PDA

Zobrazit normální verzi : Simon může zabijet ostatní CT



zombiemage^^
17-03-12, 18:14
Jenom bych chtěl říct že je to blbost jelikož když jednou zabijete to ct které váš nehlídalo, tak ho můžete zabít. Najednou v dalším kole je ten hráč simon a killne vás bezdůvodně detaily vám podá Leryx byl u toho ^^ Hráč který tuto blbost udělal je *SiMi* zabil jsem ji kvůli tomu že mně nehlídala a hrála si tam s míčem další kolo na začátku vezme kulomet a začne do mně bezdůvodně rasit tohle bych dal na ban ^^ Leryx psal ať si na tom nezvykáme ale když se to bude opakovat? Nebude tam žádný admin co máme dělat nechat si to líbit? o.O

Kuzli
17-03-12, 18:52
Nic jinyho ti v tu chvili nezbejva. Tam zalezi jak mas pevny nervi.

Baltazar
17-03-12, 18:54
jj přesně

Kuzli
17-03-12, 19:32
dobry by bylo, kdyby mohli zabijet jenom spesl ct. Ty jsou prece jenom rozumejsi a nemaj zapotrebi oplacer killi. A jsou takovy pripadi, kteri kdyz jsou simon, tak zabijej ct jen tak ze srandy. Ale to asi bohuzel nepude. :-/

Charon35
17-03-12, 23:27
Tiež mi to príde divné. U T sa TK banuje jak na bežiacom páse a u CT sa to povolilo. Tiež som bol svedkom, a nie raz, ako si tam CTčka oplácali killy a vzbura bola skoro každé kolo, lebo na začiatku kola zhebla polovica CTs. O ničom.

Kuzli
17-03-12, 23:39
Třeba já před CCA hodinou dostal beydůvodnej kill od simona

Shinigami
17-03-12, 23:43
Myslím že aj niektorý spesl niesu "dozretý" na toto. Taký príklad Jirkalol(ak sa mýlim tak prepáč, ale myslím si že si to bol ty): Na začiatku kola zakáže skákať.... potom zabije CT a začne sa smiať a povie mu že mal zakázané skákať. Potom zabil aj druhého a povedal že chce aby všetci videli že to kolo dá sám.(nedal)

Toto zabíjanie by sa malo zrušiť. Hráči o ktorých sa myslí že sú dobrý a nebudú to zneužívať tomu nakoniec podľahnú. Na JB je pár ľudí zodpovedných natoľko aby sa im toto povolilo.(väčšina má práva)

Leryx
18-03-12, 11:28
Jo tohle mi jednou udělal Matul, omylem jsem ho sejmul ptž mi vlezl do rány, omluvil jsem se mu a stejně si vzal příští kolo simona a hned na začátku mi to napálil do hlavy. Fakt si na tohle nezvykejte, příště už budu rovnou banovat, ale ne za TK, ale za demenci, protože to tam je od toho, aby jste mohli zabít nějaké CT co vás neposlouchá, aby ho třeba nezabili T a neměli gunu, ale rozhodně to tam není od toho, aby jste si vyřizovali účty.

Charon35
18-03-12, 12:23
A viete ako to dopadne? Bude milion sťažností, že Simon dáva TK len tak. Zrušiť to, alebo to nejak ošetriť, aby sa dal TK u CT len ak je hráč minutu afk. Na ostatné situácie aj tak treba zavolať admina.

Ha?

Leryx
18-03-12, 14:20
Ok, bylo by hodně stížností, tak to radši zrušíme úplně. To už rovnou zrušte celý Jb ne? No aspoň by bylo po problému...

D!!!!n3r [MaMLas] :x
18-03-12, 21:41
Leryx JB zrušiť určite nie :) je to moj najobľubenejší server a viem že o tom nerozhodujem :)

Leryx
19-03-12, 18:19
Já hraji JB každý den, co myslíš? Že by ironie? :D

*NPSM*P!!!!n3r
20-03-12, 10:48
Hmm tak kdyby měli zabíjet jenom spešl CT tak zabíjejí všichni.. protože spešl CT už mají všichni :D teda skoro všichni

D!!!!n3r [MaMLas] :x
20-03-12, 21:35
o Skora all Napr. jA ho nemám len Koli tomu ze Drbe mojmu TS