PDA

Zobrazit normální verzi : JailBreak - Přejíždění



3k a Jerry
17-03-12, 15:09
Zdravím..
Představte si že ste na mapě jb_mountais nebo jb_snow ..
Mám VD idu pro skůtr a snažím se přejet CT..
Co když se rozjedu zeskočím ze skůtru a CT to zabije ?
Nejsem červenej, dokonce se neobjevil ani 3Kamaradi -> vláček <- CT.
Má CT právo mě zabít ?

Předem díky :)

Kuzli
17-03-12, 15:44
Podlě mě ne. Nejsi hledanej, nezabil si ho ty. Zabil ho náhodně kolem jedoucí skůtr, takže podle mě by tě zabít neměl.

EDIT: Dal bych do pravidel, že Teroristé NESMÍ brát skůtry a podobná vozidla. Dělá to hluk, narušuje to hru a hlavně padá hodně TK. Takže jak se vidí T na skůtru a neni to součást hry kill.

EDIT: Tak aspoň do pravidel pro hráče označený VD.

3k a Jerry
17-03-12, 16:04
Souhlasím stebou stím prvním..
Z druhým nesouhlasím musíte přece CTčkam zkazit hru ..

I-Mouse
17-03-12, 16:05
Podlě mě ne. Nejsi hledanej, nezabil si ho ty. Zabil ho náhodně kolem jedoucí skůtr, takže podle mě by tě zabít neměl.



:D:D si zabil

Kuzli
17-03-12, 16:08
Souhlasím stebou stím prvním..
Z druhým nesouhlasím musíte přece CTčkam zkazit hru ..

Jerry od toho sou poschovávaný zbraně po mapě. Ale dobře, když je vzpoura to jo, to logicky CTčka zabijí, ale měl sem spíš na mysli to VD.

3k a Jerry
17-03-12, 16:10
Skůtr je součastí hry, tak bych to tak nechal myslím že stím nějaké extra problémy nejsou.

Šlo mě jen o to asi mě má právo CT zabit..

Kuzli
17-03-12, 16:10
Skůtr je součastí hry, tak bych to tak nechal myslím že stím nějaké extra problémy nejsou.

Šlo mě jen o to asi mě má právo CT zabit..

Jak sem psal podle mě ne.
EDIT: ale taky se ti nelíbí, když máš vězně v boxu, hra probíhá normálně a najednou ti do areálu cel vjede VD se skůtrem a už je to na prd.

3k a Jerry
17-03-12, 17:30
Mě to třeba nějak nepije krev..

Bude lepší když se ktomu vyjádří nějaký admin ..

Kuzli
17-03-12, 17:36
Mě to třeba nějak nepije krev..

Bude lepší když se ktomu vyjádří nějaký modrokabátník..

me to treba krev pije kdyz to tam huci a vsichni si stezujou ze neslysi.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
17-03-12, 17:52
Jerry od toho sou poschovávaný zbraně po mapě. Ale dobře, když je vzpoura to jo, to logicky CTčka zabijí, ale měl sem spíš na mysli to VD.
ale keď je vzpura tak niekedy zoberú Gun iní T a keď maš VD Tak by si si podla mna mohol zobrat skuter a prechadzat ich... Volam sa Sam Demo***

Kotel
17-03-12, 18:02
Takže když rozjedeš auto z kopce a zabije 5 lidí, nemůžeš za to ty, ale to auto. Ok

3k a Jerry
17-03-12, 18:05
Tak jasný že můžeš, ale nejsi červený a ani se neukázal vláček..
Taky je rozdíl když nabere 5 T a 5 CT ..To by byl potom TK :/

Kuzli
17-03-12, 18:06
ale keď je vzpura tak niekedy zoberú Gun iní T a keď maš VD Tak by si si podla mna mohol zobrat skuter a prechadzat ich... Volam sa Sam Demo***

ty si zrovna ten hrac co to s tema skutrama dela kdyz se nahodou nedostanes k ct. a nemusis vsude psat ze si demo

AnnoyingGreg
17-03-12, 18:36
Zakažte těm věznum uplně všechno a bude to nejlepší. Připravte Jail ještě i o tu srandu když přejedete debilní CT.. a nemá smysl to snad už hrat. Vždycky to byla sranda takovýhle odreagování občasný.
To s tim rozjetym autem nema snad cenu ani komentovat. Fyzika vám něco řiká? Tomu autu muselo něco dodat energii aby se rozjelo. V hernim případě to byla vaše šipka nahoru která ho donutila rozjet. Možná že to tak funguje v GTAčku, že jsem vyskočil z káry, rozmáznul 4 policajty a ani hvězdička.

Larodar56
17-03-12, 18:47
Když už jsme u toho přejíždění, tak by CTčka neměli zabíjet vězně co přejel jejich spoluhráče, který se jim tam neúmyslně i úmyslně připletl.

Kuzli
17-03-12, 18:55
vsak sem rek jen svuj nazor. Ale mas pravdu gregu. to uz tam nemusi bejt ani tolik ct :-D

3k a Jerry
17-03-12, 19:39
Takže má teda právo mě zabit ?

ZombieBot
17-03-12, 19:40
Podlě mě ne. Nejsi hledanej, nezabil si ho ty. Zabil ho náhodně kolem jedoucí skůtr, takže podle mě by tě zabít neměl.

EDIT: Dal bych do pravidel, že Teroristé NESMÍ brát skůtry a podobná vozidla. Dělá to hluk, narušuje to hru a hlavně padá hodně TK. Takže jak se vidí T na skůtru a neni to součást hry kill.

EDIT: Tak aspoň do pravidel pro hráče označený VD.

Blbost. Účel věžňů je zabít CT jakýmkoliv způsobem, nebo si myslíte, že je to hra o pána a poddaného? ZAčíná tady unikat původní pointa modu.

Kuzli
17-03-12, 19:48
ano beru to zpet. nedoslo mi to. je to blbost

Valdez-9
17-03-12, 21:52
Tento server je urobený pre zábavu a nie na to aby tam boli až také pristne pravidla.

Charon35
17-03-12, 21:58
Na JB by sa mali mali pridávať veci, nie uberať a zakazovať. Stačí, že sa kvôli nejakým TK (za ktorý si môžu vezni sami) zrušila celkom fajná mapa Assault. Kvôli neschopnosti Tčiek uhnúť o meter do strany...

3k a Jerry
17-03-12, 22:07
Neni TK jako TK ..
Někde se srazí třeba dva, ale někdy třeba simon si naskládá vězně do boxu a vdčko se rozjede a boom do nich, to je taky potom jina ..

Charon35
17-03-12, 22:09
Neni TK jako TK ..
Někde se srazí třeba dva, ale někdy třeba simon si naskládá vězně do boxu a vdčko se rozjede a boom do nich, to je taky potom jina ..

Nikdy ma nikto nezrazil ani keď nás CTčka prechádzali a my sme MUSELI WALKOVAŤ!!!! Ja nechápem, ako niekto niekoho môže prejsť. Hlavne keď je HVD a každý môže aj skákať.

Kuzli
17-03-12, 22:13
Charon věř že je to tam často. Už kolikrát sme stáli v boxu, VDčko přijelo skůtrem a sejmul nejmíň 5 Teček

ZombieBot
18-03-12, 13:35
No a ? Ve vězení ti těžko dá někdo BAN za to, že jsi zabil jiné vězně. O to tam zůstaneš déle. Ta hra je o tom zabít co nejvíc CT a pokud máš možnost zabít T, tak proč ne? Nebo je JB skrytej název pro feudalismus (Simon - král, CT - šlechta, T - poddaní a otroci)? To je fakt ubohost.

*NPSM*P!!!!n3r
19-03-12, 11:43
Skůtry bych pryč nedával, ale při VD nebo HVD bych je možná zakázal

Kotel
19-03-12, 11:49
A co zakazat vsechny mapy, kde jsou skutry?

Bezdak
19-03-12, 12:19
Neeee, přejíždění je největší sranda.

ZombieBot
19-03-12, 12:26
A co zakazat vsechny mapy, kde jsou skutry?

Blbost, Kotle, pochop, oni neví o čem jailbreak je! Je to o tom se zažit jakýmkoliv způsobem zabít CT a udělat vzporu. Pokud zabiješ i pár spoluvěžňů tak je to jedině plus pro tebe. Nesmysl.

Bezdak
19-03-12, 12:51
Každej normální člověk se tomu autu dokáže vyhnout. Jinak já sám sem teda pěkně dlouho neviděl, že by T přejelo T (mimo příkaz simona).

D!!!!n3r [MaMLas] :x
20-03-12, 20:39
Ale nejde mi zmenit meno a Kotol mi este neodpisal

hfsaa
07-04-12, 11:30
Ale nejde mi zmenit meno a Kotol mi este neodpisal Kotola tu nikto nepozná :DDD