spravil. Ani pomoct nejsi ochotny, tu rozdavas bany len tak este dalsi dvaja admini povedali ze to je nedostacujuce. Cau, naser si."


Nevím, jestli se mám ještě o něco snažit, asi spíš NE...

Bee
21-12-17, 21:17
Kdybych nebyl línej a měl na to čas se podívat tak kouknu na ty časy co tam jsou vypsaný, vím že jsem to v rychlosti prolítl takže jsem mohl něco přehlednout.

Pelargos
21-12-17, 21:17
Dal som si tu namahu a pozrel som si to HLTV z inferna teraz znovu (dobrych 10 minut z toho som kukol) a stale mi pride, ze cca od tej 19 do 23 minuty je tam pouzite WH. V tom case, ked sa riesilo, ci je to na ban alebo nie, som si pozrel aj HLTV z dust2 a nevidel som tam nic zaujimave, vcera som si ta dokonca vystriehol na classicu a sledoval ta niekolo minut a vsetko bolo ciste. Dokonca aj na tom HLTV z inferna mi pride ten zaciatok uplne v pohode, ale potom ku koncu mam pocit, akoby si si to chcel len vyskusat a zapol si na par minut. Moznoze si si vsimol na fore toto hlasenie a odvtedy si si daval pozor. Ale s takymto pristupom co tu dal Burak sa tu s tebou nebude nikto bavit a o unbane uz vobec.

Samco
22-12-17, 23:23
Nie je ešte prosím to HLTV niekde k dispozícií? Ten koniec by ma zaujímal.

Koprakek
27-12-17, 21:56
ssssssssssss